Открих начина да сваля 15 кг за 3 месеца!(Или как от размер 30,се става 27 !!!)

  • 21 568
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
аз правя тренировките ,като ги "утежнявам" с клекове с гири ( вкъщи тренирам) ,допълнително кардио ,или възможно най интензивното ( под формата на скачане на въже ) и други упражнения ,които намерих из нета .Не си мислете ,че разполагам с невероятно много свободно време-дори напротив ,не знам с коя задача за деня да започна първо ,но спорта ми се явява като "почивката"  Hug
 @кафеине и аз не ям по 6 пъти на ден -мнооого ми е трудно  Cry - максимум 4 !
по въпроса за гриинс - не знам , дори и да е чая на таблетки ( което много се съмнявам) не бих го пила - просто имам страх от всичко ,под формата на хапче!  Rolling EyesМоже да звучи наивно но...  bowuu Mr. Green Simple Smile
а п.с. във въглехидратния ден може ли мюсли не разбрах  newsm78

# 16
  • Мнения: 467
malkatarusalka8  мюсли може, богати са на въглехидарати Wink

# 17
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Здравейте. Темата ме заинтригува,  тък като  НВД-то ми допада като хранене. Ще ви чета засега, а по-късно  мисля и аз да се включа.

# 18
Мацки добро утро ! Как е при вас?
@арбанашка кокона  Hug радвам се ,че ще се присъединиш !! Simple Smile
На мен днес ми е Въглехидратен ден ,но въпреки тва нещо не ми се ядат въглехидрати newsm78
Както и да е де - хапнах си мюсли за закуска и... не можах да устоя на изкушението да се претегля  Mr. Green
...И мисля ,че тука има някаква измама - свалила съм цели 2,5 кг !  Rolling Eyes 100% голяма част от тях е вода ,но пък реших да се консултирам и със сантиметъра -талията ми е "поспихнала" , а дупето е изчезнало с 0,5 см  Crazy
Честно казано не съм очаквала такива бързи резулати  bowuu

# 19
п.с. а по въпроса за целулита-щото аз си имам ,искам да ви похваля новия крем на Нивея Simple Smile Него го ползвам от около 2 седмици и се отразява супер !
п.п.с. тва не е реклама -просто отбелязвам ,нали сме тръгнали да слабеем Laughing Crazy

п.п.п.с  Laughing
ето нещо за стимул:(Jaime Pressley)


Последна редакция: сб, 05 апр 2008, 11:06 от malkatarusalka8

# 20
  • Мнения: 467
malkatarusalka8  Hug smile3501 ,какво повече да кажа.  Wink Laughing

# 21
  • Мнения: 533
Браво, malkatarusalka8.Когато има резултат, стимулът е по -голям Peace

# 22
  • Мнения: 467
след въглехидратния ден в който ядох малко коъунак,останал от великден (тук беше сприл), малко пилешко месо, плодове мляко, малко пар4е торта и малко пар4е cheese кейк , след като се претеглих тази сутрин установих, 4е в4ера не съм качила, а напротив продължавам да свалям. Бавно но сигурно, защото днес съм с около 0,500/0,700 кг минус. Сега съм 90,5гк. newsm44О хххх каква радост какво нещо. Дано утре ве4е да мина към 80-ет и ......кг  ....... Laughing, ще бъде супер  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 467
а как сте с упражненията, има ли някой който да ги прави? Аз днес може да ги пробвам.

# 24
  • Мнения: 1 197
Аз нещо четейки диетата се пообъркаг,бихте ли дали примерни меню за бъглехидратният и протейно-белтъчният ден.Много ще бъда благодарна

# 25
@нелл  Stop протеин и белтък е едно и също Hug
аз ето какво ям в първи ,втори и трети ден :
сутрин : 2 яйца, малко зехтин , домат с босилек примерно,сол
обяд:риба+ зехтин + салата ( или пиле)
следобед: 150 гр заквасена сметана
вечер:салата + зехтин (и понякога някво месо,ако има)

във високо-въглехидратния ден (днес) ядох :
мюсли с кисело мляко
1 макфлъри сладолед
и за вечеря салата от зеле
не съм гладна просто -в тия жеги
@Тинаинина-аз ги правя ! Simple Smile Няма да сбъркаш-пробвай ги -те са мноого голям процент от успеха!
Аз дори и в почивния ден (днес ) си пуснах вечерта един диск с тае бо - просто имах мн енергия !
Исках да ви споделя нещо необичайно - днес ми е ВВ ден , мерих се ВЕЧЕРТА с дрехи и като бях яла и съм 67 кг  Shocked,а преди 4 дена бях 70, утре сутринта ще докладвам пак Simple Smile
Не съм очаквала такъв бърз успех ,но подозирам ,че е в голяма доза от упражненията Simple Smile

# 26
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Колко време приблизително ви отнема правенето на упражнения.

# 27
от 30-40 минути до час и нещо - зависи дали добавям още към тези  Peace

# 28
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
от 30-40 минути до час и нещо - зависи дали добавям още към тези  Peace

Тъкмо като заспи малката и да започвам.  Grinning  А тези големите топки могат ли да се заменят с нещо друго като за  домашни условия.

# 29
възглавници 2-3 броя или направо прави клекове и някои други упражнения за бричове идупе Simple Smile
 Hug
п.с. Браво иначе за ентусиазма !!! Тялото ще се отблагодари  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт