Разкази и хрумки от арабски мами- сладкодумки~::~61

  • 23 734
  • 285
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 110
Катенце, браво, че повдигна темата за това предаване.... откога се каня да я отпочна тамън в този форум.... преди години се чудих как френската телевизия е пълна с игри и забавляния - съвсем безмислени, а сега ето - водещ "конфекция" -водеше нещо друго преди /че и той варненец/, дърдаросва за някакви си ясновидци.... уфффф. И това го дават по прайм-тайм зето се вика  newsm78
Сега се сещамза един виц: един човек отива при врачка, чука на вратата, тя пита "Кой е?" и то си казва "И това ми било врачка.
Дано поне такова предаване покаже колко много шарлатани има и колко е грешно това.       

# 226
  • Мнения: 800
Криси , само свирни.
Абе, какво стана с паметната плоча на цар Борис в Израел, успяха ли да я демонтират "благодарните евреи"? Отдавна беше предложението да се махне паметника, но се ядосах и не следих дебатите докрай. Кво толкова е направил царя, голям праз, спасил българските евреи и сега кво, благодарни ли трябва да са след 60 години, то толко вода е изтекла оттогава...

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 20:51 от tahmine

# 227
  • Мнения: 800
Лили, какво да ти кажа, моя докато е в Сирия и само реве по тела, като си дойде 2 месеца говори, че не иска да стъпи там, ама нали са родители, минава му, как ще се откаже от родината си човек Sad  Няма къде да се местим, работата ми е в Сф, пък напоселдък нещо кариеристка го давам. Иначе искам да си живеем в Самоков, хем мама и баба да не са сами, хем къщата е голяма, и да идват гости има къде да се покрия, и на него му харесва там,ама няма да стане, няма кой да го допусне  Sad
А спасение от рода и сънародници няма да имаме  никъде по света, нашарили са се навсякъде Wink

За магия да са ми правили не мисля, да не почна да си внушавам...То само това остана да видя от тях. Обаче една колежка от университета  ме навиваше, вика че откак той ходи там първия път и им е казал за мен, съм започнала да слабея и унивам, знам ли  Rolling Eyes А момичето, за което искали да го оженят е сестра на братовчеда-гнус, да не са ми врътнали те някоя хурла-мурла, знам ли...

За курсове по ислям не знам, бих отишла. Преди щях да ходя в иранското посолство на курсове по персийски, ама имах още лекции и нямаше как да сколасам

# 228
  • USA
  • Мнения: 2 159


Скай, от къде е мъжа ти точно? В см. от кой район.


Амал,за квартала ли ме питаш?Баб Тума е квартала,в стария Дамаск.
Лелее,много станахме сирийските булки,наистина.
Добре дошла на hayati,и аз съм от Варна.
Деси,и аз се вързах,макар,че видях,че постинга ти е пуснат само 10 мин. след полунощ.Жалко,че не си бременна сега,но все пак си мисля,че скоро ще си имаш момченце.

# 229
  • Мнения: 113
Хаяти, а добре дошла, мила...   bouquet
Не знам за броя на сирийските булки, а и не се впрягам много кой държи първенството- иначе трябва да изпадна в депресия като единствената средноазиатска снаха тук  Wink
Предаване за ясновидци- мерси  Crossing Arms Хваща ме страх като го гледам. Виж, "Мюзик айдъл" е нещо друго, забавлявам се искрено, а и дават стимул на младите таланти. Още си нямам фаворит де-  на всеки концерт си харесвам различен. Вчера Томата ме разтърси с неговото изпълнение  Laughing
Криси, що така бе, джанъм, искаш да се заяждаш? Ха мирясай малко  Peace Иначе ще затътне тежката артилерия и... жална ти майка  #2gunfire
Кате, верно ли има курсове по персийски? Искам и аааааааааааз  coolcool

# 230
  • Мнения: 720
Лили давай ми адреса и ти пращам органик зелен чай-подарък от мен.  bowuu (сериозно!) ...че се се издъних все пак...  Wink
Иначе от органик щанда много неща вземам от кафе и захар ,до зърнени закуски ,кайми ...хляб .( да не споменавам плод.и зеленч.)Но тук все повече започва да е достъпно,цените не са така драстично различни  (но пилешкото и изобщо месата все още са ужасно скъпи). При вас как ,скъпичко ли идват тези храни? newsm78  Ей зарибих те с тези органик продукти CrazyРадвам се. Peace


