за изплащането на детските /болничните/

  • 2 450
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 31
Здравейте,
може ли да ми кажете на кой имейл задавате впросите си и дали този ПИК код се получава лично? Защото ми е интересно колко майки ще могат да се разхождат до НОИ за да си вземат разни кодове  #Crazy

# 46
  • Мнения: 31
Здравейте,
може ли да ми кажете на кой имейл задавате впросите си и дали този ПИК код се получава лично? Защото ми е интересно колко майки ще могат да се разхождат до НОИ за да си вземат разни кодове  #Crazy

# 47
  • София
  • Мнения: 82
ПИК кода се получава лично, т.к. се смята че това е поверителна информация и не може всеки да я гледа. Ако отидеш ( newsm78 мисля в стая 106-107) на компютъра ти се набира ЕГН-то и на секундата излиза и кода, като ти го й разпечатват. А няма и хора там никога. Така  че се разходи и няма да сбъркаш. Peace

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Аси,ето това e-maila:NOI <noi@nssi.bg>.На мен ми отговориха,желая ти и на теб същия късмет.Пишеш си въпроса и отдолу си пишеш 3-те имена и егн-то.

# 49
  • Мнения: 31
Благодаря ви момичета   bouquet

# 50
  • Мнения: 31
Отговориха ми в раките на 24 часа. Много изчерпатални са за което им благодаря. Само не  разбрах защо за февруари са ми превели за 20 работни дни а не за 21 колкото са?!  Shocked Не че с парите за един работен ден ще забогатея, ама все пак са си мой  #Cussing out

# 51
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
При мен големи закъснения нямаше(става въпрос от май месец миналата година до сега),но аз работя в държавно предприятие и може би всички документи се подават на време

# 52
  • Мнения: 728
Отговориха ми в раките на 24 часа. Много изчерпатални са за което им благодаря. Само не  разбрах защо за февруари са ми превели за 20 работни дни а не за 21 колкото са?!  Shocked Не че с парите за един работен ден ще забогатея, ама все пак са си мой  #Cussing out

Ако болничният е първичен, първият ден се изплаща от работодателя.

Общи условия

Активация на акаунт