Хайде, пролет е дошла да лудува Юлската тайфа

  • 17 993
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 309
Мила Рони-лек път ви желая и всичко най-хубаво!Дано бързо се установите-чакаме включване! Peace Peace Peace
Ети-стискам палци за мъжа ти-а каква е другата алтернатива? newsm78


Ели-кои глобули ти предписаха?

# 256
  • Мнения: 845
Ох, не знам. Той си ми е умничък мъжлето. Все има хубави дипломи и то отлични, което е добре, но въпреки това съм притеснена. В Русе няма кой знае какъв избор на платена работа за съжаление  Sad Утре ще ми е адски гаден ден. Tired
Моето малко момченце днес само ме разиграва с това гърне. Не съм му слагала памперс и почти цял ден изкара седнал на гърнето. През останалото време се мотка из апартамента с голо дупе. Не дава да му будя слипчетата  Naughty Ей сега се изпиша преди 5 мин. и ме кара пак да му държа гърнето. На всичко отгоре иска прав да ходи по малка нужда. hahaha
Гледам в "Нашите деца" Бо е пуснала тема за нейното момченце, че по цял ден децата в яслата стояли седнали на столчета. Сега ми се прокарват мисли да не би нашите в Русе да стоят на гърнетата само  newsm78

# 257
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Ети  fingerscrossed! Рони  bye! Ще чакаме скоро да ни навестиш с хубави новини!
 newsm46 smile3524

# 258
  • Мнения: 1 193
Рони бонбони  Hug  travel Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Етко, късмет мацко  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Ще ти драсна преди да тръгна, за Русе  Hug
Днес, цял ден по парковете  Grinning Моя мъж ми подари телефон за рд-то, и утре ще се мъча да свалям снимки. Кват съм каръчка, ще оплескам нещата, ама ше се чуе  ooooh!

# 259
  • София
  • Мнения: 170
Леле Ронка,дойде ли вече време да тръгвате?Мале,чак ми стана мъчно,ама много късмет ви желая.Да имате безпроблемно пътуване и хич не си мисли да се включиш във форума чак когато се настаните.Отиваш и при първа възможност да се появиш да ни кажеш,че вече си французойка,а подробности по натам.
 Hug
Ети,стискам палци да си запази работата твоето мъжле.

Ели,а ти на твоя хич не му се ядосвай толкова.И нашия татко е все на работа и няма навик да се грижи за Люската така,както аз го правя.Инъче са голяма любов,но липсата на време си казва думата.

За днес не познаха синоптиците,че ще вали.Дано и утре ни подмине лошото време,че с дребното в къщи не ми се мисли как ще я караме.

# 260
  • Мнения: 1 341
Благодаря ви момичета!  Hug
Крис, под настаняване, имам предвид да извадя лаптопа и нещата от първа необходимост, така, че няма да се забавя, само да пристигнем живи и здрави! На мен също ми е много мъчно, колкото ида се правех на силна и да си казвах, че няма за какво да тъгувам.... Раздялата с приятелките ми тук днес беше доста емоционална.  Cry От сега започва да ми липсва всичко българско, но се опитвам да гледам позитивно на нещата....Нови срещи, запознанства, нова култура и ред други....
Отивам да лягам, че утре ще ставам рано.

# 261
  • Мнения: 2 481
Ронка сигурно вече пътувате!Лек път и всичко най добро!

# 262
  • Мнения: 1 240
Рони, лек и приятен път!!! Да пристигнете живи и здрави и скоро да се включиш с добри новини!!!  Hug

Ети, ще стискаме палци!!!  fingerscrossed

# 263
  • София
  • Мнения: 512
Ронка лек път и много успехи  Praynig  Flowers Four Leaf Clover
Ети, за мъжа ти  fingerscrossed
Ели  Hug не се ядосвай  Heart Eyes
Ние тази събота и неделя не се прибрахме в дом- в събота от 10 сутринта, та до 7 вечерта- на ден, ден (рожден ден), после при муна (маймунка, в зоопарка), после топти и гол с бати Енко (ритаха топка на едно игрище с тати и бати Ленко), в неделя в парка, после на Мак Доналтс. Голямо обикаляне, Цеце ядеше некакви пици на парче, сандвичи, солети, ама оцеля де, добре, че я намаше баба му, че щеше да ни застреля, че детето яде само боклуци  Crazy
И аз знам, че ги държат седнали на столчетата в яслите, да не вдигат шум, да не тичат  #2gunfire
Цецко днес е за първи ден сам с детегледачката, дано мине добре  Praynig Сутринта и се зарадва, каза ми чао, ама да видим  Thinking
Спирам вече, че няма кой да чете толкова много.
А сетих се, Ели, аз взех Мико Макс хапчето 3 бр. на седмица по едно, ама при мен ефект нямаше  Crossing Arms Ще взема да пробвам и това твоето, че и на мен ми писна от лекари, офффф  Confused

# 264
  • Мнения: 2 481
Ети дано днес е щастлив ден за вас! Peace Praynig

Ивка,Дидито,максмирор комплекс 500 се казва!Чукнете го в гугъла излиза му листовката и там пише за него за какво е,на мен ми е изписвано преди 2 години и сега си го взех самоволно!

Сега ще взема и пчелно млечице щом става за имунната система! Peace

# 265
  • Мнения: 433
Ели,ако вземеш натурално млечице/плътна течност с тъмно бял цвят/,а не лиофилизирано на хапчета,да знаеш,че се слага под езика,за да може да се усвои от лимфата  NaughtyИначе ефект-никакъв!!!

# 266
  • Мнения: 845
Ох, няма по-щастлива от мен днес. Сега Дидо се обади-ОСТАВАААААААААА newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 Та по този случай ето и малка почерпка:

# 267
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Ети,Много се радвам за вас Hug Hug Hug

Ивка76,дано малкия да свиква бързо  bouquet

Дим пак се удави в храчки през нощта Tired.сега се върнахме от Хомеопатичката-от сополите е.не че ми беше ясно де Confused
Да видим как ще е тези дни. Praynig

Много здраве на всички Hug

# 268
  • София
  • Мнения: 512
Eti, чудесна новина  Hug
Сега звънях в нас, Цеце е заспал. Искал е преди това да яде, след това е поплакал малко за мен, но е заспал, а аз очаквах поне една седмица да мине, за да заспи без мен, ох дано да продължи така  Praynig

# 269
  • Мнения: 1 193
Ети, много хубава новина  Hug
Ивка, бърза адаптация на дечко, и ти да си спокойна  Grinning
 Hug на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт