Какво си мислите за бившето гадже?

  • 4 076
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 901
Избягвам да мисля, да го виждам, да го чувам, да чувам каквото и да е ЗА него... Защото иначе неизбежно ми влизат мухи в главата. Мисля, че и с него е така. Ние бяхме взривоопасна комбинация и и двамата го знаем. И за доброто и на двама ни, проявяваме здравия разум да не се виждаме, защото между нас 'само приятелство' не може да има...

# 31
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
момичета в последно време доста често сънувам бившия си.незнам какво ми става,но почти през цялото време си мисля как ли е.знам ,че е женен и жена му много го ревнува от мен,макар че не се виждаме изобщо и няма повод за ревност,но аз много искам да си поприказвам с него ама май няма да стане Cry

# 32
  • Мнения: 389
Минало свършено и забравено. Никой не ме търси, аз не търся никой и така ми е най-добре!  Crossing Arms

# 33
  • София
  • Мнения: 1 320
Бившото ми гадже, сваля моя позната от известно време! Той все още не знае, че с нея сме приятелки, разбере ли обаче, ще си бие камшика и ще забрави, че съществува! Такива "добри" чуства запазихме един към друг, че той все още мрази мен и всеки свързан по някакъв начин с моята особа!  Sunglasses

# 34
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Бившият не го бях виждала около 10 години. Той ми бе първата любов и тежко преглътнах раздялата, но така е било писано. Та с него се видяхме преди 2-3 години, приказвахме, смяхме се на нашите истории, и разбрах, че всичко което съм имала към него е един спомен сега. Запазихме добрите отношения между нас, всеки си има семейство. Не ми е безразличен, като част от моето минало, но нищо повече Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 723
Ами понякога ме хваща носталгия.
Обаче като се замисля защо точно стана бивш, веднага ми минава  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 4 068
Често мисля за него, защото доста често се виждаме и контактуваме. Запазили сме добри отношения. Понякога изпитвам носталгия по старото време, но от друга страна не съжалявам за нищо, защото знам, че с него нямаше да съм щастлива в семейния живот. В последното съм сигурна. Просто ни беше голям купон заедно и от там идва носталгията понякога, но то не е конкретно носталгия по него, а по ученическия и студентския живот май. Иначе ми е мил и държа на него. Ако някога му потрябва помощ и аз съм човека към когото се обърне няма да му откажа подкрепа.

# 37
  • Мнения: 577
Минало свършено и забравено. Никой не ме търси, аз не търся никой и така ми е най-добре!  Crossing Arms
      Peace yes      И аз съм на този принцип.Щом е БИВШ-има защо.

# 38
  • Мнения: 474
Минало свършено и забравено. Никой не ме търси, аз не търся никой и така ми е най-добре!  Crossing Arms
      Peace yes      И аз съм на този принцип.Щом е БИВШ-има защо.
newsm10

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Много го обичах,и много трудно се реших на раздялата,но просто така трябваше да стане, той искаше да живее друг живот,а аз направих това което винаги съм искала.
Пазя само добрите спомени за него,но той за мен явно само лошите тъй като и здравей не иска да ми каже Mr. Green

# 40
  • София, България
  • Мнения: 5 613
За бившия няма как да не мисля, защото работим заедно  ooooh!

В началото нямаше такава гадост, но след като претръпнах окончателно, сега си го гледкам всеки ден и от все сърце се чудя къде ми е бил акъла да се занимавам с него. От тази гледна точка съм много доволна, че работим заедно, защото го видях ясно какъв е и че не трябва да съжалявам. Ако не се виждахме, може би щях да си изградя някакъв илюзорен образ.

# 41
  • Мнения: 943
За самите бивши не си мисля хубави неща,само за тогавашните ми емоции около тях.Никой преди мъжа ми не съм обичала,така че....кво ли да си мисля всъщност.... Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 342
Щом са в графата "бивши"явно наистина има защо. С първото ми гадже имахме връзка 5г. и след раздялата ни не се бяхме виждали 7г. и един слънчев ден ми свирка някой на светофара и хоп... Shockedгледам го аз нашичкия...надебелял със семеен живот вече...Нищо не ми трепна.Покани ме да пием кафе и това беше.Последният път когато ми се обади беше в родилното отделение ,когато родих моята принцеса...да ми честити и аз пак Shocked.Видял баща ми случайно този ден и той му дал тел. и му казал къде съм в момента.  А за последният преди мъж ми.....Толкова нерви съм потрошила по него,че сега се радвам  Flutter,че се отървах чесно.Чат пат чувам разни истории за него,но.....пак не ми трепва нищо.За две години заедно не се нагодихме просто защото бяхме твърде различни....(той саможив и нарцистичен ,а аз емоционална натура търсеща семеен уют) и се разделихме. В крайна сметна намерих това което търсих и не съжалявам за минали истории .
Упс...то си стана цял разказ....спирам.

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 11:36 от mama toni

# 43
  • Мнения: 19
С първия ми приятел излизах близо 6 години. И вчера взех, че го сънувах как ми предлага да се оженим и аз му отказвам. Сега ми е едно ... никакво. (то реално и аз бях причината да се разделим). Това беше преди толкова време и сега се чудя какво ли става с него. Имаше едно момченце, дали няма и второ детенце?! Иначе с родителите му редовно се виждам и се поздравяваме.
А за останалите ми бивши ... не се сещам. Останали са само хубави спомени или нищо  newsm78.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 567
Много го обичах,и много трудно се реших на раздялата,но просто така трябваше да стане, той искаше да живее друг живот,а аз направих това което винаги съм искала.

Все едно аз съм го писала, не съм го виждала от доста време и мисля , че така е най - добре!
Никога няма да можем да бъдем само приятели!

Общи условия

Активация на акаунт