Новата боя Casting на Loreal вече и у нас !

  • 54 072
  • 369
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 575
Някой да е ползвал на Лореал крем глос тъмно кафяво.Притеснява ме да не е черно Embarassed

# 346
  • Мнения: 1 296
Някой да е ползвал на Лореал крем глос тъмно кафяво.Притеснява ме да не е черно Embarassed

Катран черно е - пробвала съм и него Peace

# 347
  • Мнения: 1 416
Някоя от вас да е ползвала casting creme gloss 360 black cherry? Чудя се дали няма да ми стане много тъмна Rolling Eyes В момента цвета ми е 4 с махагонов оттенък. Аз пък за разлика от повечето момичета тук, искам да имам  точно червен оттенък Mr. Green...махагонов по-скоро. Препоръчайте ми някой цвят.

# 348
Здравейте момичета,
незнам дали е тук мястото да питам, но понеже става въпрос за боята искам да разбера каква е разликата между крем глоса и стартия кастинг. Принципно съм много доволна от кастинга, ползвам черно-синьо от няколко години. Е, вярно, че синьото почти го няма, но пък косата ми става много мека и хубава Simple Smile
Нямам бели коси, не ми трябва силна боя, за това се бях насочила към кастинга. Опасявам се, че крем глоса е значително по-силен, което за мен на този етап е ненужно, не искам да си натоварвам косата.
Някой има ли впечатления и информация по въпроса?

# 349
  • София
  • Мнения: 4 787
Според мен стария КАстинг е по-добър  Wink Новият ми изтощи доста косата, по-бързо падна, но пък има повечко цветове сякаш..

# 350
  • Мнения: 1 416
Да и аз мисля, че стария вариянт е много добър. Новия не съм го пробвала, но след като чета навсякъде по много форуми, че не се отразявал добре на косата на много жени и имало много недоволни, не мисля да го пробвам. Наистина, недостатък на стария е, че имат много ограничен избор на цветове. Моя цвят например не го виждам май.

# 351
Аз няма да имам проблем с цвета, защото черното си е черно.
Но и мен ме притесняват отзивите на останалите, че е по-силна и повече уврежда косата.
Проблема е, че старата вече я няма и доколкото разбрах няма и да я има Sad

Някой друг да има впечатления, особено тези, които са я ползвали редовно?
Пак ли се измива в даден момент или се напластява?

# 352
  • Мнения: 1 416
Старата си я купувам от аптека Адонис  Peace намира се на ул. Урвич в София , но входа е точно срещу Центъра по Хигиена. За напластяване или дали се  незнам все още, и аз се чудя, тъй като досега само веднъж съм се боядисвала с нея. Но ми се струва, че е доста щадяща, косата след боядисването ми беше станала много бляскава, мека и жизнена. Този ефект продължи доста повече от амонячна боя. За стария Кастинг говоря. А и ми се струва, че се отмива постепенно някакси, по-равномерно, не е по-нетрайна от амонячна в никакъв случай според мен, обаче аз нямам бели коси и не мога да кажа ако се нанася на бели коси колко хваща.  Следващия път ще пробвам и Ферия, да знам, че и нея съм я опитала Grinning

# 353
  • Мнения: 434
Момичета,някоя от вас правила ли се е с този цвят -316-Plum?   bouquet Интересно ми е какъв става?! Rolling Eyes

# 354
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз съм се правила, става с цвят на боровинка. Черно с лилав оттенък.
Така се боядисвам от години, но със стария Кастинг. Този цвят го взех да пробвам новия вариант на Кастинга, но не ми хареса и си продължавам със стария.


Наистина ли няма да го има вече стария???

# 355
  • Мнения: 434
Вивиан,благодаря ти за отговора.  bouquet Точно такъв цвят искам,само дето аз ще го нанасям на много светло руса основа и незнам,дали ще стане наситен...цветът. Thinking Но ще пробвам.
А на теб,защо не ти хареса новият вариянт? Rolling Eyes

# 356
  • Мнения: 779
Момичета,някоя от вас правила ли се е с този цвят -316-Plum?   bouquet Интересно ми е какъв става?! Rolling Eyes
аз-косата ми е черно,по-към кафява на слънце,като се направя с нея става тъмно с блясък,по-светъл от този на синя слива newsm78,4ервеникаво боровинково..мисля,4е ако ти е много светла косата ще стане доста тъмна Peace само този вариант на кастинг ползвам и съм изкл.доволна!

# 357
  • София
  • Мнения: 10 858
Вивиан,благодаря ти за отговора.  bouquet Точно такъв цвят искам,само дето аз ще го нанасям на много светло руса основа и незнам,дали ще стане наситен...цветът. Thinking Но ще пробвам.
А на теб,защо не ти хареса новият вариянт? Rolling Eyes

Балсамчето на новия вариант е много различно от това на стария, със съвсем различни съставки за основа. На мен не ми действа добре. Докато балсамчето от стария кастинг е просто феноменално, поне на моята коса. Затова. Иначе като цвят и двата са един и същ- 21 от стария и 316 от новия.

# 358
  • Мнения: 3 295
Косата ми се изсуши с новия Casting и цветът падна по-бързо  Аз се правя със синьочерно, косата ми е естествено черна, слагах боята за подсилване на цвета и блясък, но мисля да се откажа от Casting Confused

# 359
  • Мнения: 434
Вивиан,благодаря ти за отговора.  bouquet Точно такъв цвят искам,само дето аз ще го нанасям на много светло руса основа и незнам,дали ще стане наситен...цветът. Thinking Но ще пробвам.
А на теб,защо не ти хареса новият вариянт? Rolling Eyes

Балсамчето на новия вариант е много различно от това на стария, със съвсем различни съставки за основа. На мен не ми действа добре. Докато балсамчето от стария кастинг е просто феноменално, поне на моята коса. Затова. Иначе като цвят и двата са един и същ- 21 от стария и 316 от новия.

Ясно! Wink Благодаря ти,Вивиан! Hug А аз си помислих,че цветът на новия Кастинг не се получава добре.

lanibarbi,благодаря и на теб,че се включи с мнение за този цвят!  bouquet
Аз точно това искам,много тъмно,почти черно,с някакъв оттенък. Peace Искам да си потъмня косата,защото от русата боя много ми се изтощи. Blush

Общи условия

Активация на акаунт