Какво си мислите за бившето гадже?

  • 4 064
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 583
Липсва ли ви,мразите ли го....или просто не ви пука?

# 1
  • Мнения: 1 072
Отдавна не съм преглеждала старите файлове. Има там една папка с липсващи персони, към които се завръщам с носталгия. Другите са Shift+Del.

# 2
  • Мнения: 4 651
Защо само за бившето? И за по-бивши си мисля работи.
Никому нищо лошо не мисля, дано и те на мен. Няма такъв, който ще подмина на улицата.

# 3
  • Мнения: 1 008
Ми, не ми пука.
Чух,че се е оженил, чака и детенце и това ме радва.
Понякога си мисля как ли протича животът му, но ей така от любопитство,а не защото се интересувам.
Все пак е присъствал 5 години в моят живот.

# 4
  • Мнения: 118
Хаха...Моето бившо гадже аз го зарязах и честно казано ще ми е доста неудобно ако се срещнем случайно... Whistling

Не гледайте,че съм малка.

# 5
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Не ми пука, май Thinking
 а къде е анкетата newsm78

# 6
  • Мнения: 14 654
Ние си запазихме дружбата. Чуваме се от време на време. Чудесен човек, стига да не делим един покрив.

# 7
  • Мнения: 46 573
Не съм била влюбена в нито един от бившите си, така че ... не ми пука  Rolling Eyes последното преди мъжа ми не съм го виждала и чувала, нито знам какво става с него след раздялата, т.е. преди 11 г.

# 8
  • Мнения: 1 898
Липсва ли ви,мразите ли го....или просто не ви пука?
Не ми липсва.Не го мразя. Е, чак пък изобщо да не ми пука... Whistling

# 9
  • Мнения: 1 367
За кое по-точно? LaughingСамо един човек преди съпруга ми е бил достатъчно важен за мен,останалото е било някакво моментно настроение.Та за него-не мога да кажа,че ми липсва,но си пазя спомените за него и винаги се радвам,когато се видим,дори да е на няколко години веднъж.

# 10
  • Мнения: 1 447
 От 5 години не съм чувала нищо за него,но никак не ми липсва все пак аз го оставих
 Mr. Green

# 11
  • Мнения: 592
Първата ми любов не е вече между живите, а другите -  ако е бивше, не е вече гадже, така че не ме интересува. Аз да мисля за нея, а тя в този момент да е вдигнала краката някъде - да не ме е ритнал кон  Whistling

# 12
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Нищо особено не мисля за бившите ми гаджета.
Щом не съм някой от тях в момента, значи така е трябвало да стане. Както са написали по-горе, никой от тях не бих подминала на улицата.

# 13
  • Мнения: 583
Не ми пука, май Thinking
 а къде е анкетата newsm78

Ще се поправя,но утре, сега отивам да друсам бебе с колики Sick

# 14
  • Мнения: 645
Липсва ли ви,мразите ли го....или просто не ви пука?
Не ми липсва.Не го мразя. Е, чак пък изобщо да не ми пука... Whistling
yes

# 15
  • Мнения: 6 999
Онзи ден се бях зачудила какво прави един от тях.
Не ги мисля много много.
Понякога се чуваме покрай празници с 2-3ма.

# 16
  • Мнения: 957
Нищо лошо за нито един от тях..даже за определени 2ве..3ри бройки..доста хубави неща им мисля  Embarassed ..

# 17
  • София
  • Мнения: 625
Не ми липсва. Не го и мразя. Наскоро видях в Атола снимка на него и на детенцето му. Нищо не ми трепна, но той и тогава не ми беше голяма тръпка. Виж за неосъществените любови не мога да кажа същото. Още сънувам онова русо изкушение от което се отказах доброволно заради мъжа ми!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 891
 Кое от всичките ?  Whistling
 Общо взето всички раздели са били по моя инициатива, така че няма за какво да съжалявам. Така че ... нищо не мисля - игнор !  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 39 827
С бившият от време на време си пишем в КЮ, без тръпки и т.н. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2
и сега като го видя изтръпвам цялата,въпреки че аз го оставих.понякога идва в нас а аз просто излизам.страх ме е от чувствата

# 21
  • Мнения: 93
Сещам се за него от време на време (6 години бяхме заедно),но абсолютно нишо не ми трепва от вътре Confused
Може би,защото сега имам всичко от което имах нужда,а той не ми даваше.

