Мис Англия- вижте това

  • 17 102
  • 246
  •   1
Отговори
# 15
  • на село
  • Мнения: 1 028
Много  е симпатична! Какво като е пълничка?! По- добре е от някоя кльощава скумрия.

# 16
  • Мнения: 5 622
По- добре е от някоя кльощава скумрия.

Айде сега  Crazy Ти сигурно не си кльощава щом говориш така, нали?  Wink

# 17
  • Мнения: 15 601
абе пълничка е, но е доста красива за англичанка
има кльощави англичанки, които не са и на половина красиви колкото нея
а очите й са невероятни  Peace

# 18
  • на село
  • Мнения: 1 028
По- добре е от някоя кльощава скумрия.

Айде сега  Crazy Ти сигурно не си кльощава щом говориш така, нали?  Wink

Напротив! Прекалено слаба съм, което не ме кара да се чувствам добре.

# 19
  • Мнения: 5 622
По- добре е от някоя кльощава скумрия.

Айде сега  Crazy Ти сигурно не си кльощава щом говориш така, нали?  Wink

Напротив! Прекалено слаба съм, което не ме кара да се чувствам добре.

А скумрия, чувстваш ли се?  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 886
По- добре е от някоя кльощава скумрия.

Айде сега  Crazy Ти сигурно не си кльощава щом говориш така, нали?  Wink

Напротив! Прекалено слаба съм, което не ме кара да се чувствам добре.

А скумрия, чувстваш ли се?  Mr. Green

еееееее ся Mr. Green Mr. Green

# 21
  • Мнения: 6 167
Харесва ми.

По-скоро ми харесва това, че вече се говори и за красота извън мерките 90-60-90., което е чудесно и прекрасно просто.
Момичето не изглежда на 16, но коя ли участничка в конкурс за красота или абитуриентка изглежда!?

В Англия определено става нещо, защото Аделе, която е страхотна звезда в момента и прави хит след хит е от формàта на това момиче.

http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2008/01_04/adkinsDM2401_468x434.jpg

Или Niki Blonsky,   с номинации за Оскар, Златен Глобус ..

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTU0NzI4NzI0NF5BMl5BanBnXk … _SY400_SX600_.jpg




# 22
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Това момиче,не е пълничко или закръглено,то си е дебело......дори има нужда от продължителна лечебна диета ...... Rolling EyesСамо на 16 - прилича на слоница,а като роди ......!?

# 23
  • София
  • Мнения: 5 605
Това момиче,не е пълничко или закръглено,то си е дебело......дори има нужда от продължителна лечебна диета ...... Rolling EyesСамо на 16 - прилича на слоница,а като роди ......!?
Такива изказвания направо....  ooooh! Но може би ти си от перфектните.

# 24
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
А, какво трябва да ръкопляскам,че Англия е избрала момиче почти дете за мис в  това състояние?На теб прилича ли ти това тяло на 16 годишно момиче?

# 25
  • София
  • Мнения: 5 605
А, какво трябва да ръкопляскам,че Англия е избрала момиче почти дете за мис в в това състояние?На теб прилича ли ти това тяло на 16 годишно момиче?
Никъде не съм написала, че това момиче е слабо или, че тялото й ми харесва. Определено има какво да свали. Но просто ме подразни определението, което си дала!
И да добавя, че не се чувствам лично засегната, ако сега това ще ме попиташ, защото определено не влизам в тази категория.

# 26
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Определението в зависимост от самочувствието да се изправи пред света да демонстрира изящната си фигура.....от кръста на долу не е за гледане.... родителите и ,пък и тя трябва сериозно да се замислят за здравето и....За мен дете на 16 години да изглежда по този начин,не е нито здравословно ,нито красиво.....

# 27
  • Мнения: 19 303
В Испания също има такава тенденция да се избират по-закръглени модели. Тук не става въпрос затова дали изглежда на 16 или на повече. Слабите момичета, участващи в конкурса също изглеждат доста по-възрастни от годините си. Според мен са я избрали, за да се излезе от този стереотип на кльощавите модели и  да се помогне до известна степен на много млади момичета, които в днешно време масово страдат от хранителни разстройства именно заради този модел, наложен от медиите.
Сега в Германия върви шоуто на Хайди Клум за модели и една от финалистките е била много дебела. Сега е сравнително слаба, но коремът й е отпуснат и висящ. Едва ли тя ще спечели на финала, но фактът, че е избрана сред хиляди кандидатки, е точно с образователна цел.

# 28
  • Мнения: 128
Най- вече не е здравословно и не е добър пример за младите момичета.
Как преминахме от анорексичните 40 килограмови миски към 140 килограмови такива...?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 826
Хубаво лице. Mr. Green Но е прекалено пищна за моите представи. Stop
Минус 15-20 кг би изглеждала страхотно.

Общи условия

Активация на акаунт