Кате откъде ги измисляш все едни,голяма си скица.Айде дишай дълбоко,релакс и не се товари за не важни неща.(колко е лесно да се каже Simple Smile)

Ей аз не съм от сирийския отбор ,но поне съм от варненския. Сега се сетих преди мноого години познавах един сириец Ибрахим се казваше, /беше ми съсед и ходих на кафе ,нищо повече / та той до колкото знам е варненски зет ,ама дали е там още нямам си идея.
Някоя бг-сирийска мама да не си го познае. Grinning

(Ааа Кате последния ти постинг никак не ми хареса. NaughtyСтига вече. Wink Peace)

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 21:02 от harriet TJB

# 231
  • Мнения: 3 804
kate браво  bouquet  bouquet  bouquet
криси аз не нападам само следя за провокации или грешни мнения,тогава си пускам моята гледна то4ка+ доказателства от пе4ата за да не ме обвинят в едностан4ивост Grinning
снеже яж сега ти се е паднало,аз с Даяна заприли4ах на танк,а ето  малко късно но успях да сваля 11 кг и се надявам на още Praynig
скай майка си хареса Баб Тума последните 2 пъти като идва там я водих на фризьор,аз предпо4итам квартала около посолството-салхие,шареа хамра,градината сипки

# 232
  • Мнения: 800
Деси, на сирийски диалект не се казва "фризьор" , а "коафьор", ама моля ти се сирииките да не са от село , та фризьор да казват или бербер, виж ги какви са фини и изтънчени, парижанките лук да пасат пред тях Mr. Green

Хариии, от безсилие да се справя със ситуацията ме избива на простотии

ама тия органик вкусни ли са? аз залагам на люто, мазно, калорично, вкусно, то яденето ми остана удоволствие от живота, а съм само на 83 още, въй въй въй


Хари, и на мен не ми харесва, ама се наложи.Що да му махат плочата на царя  Cry На народа трябват хляб и зрелища! Хляба ми го яде братчеда, зрелищата ги пускам безплатно и с най-добри чувства Mr. Green

# 233
  • Мнения: 720
Кате нямам в предвид конкретно плочата на царя ...а това ,че пак разни спорчета ще се заформят така.   Стига сме се щипали. Peace

# 234
  • Мнения: 800
ами смилих се над момичето, защо да чака, да отмалее от умора, та реших да й спестя времето и от благородство  пуснах интрижката Sunglasses Кажи сега нима не съм  най-верен другар Party  Нали и в Библята е казано "искайте и ще ви се даде"

Много ни вдъхновиха тези самолетчета. Мойте две ги насочвам към Хасаке. Кой друг ще ми услужи с подкрепление? Any volunteers ? Mr. Green

# 235
  • Мнения: 333
Кате много хубаво щеше да бъде наистина ако бяхме от един град...по цял ден щяхме да скитаме и да ги плюем тези дето ни карат да страдаме.  Twisted Evil
Сега внимавай много със здравето и непременно си намери развлечение, че поне тогава човек по-не мисли за проблеми. Най-важното е здравето, то другите са бели кахъри, дето има един такъв лаф.
Осъмнението на Лилито и мен ме осъмни честно да ти кажа, че като ги знам какви са злонамерените ориенталски жени.  Close