# 22
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Понякога си мисля какво ли прави,как се е устроил живота му  newsm78.Е мисля си и за някои други работи  Embarassed Mr. Green

# 23
Към никого от бившите ми нямам лоши чувства, напротив- често се сещам за тях, поздравяваме се за празници, а с някои се и виждаме от време на време. Предпочитам да сме си приятели или добри познати,нищо че вече нямам интимни отношения с тях , все пак независимо как сме се разделили, съм запазила и хубави спомени Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 090
Не храня лоши чувства,запазила съм само хубавите моменти в съзнанието си Peace
Не се чуваме,не се виждаме.Понякога съм се замисляла как ли се е подредил живота му,но не влагам никакви чувства в това Naughty,просто любопитство Mr. Green

# 25
  • Мнения: 509
Само хубави неща мисля за него.Не ми липсва обаче.

# 26
  • София
  • Мнения: 71
 Laughing Laughing  Laughing Аз май съм най-странната птица в случая...... С моето бивше съкровище изкарахме петнайсет прекрасни години и се разделихме само заради това, че мен ме хвана умопомрачение и се влюбих безпаметно в сегашния си мъж. Нищо лошо не мога да кажа за него, бяхме си много хепи и си живеехме страхотно. И досега се чуваме по няколко пъти на ден и се виждаме поне един път седмично. На практика той се ми остана най-близкия човек и не мога и да си представя живота си без него, макар че отдавна сме само приятели. И сега, като умопомрачението взе да ми поразкарва, почвам да се чудя от какъв зор и кой ме би по главата да се разделям с него.  Laughing Не, че не обичам мъжа си, напротив, но като мина първоначалната еуфория, се оказахме страшно различни, което неминуемо доведе до куп затруднения и проблеми. А с предишния една майка да ни беше родила, нямаше толкова да си приличаме! Толкова сме еднакви и в навици, и в разбирания, и в квото се сетите. Ама на - никак не е случайна приказката за сляпата неделя! Laughing

# 27
  • Мнения: 169
От дъжд на вятър се сещам , ако ги видя. Ако и тях трябва да ги мисля...  Whistling  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 10 379
Присещам се понякога за едно. Шест години бяхме заедно, нормално е, имам все пак памет. Много добри чувства тая към него, но добре, че го зарязах. Той не беше за мен, въпреки че аз бях неговата голяма любов. Дано му е минало вече, нова пирятелка имал, детенце трябва да му се е родило.

# 29
  • Мнения: 937
Аз да си кажа седем години бяхме заедно аз си тръгнах, заради многото глупости които направи, не съм го виждала от тогава 4 години, но напоследък го сънувам често и това ме кара да мисля за него и през деня (защо помня точно тези сънища  newsm78). Напоследък разбрах и доста клюки около него може би за това, но не ми се иска да го виждам или чувам, по добре да си остане минало.

# 30
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 873
Избягвам да мисля, да го виждам, да го чувам, да чувам каквото и да е ЗА него... Защото иначе неизбежно ми влизат мухи в главата. Мисля, че и с него е така. Ние бяхме взривоопасна комбинация и и двамата го знаем. И за доброто и на двама ни, проявяваме здравия разум да не се виждаме, защото между нас 'само приятелство' не може да има...

