Зима флуор да или не?

  • 10 906
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
не давам,в чуденка съм

# 16
  • Мнения: 1 006
Не давам.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 227
Не съм давала до сега и нямам на меренеие да давам. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1
Педиатърката ни го изписа още миналия месец, но не съм го взела още и се чудя какво да правя...нямаме зъби още...
Вреди или помага? Thinking
                                                                                                                                                                  6tom niama zap4eta spored men nebarzai da dava6

# 19
  • София
  • Мнения: 470
И докато бях бременна пиех, и сега му давам   Peace Въпрос на личен избор

# 20
  • Мнения: 2 908
То не се дава,когато имате вече зъби LaughingПриема се още през бременноста като таблетки,за да се развият уж здрави зародишите на зъбките на плода.....после се дават като Зимафлуор по същата причина-ти ако чакаш да поникнат,по-добре недей дава-няма вече голяма причина тогава....А дали е полезно или вредно-не мога да кажа-не съм компетентна,не се смятам за такава-не знам и защо майките тук се смятат,ако не са лекари или зъболекари... Rolling Eyesама всеки сам си решава.

# 21
  • Мнения: 4 784
Не са ни изписвали, но пиех докато бях бременна през цялото време.

# 22
  • Мнения: 961
Изписаха ми да пия по време на бременността, но аз реших да прекратя приема на Зимафлуор.
Мисля, че трябва да се информираш и сама да вземеш решение кое е най-добре за теб и детето ти, а не след време да се упрекваш за решението си

# 23
  • Мнения: 5 539
Не, никакъв флуор.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 588
Педиатърката го изписа, но аз не давам. Не виждам смисъл. Peace

# 25
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
 Не бих давала. Предпочитам да разчитам на добра генетика  Mr. Green, правилно хранене и хигиенни навици.

# 26
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Купих го, но не давам.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 262
и педиатърката, и стоматоложката казаха - НЕ  Peace

# 28
  • Мнения: 636
Не давам Naughty

# 29
  • Мнения: 4 668
Давах по съвет на педиатъра и стоматолога ми .
За себе си съм убедена , че това беше правилното решение .

Тук всички са големи специалисти , ама преди да се разтръби толкова с този флуор една подобна би била с 99% отговори - да , давам , разбира се  Peace

Информираш се правилно и решаваш . ТОЧКА !

Също така , когато някой казва Да или Не е редно да може да се мотивира защо е така .
Аз мога !
Ако те интересува ще напиша !

Общи условия

Активация на акаунт