къде има хубав спа център във Варна

  • 40 520
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
И аз съм ходила в Амарант.Ще останеш доволна от козметичката, не се притеснявай и аз съм с чувствителна кожа и тя ми даде съвети как да си я поддържам в къщи. Не бях виждала такова отношение другаде. Grinning

# 31
  • Мнения: 13 512
И аз съм ходила в Амарант.Ще останеш доволна от козметичката, не се притеснявай и аз съм с чувствителна кожа и тя ми даде съвети как да си я поддържам в къщи. Не бях виждала такова отношение другаде. Grinning

Този вид реклама се превръща ВИНАГИ в антиреклама. Запомнете го!

# 32
  • Мнения: 1 560
На много достъпни цени е спа-то и всички процедури в Термал хотела на Журналст.Имат нов екип и един страхотен масажист.Бе да правя реклама,но момчето си е истински професионалист,учил за това,а не завършил някакви си курсове.Честно казано,дори в елитни центрове в Турция и в Египет не са ми правили такъв масаж .  Naughty
Аз не съм им ползвала услугите, макар сватбата ми да беше в този хотел. Но имам много доволна приятелка Peace

# 33
  • Мнения: 0
Аз съм довална от спа център Феличита, на гърба на кметство Приморски. За градски тип спа е достъпно като цени. Лично на мен ми допада обслужването и обстановката.

# 34
  • Мнения: 573
quote author=ZLATINKA link=topic=279932.msg11552486#msg11552486 date=1244876765]
Аз съм довална от спа център Феличита, на гърба на кметство Приморски. За градски тип спа е достъпно като цени. Лично на мен ми допада обслужването и обстановката.
[/quote]
Знам ,че не е много по темата,но дали има солариум там?

# 35
  • Мнения: 278
А, отзиви за Азалия - СПА център?
Искам да изненадам с ваучер СПА процедури, но държа да са наистина качествени и в приятна обстановка, искам човека да се почувства много специално!

# 36
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
А, отзиви за Азалия - СПА център?
Искам да изненадам с ваучер СПА процедури, но държа да са наистина качествени и в приятна обстановка, искам човека да се почувства много специално!

Аз не останах очарована.
Не се почувствах уютно и специална там.

# 37
  • Мнения: 278
Tais благодаря ти, опасявах се, че ще е така, та за това и попитах Simple Smile))
В предвид мненията до тук, общо казано се препоръчва Seaside....

Общи условия

Активация на акаунт