# 31
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
момичета в последно време доста често сънувам бившия си.незнам какво ми става,но почти през цялото време си мисля как ли е.знам ,че е женен и жена му много го ревнува от мен,макар че не се виждаме изобщо и няма повод за ревност,но аз много искам да си поприказвам с него ама май няма да стане Cry

# 32
  • Мнения: 389
Минало свършено и забравено. Никой не ме търси, аз не търся никой и така ми е най-добре!  Crossing Arms

# 33
  • София
  • Мнения: 1 320
Бившото ми гадже, сваля моя позната от известно време! Той все още не знае, че с нея сме приятелки, разбере ли обаче, ще си бие камшика и ще забрави, че съществува! Такива "добри" чуства запазихме един към друг, че той все още мрази мен и всеки свързан по някакъв начин с моята особа!  Sunglasses

# 34
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Бившият не го бях виждала около 10 години. Той ми бе първата любов и тежко преглътнах раздялата, но така е било писано. Та с него се видяхме преди 2-3 години, приказвахме, смяхме се на нашите истории, и разбрах, че всичко което съм имала към него е един спомен сега. Запазихме добрите отношения между нас, всеки си има семейство. Не ми е безразличен, като част от моето минало, но нищо повече Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 723
Ами понякога ме хваща носталгия.
Обаче като се замисля защо точно стана бивш, веднага ми минава  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 4 068
Често мисля за него, защото доста често се виждаме и контактуваме. Запазили сме добри отношения. Понякога изпитвам носталгия по старото време, но от друга страна не съжалявам за нищо, защото знам, че с него нямаше да съм щастлива в семейния живот. В последното съм сигурна. Просто ни беше голям купон заедно и от там идва носталгията понякога, но то не е конкретно носталгия по него, а по ученическия и студентския живот май. Иначе ми е мил и държа на него. Ако някога му потрябва помощ и аз съм човека към когото се обърне няма да му откажа подкрепа.

# 37
  • Мнения: 577
Минало свършено и забравено. Никой не ме търси, аз не търся никой и така ми е най-добре!  Crossing Arms
      Peace yes      И аз съм на този принцип.Щом е БИВШ-има защо.

# 38
  • Мнения: 474
Минало свършено и забравено. Никой не ме търси, аз не търся никой и така ми е най-добре!  Crossing Arms
      Peace yes      И аз съм на този принцип.Щом е БИВШ-има защо.
newsm10

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Много го обичах,и много трудно се реших на раздялата,но просто така трябваше да стане, той искаше да живее друг живот,а аз направих това което винаги съм искала.
Пазя само добрите спомени за него,но той за мен явно само лошите тъй като и здравей не иска да ми каже Mr. Green

# 40
  • София, България
  • Мнения: 5 604
За бившия няма как да не мисля, защото работим заедно  ooooh!

В началото нямаше такава гадост, но след като претръпнах окончателно, сега си го гледкам всеки ден и от все сърце се чудя къде ми е бил акъла да се занимавам с него. От тази гледна точка съм много доволна, че работим заедно, защото го видях ясно какъв е и че не трябва да съжалявам. Ако не се виждахме, може би щях да си изградя някакъв илюзорен образ.

# 41
  • Мнения: 943
За самите бивши не си мисля хубави неща,само за тогавашните ми емоции около тях.Никой преди мъжа ми не съм обичала,така че....кво ли да си мисля всъщност.... Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 342
Щом са в графата "бивши"явно наистина има защо. С първото ми гадже имахме връзка 5г. и след раздялата ни не се бяхме виждали 7г. и един слънчев ден ми свирка някой на светофара и хоп... Shockedгледам го аз нашичкия...надебелял със семеен живот вече...Нищо не ми трепна.Покани ме да пием кафе и това беше.Последният път когато ми се обади беше в родилното отделение ,когато родих моята принцеса...да ми честити и аз пак Shocked.Видял баща ми случайно този ден и той му дал тел. и му казал къде съм в момента.  А за последният преди мъж ми.....Толкова нерви съм потрошила по него,че сега се радвам  Flutter,че се отървах чесно.Чат пат чувам разни истории за него,но.....пак не ми трепва нищо.За две години заедно не се нагодихме просто защото бяхме твърде различни....(той саможив и нарцистичен ,а аз емоционална натура търсеща семеен уют) и се разделихме. В крайна сметна намерих това което търсих и не съжалявам за минали истории .
Упс...то си стана цял разказ....спирам.