Лили Ако има направена магия как може да разбере човек и как може да се отърве от това според Исляма? Аз съм питала и други хора , но всеки различно ми казва. И все съм не доразбрала нещо.  newsm78
И на мен ми е умряло, заради един съм дето сънувах с тоз   Confused Сънувах, че бяхме двамата в едно мрачно помещение и около нас се въртеше някаква котка. И той ме обвиняваше че ме е оставил заради несъгласието на нашите и аз се чувствах мн безпомощна и виновна и плачех и плачейки се събудих ама с такава болка пак.  Cry Преди няколко дена пак се опитваше да ме убеди в "истината" според него.  #Cussing out Истината естествено е така както му отърва. Прави се на богоизбран и това ме дразни. И вчера му писах каквото ме терзае...казах му че го мразя и че е постъпил мн несправедливо към мен. Но човека си продължава на неговата истина и да се прави на свят човек и се държи спокойно. И ако съм имала нужда от нещо той винаги щял да бъде срещу мен. И че той не е бил лош човек. Казах му, че да се постави на моето място и тогава ще разбере що за човек е. И му казах че съжалявам, че съм го обичала 3г. и 2месеца и казах,че го мразя ужасно и че повече не искам да мисля за него.  #Cussing out
Вече наистина не трябва да мисля за него. Но проблема ми е като се знам каква съм - не харесвам никой и да се влюбя е почти не възможно при мен. Един път се влюбих в живота си и то какво стана.  Confused А и къде да намеря свестен такъв като за мен и да го харесвам, няма такива индивиди. Като ги виждам колко са зле всички момченца в БГ.  Confused Ще съм си сама сигурно дълги години.  Tired

Кате аз ще ти услужа с подкрепление ако ще на цяла Сирия и после към Кувейт.  #2gunfire #Cussing out



# 236
  • Мнения: 800
Дезърт, само те мъчи тоя Sad  Котка не е хубаво да се сънува, като шейтан е, дяволче, някой се мъчи да те измами значи, върти се и гали около теб като котка, но не е искрен, хитрост има. Бъди нащрек!

Той сега опитва теб да изкара виновна, че заради вашите е станало така. Как не го е срам! Ти си момиче, вашите искат-неикат, накъдето те духне вятъра натам втрвиш. И аз мислех,че вината е в нашите, ама се оказа, че техните по-ожесточено се борят срещу връзката ни Thinking
Не го слушай и не се подвеждай. Боли те, криво ти е, търсиш отговор ЗАЩО, чувстваш се предадена, но не е в теб и вашите вината!
Иншалла, да го преживееш по-бързо

То верно, че са зле момченцата в БГ, ако има нещо по-сносно отдавна някоя кукумявка го е хванала Grinning   Ама аз те знам, че ти и не търсиш, не се оглеждаш. Знаеш само един и това си е. Дори принц да се появи, няма да го забележиш.

# 237
  • USA
  • Мнения: 2 159
Хари,с теб пък да не се окаже,че сме били комшийки във Варна.Щото и аз имах съсед Ибрахим,от Сирия беше момчето,ама нищо не знам какво е станало с него.Ей,малък е света,наистина.
Деси,а ти в кой квартал си?Аз не че ги знам много,много,но ще питам мъж ми да ме ориентира.

# 238
  • Мнения: 113
Кате, Принцеске- и моето самолетче е с вашите  Wink Само че после ще бомбандирам големия магазина на девера, че там работи моето социално зло  Twisted Evil
Принцесо- и друг път съм ти казвала, мила: твоя човек явно е рода с моя  newsm78 Като че ли са си плюли в устите двамата- едни и същи приказки и репертоар...

# 239
  • Мнения: 333
Кате и аз гледах в съновника и пише същите неща за котката, които ги писа ти, а също така и означавало лоша жена. Или неблагодарност.Все лоши неща. Ей така като ме мъчи нещо и се отразява и в съня ми и започвам да сънувам все едни и с рев се събуждам и после не мога да се съвзема цял ден от съня, който съм сънувала.
Той ме изкара виновна още, когато дойде тука.Каза ми директно, че заради моите родители няма да бъдем заедно. И сега да са се радвалиш, че са загубили такъв добър арабин като него.Нека да са ми намирали щастието при някой турчин. А аз 1000 пъти съм му повтаряла, че не искам никой а него.  #Cussing out Ама не...какво се чудя и аз. Вината е в мен, че още като замина 2006г. да живее там, не направих така че да го забравя. Ама нали не виждам никой освен него...каква будала съм била.   #Cussing out
Трябва да го забравя няма начин.
Казват, че Аллах на хората е дал и способността да забравят. И аз съм човек и би трябвало да забравя с времето иншаАллах!


Нафасима и към твоето социално зло ще е се насочим....тъкмо сме въоръжени сега.  Twisted Evil
Явно по такъв начин са възпитани, но не осъзнават, че не се най-добрите хора и винаги се правят на светии.  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт