Ами грозните?

  • 10 990
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 621
 И аз мисля че понятията грозно-красиво са субективни. Въпросът е да си достатъчно умна за да подбереш дрехи, грим и прическа, които да прикриват в голяма степен недостатъчците ти и да подчертават предимствата ти. Тази способност за добра лична оценка може да направи една жена красива или грозна - и това разбира се пак ще е субективно. Моделите за красота се менят - сравнете Рубенсовите модели с днешните моделки и ще видите разликата. За мен е важно да си здрав (в това се включва и личната хигиена) и да се стараеш да изглеждаш естетично Peace

# 16
  • Мнения: 516
Няма грозни жени. има мъже, които пият малко. Наздраве!

# 17
  • Мнения: 649
Наистина грозна жена няма има неподдържана. Аз да си кажа честно съм виждала момиче барби ама толкова сладникава, че чак отблъскваща и просто много противна. Просто всеки човек си има чар. Видяхме ги холивудските звезди като са ненагримирани какви красавици са.

# 18
  • Мнения: 3 576
Поддръжката се отнася и за тялото, не само за грима, прическите и дрехите.
Т.е ако някоя жена е грозно пълна може би трябва да се постарае да придобие по-приемлив вид....

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Хм, незнам какво точно да кажа. Всеки има различен критерий за красиво и грозно. То, че грозни хора (и мъже, и жени) има, но има и такива, които не се поддържат и оттам им идва грозното. Под грозен човек разбирам и хора с неприятно излъчване ( злобно, надменно, глуповато и т.н. негативи). Мисля, че за една жена е изключително важно да е красива или поне да изглежда добре. Според мен хората са по-склонни да общуват с красиви хора, един вид имат слабост към красотата и естетиката, дори несъзнателно.

# 20
  • Мнения: 765
Само аз ли познавам грозни жени, които се опитват да се поддържат, но това не променя много нещата? На плажа има гледки не особено атрактивни , но има и направо отблъскващи. Как да се поддържа 80 килограмова жена? Да ги свали тези килограми? Лесно ли е ? Предполагам е трудно - полагаш в пъти повече услия от останалите, но си знаеш, как изглеждаш.
Познавам жени, които си крият усмивката, заради лоши зъби- да, мият си зъбите , избелват ги, но не всяка има 5000 лв за нови.
Познавам жени с прекрасна коса- ходят на фризьори, грижат се за нея, но какво от това, ако косата компенсира големи несъвършенства?  Ако кожата ти е пострадала завинаги от акне, как се маха това? Колко трябва да си ведър и усмихнат да компенсираш?
Казвам всичко това само , за да подчертая , че едно е да имаш дребни несъвършенства, остри черти, или голям нос и съвсем друго да си отблъскващ. И единственото , което спасява са финансови инвестиции във външният вид. Не козметик- хирург, не фризьор- лекар. Колко от вас ще имат ведро настроение и ще са усмихнати и позитивни, ако са действително грозни? Абстрахирайте се от латино сериалите.
Има грозни жени, те страдат , защото живеем в свят, в който ги оценяват по това как изглеждат, само защото са жени. А ако нямат пари да пооправят положението животът им никак не е розов. Това е горчивата истина.

# 21
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Абсолютно съм съгласна с горното твърдение. Красотата почти винаги изисква сериозни инвестиции. Същи така съзнателно или не хората преценят по външен вид, абе важно е да си хубав в днешни дни  Confused

# 22
  • Мнения: 189
Според вас как една грозна жена трябва да преодолее този си недостатък (или недостатътище може би?)? Какво има да преодолява? Кой го е нарекъл недостатък? Аз не познавам нито една жена, която да се самоопределя за грозна?  Има такива, които осъзнават, че не са красиви, но щом го осъзнават, значи полагат грижи за себе си.
Как да гледа на себе си? Да си внушава, че е красива, да се примири, че е грозна, да си направи куп пластични операции, или? Е, ако по цял ден си мисли"Колко съм грозна! Какво да направя, за да стана красива?", според мен трябва да си промени първо ценностната система.
Мислите ли, че това играе голяма роля в живота? Да, ако си сервитьорка.
Дали е рядкост мъж да се влюби в грозна жена? Не мога да говоря от името на мъжете, но по нашите улици не се разхождат само топ модели, много вероятно е жените, с които се разминаваме навън да са влюбени и някой да е влюбен в тях.

# 23
  • Мнения: 3 695
в една книга беше написано - "Няма грозни жени, има занемарени жени"   Peace
и аз мисля така   bouquet

# 24
  • Мнения: 2 152
Няма грозна ССФ - моля, моля Stop Laughing

# 25
  • Мнения: 1 432
За мен грозните жени са злобните жени............... Crossing Arms. Ощетените от природата да се гръмнат ли,кво?Важното е да са 4исти ,сресани, с оскубани косми  Flutter с усмивка на уста и вдигнат нос.....Аман от красиви ,изкуствени женки по ТВ-то  ooooh!

# 26
  • Мнения: 2 152
За мен грозните жени са злобните жени............... Crossing Arms. Ощетените от природата да се гръмнат ли,кво?Важното е да са 4исти ,сресани, с оскубани косми  Flutter с усмивка на уста и вдигнат нос.....Аман от красиви ,изкуствени женки по ТВ-то  ooooh!


ахаа Tired

едни префърцунени, наклепани, тунинговани и с едни смешни маниери  Crazy
вживяват се мацките...

# 27
  • Мнения: 1 095
А защо тези жени се определят като грозни?
Какво не си харесват???
Аз като ученичка мислех,че съм грозна ,защото нямах гадже.
Затова смятам,че трябва да се намери причината ,поради която една жена определя себе си като грозна и щом я намери, да я премахне !! Peace

# 28
  • Мнения: 3 830
За мен грозните жени са злобните жени...

В този смисъл, тук има доста такива! Naughty

Злоба колкото щеш, прелива чак...

# 29
  • Мнения: 957
Аз пък ще кажа ,че за всеки влак има пътници. Не може на целия този свят да има само Най-красиви жени. Всяка е красива по свои си начин. Не трябват средства толкова, че да бъде сресана ,чиста и спретната и добре облечена ( предвид колко хубави неща има и в магазините 2ра ръка). Всичкото друго си е чисто самосъжаление и злоба, и едно затваряне вътре в себе си. Зъбите грам не пречат на това да се усмихнеш..Пак може да се усмихнеш така, че да не ти се видят зъбите.

Общи условия

Активация на акаунт