Какво си мислите за бившето гадже?

  • 4 056
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Онзи ден се бях зачудила какво прави един от тях.
Не ги мисля много много.
Понякога се чуваме покрай празници с 2-3ма.

# 16
  • Мнения: 957
Нищо лошо за нито един от тях..даже за определени 2ве..3ри бройки..доста хубави неща им мисля  Embarassed ..

# 17
  • София
  • Мнения: 625
Не ми липсва. Не го и мразя. Наскоро видях в Атола снимка на него и на детенцето му. Нищо не ми трепна, но той и тогава не ми беше голяма тръпка. Виж за неосъществените любови не мога да кажа същото. Още сънувам онова русо изкушение от което се отказах доброволно заради мъжа ми!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 890
 Кое от всичките ?  Whistling
 Общо взето всички раздели са били по моя инициатива, така че няма за какво да съжалявам. Така че ... нищо не мисля - игнор !  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 39 771
С бившият от време на време си пишем в КЮ, без тръпки и т.н. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2
и сега като го видя изтръпвам цялата,въпреки че аз го оставих.понякога идва в нас а аз просто излизам.страх ме е от чувствата

# 21
  • Мнения: 93
Сещам се за него от време на време (6 години бяхме заедно),но абсолютно нишо не ми трепва от вътре Confused
Може би,защото сега имам всичко от което имах нужда,а той не ми даваше.

# 22
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Понякога си мисля какво ли прави,как се е устроил живота му  newsm78.Е мисля си и за някои други работи  Embarassed Mr. Green

# 23
Към никого от бившите ми нямам лоши чувства, напротив- често се сещам за тях, поздравяваме се за празници, а с някои се и виждаме от време на време. Предпочитам да сме си приятели или добри познати,нищо че вече нямам интимни отношения с тях , все пак независимо как сме се разделили, съм запазила и хубави спомени Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 090
Не храня лоши чувства,запазила съм само хубавите моменти в съзнанието си Peace
Не се чуваме,не се виждаме.Понякога съм се замисляла как ли се е подредил живота му,но не влагам никакви чувства в това Naughty,просто любопитство Mr. Green

# 25
  • Мнения: 509
Само хубави неща мисля за него.Не ми липсва обаче.

# 26
  • София
  • Мнения: 71
 Laughing Laughing  Laughing Аз май съм най-странната птица в случая...... С моето бивше съкровище изкарахме петнайсет прекрасни години и се разделихме само заради това, че мен ме хвана умопомрачение и се влюбих безпаметно в сегашния си мъж. Нищо лошо не мога да кажа за него, бяхме си много хепи и си живеехме страхотно. И досега се чуваме по няколко пъти на ден и се виждаме поне един път седмично. На практика той се ми остана най-близкия човек и не мога и да си представя живота си без него, макар че отдавна сме само приятели. И сега, като умопомрачението взе да ми поразкарва, почвам да се чудя от какъв зор и кой ме би по главата да се разделям с него.  Laughing Не, че не обичам мъжа си, напротив, но като мина първоначалната еуфория, се оказахме страшно различни, което неминуемо доведе до куп затруднения и проблеми. А с предишния една майка да ни беше родила, нямаше толкова да си приличаме! Толкова сме еднакви и в навици, и в разбирания, и в квото се сетите. Ама на - никак не е случайна приказката за сляпата неделя! Laughing

# 27
  • Мнения: 169
От дъжд на вятър се сещам , ако ги видя. Ако и тях трябва да ги мисля...  Whistling  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 10 332
Присещам се понякога за едно. Шест години бяхме заедно, нормално е, имам все пак памет. Много добри чувства тая към него, но добре, че го зарязах. Той не беше за мен, въпреки че аз бях неговата голяма любов. Дано му е минало вече, нова пирятелка имал, детенце трябва да му се е родило.

# 29
  • Мнения: 937
Аз да си кажа седем години бяхме заедно аз си тръгнах, заради многото глупости които направи, не съм го виждала от тогава 4 години, но напоследък го сънувам често и това ме кара да мисля за него и през деня (защо помня точно тези сънища  newsm78). Напоследък разбрах и доста клюки около него може би за това, но не ми се иска да го виждам или чувам, по добре да си остане минало.

Общи условия

Активация на акаунт