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 11:36 от mama toni

# 43
  • Мнения: 19
С първия ми приятел излизах близо 6 години. И вчера взех, че го сънувах как ми предлага да се оженим и аз му отказвам. Сега ми е едно ... никакво. (то реално и аз бях причината да се разделим). Това беше преди толкова време и сега се чудя какво ли става с него. Имаше едно момченце, дали няма и второ детенце?! Иначе с родителите му редовно се виждам и се поздравяваме.
А за останалите ми бивши ... не се сещам. Останали са само хубави спомени или нищо  newsm78.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 567
Много го обичах,и много трудно се реших на раздялата,но просто така трябваше да стане, той искаше да живее друг живот,а аз направих това което винаги съм искала.

Все едно аз съм го писала, не съм го виждала от доста време и мисля , че така е най - добре!
Никога няма да можем да бъдем само приятели!

# 45
  • Мнения: 71
С последниа преди мъжа ми излизахме извесно време и след като се разделихме вече 6г.не съм го виждала.Понякога се сещам за него,но нищо в мен не трепва.
 

# 46
  • Мнения: 3 423
Имам един от бившите,който продължава да опитва да ми се меси в живота и към него изпитвам досада и отвращение Stop
Аз съм крайна и разделя ли се някой,значи край наистина.
Друг е много успял и способен човек,не се бях сещала за него ,но скоро чух за проф.му успехи и се зарадвах за него,но към личния му живот нямам интерес
Към останалите бивши изпитвам пълно безразличие и не се сещам за тях.Нямам лоши спомени а хубавите с тях са напълно заличени от хубавите с мъж ми.

# 47
   Не, не си мисля 4есто за бивши приятели.В пове4ето случаи аз съм ги оставяла.Оба4е някой , ако мен ме остави, не го оствям намира.По добре е да не мислиш за бивши приятели и толкоз.

# 48
  • Мнения: 1 479
Ако не е само едно?По едно време бях "в течение",даже и за едно в Италия...Е,сега не ми пука.Винаги аз сьм ги  :ignore2:1-ва.  hahaha

# 49
  • Мнения: 1 505
Щом са в графата "бивши"явно наистина има защо. 
Така е,но в моя случай аз бях виновната и след 7 годишна раздяла не сме се виждали нито веднъж,но аз не съм спряла да мисля за него,макар,че в момента сам с човека с когото искам да прекарам остатъка от живота си,няма да спра да се обвинявам за миналото,защот можеше да се развият нещата по друг начин.Но сега сам много щастлива и това което ми се случва само ме обнадеждава и това което е имало да се случва се е случило,и хубавото тепърва предстои.

# 50
  • Мнения: 119
Сещам се от време на време. Къде с добро, къде с лошо...
Преди като нищо щях да го подмина по улицата (мотиви колкото щеш), но сега като го видя мога единствено всичко добро да му пожелая и дано да намери точния човек за себе си, така както аз успях.

# 51
  • софия
  • Мнения: 2 140
Всичко,което съм оставила зад гърба си,не ме интересува. NaughtyНе се сещам за никой от бившите ми.

# 52
  • Мнения: 2 388
Пожелавам му всичко най-хубаво и се радвам, че не съм с него.

# 53
  • Мнения: 47
Лреди  мъжа  ми  имах  2 гаджета.Не  съм  ги  виждала  отдавна,доколкото  знам  единия  е в чужбина,а  другия  се  е  оженил.Не  изпитвам  нищо  към  тях,миналото  си  е  минало.Пожелавам  им  всичко  най-хубаво  и  късмет!

