Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 5

  • 37 390
  • 680
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 246
Честита нова темичка дано Верич ни донесе късмет Hug
Лея  Praynig
Николина хубаво число сега имаш много стиснати палци Praynig Peace

# 16
  • BG
  • Мнения: 793
Честита темичка!
Николина,  Hug
Леа, още стискам палци  Praynig
Силно се надявам да преодолея скоро пречките и да щурмувам фронта  Wink

# 17
  • Мнения: 169
Скъпи моми4ета,нека на всяка от нас се сбъдне дългоо4акваната радост!Нека щъркел4ето кацне във всеки от нашите домове!Дълбоко вярвам,4е след толкова неволи  идва слън4евото утро!Вярвам ,4е и ние ще се наслаждаваме на това огромно щастие! Кураж!С най-топли 4увства!

# 18
  • Мнения: 4 589
Здравейте момичета,

Ето я и Али, тъкмо се бях притеснила за теб. Мило, ще видиш, че щъркела те дебне от някъде и скоро ще те изненада, сигурна съм.
Леа как си? Как мина днес?

Аз сега се връщам и имам цели 13 оплодени яйчица, казаха, че едното е двойно оплодено, което може и да не се използва. Сега ще чакам миличките да се развият и утре или в четвъртък ще ми ги върнат.

Момичета, питаха ме дали искам да си правя иглопунктура(или както се казва)? Някой от вас правил ли е?

# 19
  • Мнения: 531
nikolina-pikolina, поздравления за прекрасния резултат! Нека да се "люпят" малките юнаци!

Аз и при трите си опита съм правила акупунктура! Имала съм известни съображения, но пък винаги ще правя всичко разумно което е в името на успеха! Още повече че изпитвам безгранично доверие в Д-р Стаменов!

Пожелавам ти блестящ трансфер и положителен резултат 2 седмици след него и здраво бебе 9 месеца след това!  bouquet

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Николина,браво за страхотната бройка.Успех!!!

# 21
  • Мнения: 576
Николинче, браво мила. Много ме зарадва !!!!  Hug
Мисля,че ще ни се хвааалишшш , хубаво подаръче за Великденските празници  Party

И аз си мислих за тази акупунктура, не може да ти навреди , но сигурно може да помогне, може да опиташ !
Успех  Flutter

# 22
  • Мнения: 3 246
Николина браво, а за иглотерапията мисля че ще ти е от полза ти си прецени, но мисля че няма да навреди, някъде четох че се увеличава шанса. Преди години в Търново имаше една лекарка - японка която правеше такава терапия, аз страдах от мигренозни болки, та тогава ходих при нея честно казано не се усеща болка, нищо че иглите са плащещо дългички. Каквото и да решиш няма да сбъркаш Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 730
Честита нова темичка, момичета  Grinning
Пожелавам много, много успехи и само положителни тестчета. Вярвам, че ще ни е на късмет. А и щъркелчо щом е тук ....... Heart Eyes

# 24
  • ВАРНА
  • Мнения: 156
Честита нова темичка!!! Grinning

# 25
  • Мнения: 945
Записвам се и аз, че сигурно план Б ще се задейства таз година. Дано е на късмет на всички!

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Честита Нова Темичка и нека да е още по-успешна от всички останали! Peace

# 27
  • Мнения: 4 589
Да, наистина акупунктурата увеличава шанса за забременяваме при ин-витро. Четох доста статии по въпроса. Така или иначе сме се подложили на какви ли не терапии, мисля, че това няма да ми навреди.

Иглика, какво става с теб?

# 28
  • Мнения: 945
Нинче, кво да става, душо. Ядосвам се, че април изпускам инсето, че докитата ги няма. Бяхме си говорили ин витрото да е лятото, но дотогава трябва да навъртя няколко неуспешни инсета, за да сме сигурни, че не става с инсе. Мъж ми подобрява бавно и славно показателите, аз съм добре, не би трябвало да има проблем, но newsm78

Искам да добавя, че на 12 април, когато ще ми е овуто имам рожден ден и много се надявах да не отиде напразно яйцето, но Sad

# 29
  • Мнения: 4 589
E, не стана ли? Жалко, няма да се отчайваш, ще стане, нали хубавите неща стават бавно. Аз чакам трансфер и започвам да мътя.
Иначе съм добре, всичко засега се развива ок.

Общи условия

Активация на акаунт