Новата боя Casting на Loreal вече и у нас !

  • 54 110
  • 369
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 296
Здравейте, момичета. Както обещах да кажа резултата от 600. Ами на мене ми се получи малко по-светло в корените. Може би защото все пак предишната боя се наслоява по-надолу. Пак НЕ покрива белите коси. Иначе се получава не лош цвят - не червенее особено, може би съвсем малко. Но като цяло пак ще се върна на стария вариант - 34 мармот, защото ми харесва повече една идея по-тъмно.

http://www.doby80.snimka.bg/album.php?album_id=250052&pid=9873678

# 316
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Не съм точно по темата, но да попитам: правя си руси кичури през няколко месеца-на фризьор но в началото са пепеливо тъмно руси и след няколко измивания се променя цвета към по-гаден. Фризьорката каза да ходя да ме матира след известно време. Та въпросът ми е може ли това матиране да го правя  в домашни условия и с какво? Благодаря предварително!

# 317
  • Мнения: 610
Ползвам Кастинга от доста време и съм доволна.Ползавам черно.

# 318
  • Варна
  • Мнения: 476
Да се похваля и аз. Боядисах се с тъмно кафяво и станах черна  Crossing Arms
при определено осветление дори синее Sad
Затова пък има страхотен блясък / май това най им харесвам на тези бои /

# 319
  • Мнения: 9
Много гадно и при мен е ставало така, но не с Кастинг, ами по- зле даже.... с амонячна... Кастинга поне се измива...

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 17:57 от sugababe

# 320
  • Варна
  • Мнения: 476
Някой знае ли дали се продава отделно балсамчето, което е към боята?

# 321
  • Мнения: 1 296
Някой знае ли дали се продава отделно балсамчето, което е към боята?

И аз съм питала преди, но уви - не Crossing Arms

# 322
  • София
  • Мнения: 4 799
Някой знае ли дали се продава отделно балсамчето, което е към боята?

И аз съм питала преди, но уви - не Crossing Arms

Балсамчето в кастинга е същото като в loreal excellence, а него го има в sasa.com. Към 10 $ беше  Simple Smile

# 323
  • България
  • Мнения: 3
Боядисах се със Шоколада на кастинга и никога повече няма да се боядисам с него.Косата ми стана нещо между червено и оранжево в корените,а крайщата са черни.

# 324
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Боядисах се със Шоколада на кастинга и никога повече няма да се боядисам с него.Косата ми стана нещо между червено и оранжево в корените,а крайщата са черни.

Същата работа стана и с моята коса , сега отново се боядисах със стария кастинг/10/ и пак ми червенее  ooooh!

# 325
  • Мнения: 1 296
Боядисах се със Шоколада на кастинга и никога повече няма да се боядисам с него.Косата ми стана нещо между червено и оранжево в корените,а крайщата са черни.

Същата работа стана и с моята коса , сега отново се боядисах със стария кастинг/10/ и пак ми червенее  ooooh!

 ooooh! Добре, че не го пробвах този цвят, защото преди фала със 600 се колебаех Naughty

# 326
  • София
  • Мнения: 4 799
Аз не познавам никой, който да е доволен от шоколада на КАстинг. Иаз се бях засилила да се правя с него ама се сетих, че предишният път новия Кастинг много ми изтощи косата Tired

# 327
  • България
  • Мнения: 3
А старият Кастинг дали го има още или са го спряли от производство?Определено е по добър.

# 328
  • София
  • Мнения: 4 799
А старият Кастинг дали го има още или са го спряли от производство?Определено е по добър.

Продава се и старият. Peace Peace

# 329
  • Мнения: 334
Не бих сложила повече боклук на главата си.но ще следя отзивите ви. тази боя е 12 евро  е как така става 12 лв. е това не мога да разбера.кое липсва в нея или е просто евтина като арома за бг пазар.интересно ми е.

И аз това се чудех, но вече знам. Реших да си купя от БГ последния път (голяма грешка), ползвам No 713 и си взимам 2 бои (косата ми е дълга), та реших, че ще ми излезе на цената на една чужбинска. Да ама не. Цветът стана различен, по-тъмен, червенее и падна ужасно бързо. А уж L'Oreal следят за качеството, независимо къде е произведена боята! Просто има разлика

Общи условия

Активация на акаунт