# 54
  • Мнения: 1 174
Изобщо не мисля за бившите гаджета.В лицето на мъжа си съм срещнала Любовта и тази ми връзка по никакъв начин не ме кара да се връщам назад и да си припомням.Нямам "нещастни любови". Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1 335
Прояви се като пълен МУХЛЬО спрямо член на семейството си  Sick
Приятели сме, обръщала съм се за помощ към него. Не изпитвам никакви негативни чувства, но подлата му постъпка ми доказа, че съм постъпила правилно като прекратих връзката ни.

# 56
  • благоевград
  • Мнения: 164
Бившето ли ? Та той е най добрия ми приятел , моята сродна душа макар че се разминахме някаде. Аз съм на принципа човек не спира да обича някой а просто започва да обича и някой друг а ако е спрял то зна4и никога не го е обичал . Тай че тръпката ще е до гроб.

# 57
  • Мнения: 282
Само хубави неща му мисля smile3508

# 58
  • Мнения: 4 555
Точно вчера ме налегна някаква носталгия и си препрочетох последните мейли, където бистрим раздялата. Еми много се подразних.
Той си е свестен човек де, ама до такава степен няма нищо общо с мен, че направо не знам как се стигна до това, което се случи. Нямам обяснение  newsm78

# 59
  • Мнения: 363
мисля за тях като за грешки, които са ме научили на много неща!
не ги мразя! не ми и лиспва нито един от тях - иначе нямаше да е бивш  Joy

# 60
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Аз да си кажа седем години бяхме заедно аз си тръгнах, заради многото глупости които направи, не съм го виждала от тогава 4 години, но напоследък го сънувам често и това ме кара да мисля за него и през деня (защо помня точно тези сънища  newsm78). Напоследък разбрах и доста клюки около него може би за това, но не ми се иска да го виждам или чувам, по добре да си остане минало.

това все едно аз съм го писала... ooooh!

# 61
  • Мнения: 121
Към никого от бившите ми нямам лоши чувства, напротив- често се сещам за тях, поздравяваме се за празници, а с някои се и виждаме от време на време. Предпочитам да сме си приятели или добри познати,нищо че вече нямам интимни отношения с тях , все пак независимо как сме се разделили, съм запазила и хубави спомени Simple Smile
и при мен е така

# 62
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не ща и да се сещам за него. Още не мога да си простя, че хвърлих две години по тоя, дето не заслужаваше и два дни... Когато най-накрая му бих шута, бях половин човек от неговия психически тормоз. Слава богу, срещнах мъжа си, който много ми помогна да си възстановя самочувствието и душевното равновесие и сега съм адски щастлива. А оня май се е развел, доколкото подочух. Ами то нормална жена при такова същество не се задържа.

# 63
  • Мнения: 3 092
Минало не важно ... не си мисля за него , освен това не го виждам , не контактувам , изобщо  съм си оставила някъде си спомените и чувствата  и се надявам там да си и стоят  Tired

# 64
  • Мнения: 1 263
И аз го сънувам понякога.  Rolling Eyes  Отказах се да мисля за него, защото това ми причинява повече тъга. Желая му от все сърце да се промени и да е по-малко егоист спрямо жените в живота си....след  2 години разбирам, че все още си е същият и ми е чудно, дали трябва да срещне някоя толкова перфектна за него жена, че да пожелае промяна или е нещо, което ще дойде с напредването на възрастта?   newsm78

# 65
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Само сънищата ми напомнят от време на време за него. След като го сънувам, няколко дена ме обзема тъга и носталгия- докато избледнее споменът от съня.

# 66
  • Мнения: 59
изобщо не го виждам и не искам , защото ще ми е гадно(сигурна съм)... а мина толкова много време ,3 години не са ли достатъчни да не ми пука...... newsm78   и все пак се радвам че се разделихме, така е по-добре. Не бяхме един за друг.

Общи условия

Активация на акаунт