Ами грозните?

  • 11 018
  • 120
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 686
За всеки влак си има пътници

# 76
  • Мнения: 5 362
Най - грозното нещо у една жена е лошият характер. Както и да се поддържа, каквото и да облича, лошотията е нещо което отблъсква и двата пола.  Виждала съм на пръв поглед много грозни жени, с които като поговориш 5 минути изобщо забравяш, че изглеждат така. Банално е, но красотата наистина трябва да идва от вътре.
Peace
Това мнение съвпада с моето.Не че и в другите няма истина,напротив,но и аз смятам,че характерът е много важен.Красотата радва очите,да,но ако зад нея се крие един недобър човек,то тази красота е преходна и бързо се забравя.

# 77
  • Мнения: 431
Аз съм от грозните, освен това съм и неподдържана по смисъла на "Красива мама". В гръб са ме бъркали с мъж, което май означава, и че съм женствена колкото... хм.

Виждам, че авторката я вълнува психологическият момент. На тази възраст вече ми е безразлично, преди ме е било яд. Но със или без яд все ме е мързяло да се занимавам с разкрасителни дейности. Може и други оправдания да си измисля, но мързелът е основното. Има толкова много по-интересни неща за правене... и светове за покоряване. Някакси все не стигам до външността.  Grinning

# 78
  • Мнения: 120
За всеки влак си има пътници

И аз съм на това мнение.

# 79
  • Мнения: 8 999
Няма грозни хора. Има само разни "умници" и "капацитети", които, незнайно по какви критерии, определят кой е грозен и кой - красив. И наивници, които им се връзват.

# 80
  • Мнения: 1 312



Също така ми се струва изключително идиотско да се вярва, че 30-40-50 кг. се свалят с воля САМО и че всъщност се свалят, има хора, които колкото и да се напъват не успяват.

Може, може ако достатъ4но много го иска и успее да постигне добра вътре6на мотивация......., но обикновено не успяват  за6тото не го искат достатъ4но( и е по лесно да се оправдае6 с генети4ната предразположеност или възрастта)


 Joy
Това е много забавно изказване Wink
Да не говорим колко теоретично звучи Thinking

# 81
  • Мнения: 4 668
Дали е рядкост мъж да се влюби в грозна жена?
Аз имам едни познати , жената е наистина шокиращо грозна ... честно , не искам да я засегна , тя е приятна , а и не е комплексирана , но изглежда много зле ...

Така че - да ,  може мъж да се влюби в грозна жена , че и да се ожени за нея ... Какво го е накарало , остава загадка за мен , защото той определено е хубав мъж .
А ... още нещо , не е заради пари - богатият е той .  Simple Smile

Колкото до поддържането , да вярно е ... но тази жена примерно не може да се оправи само с поддържане ...

# 82
  • Мнения: 8 999
Дали е рядкост мъж да се влюби в грозна жена?
Аз имам едни познати , жената е наистина шокиращо грозна ... честно , не искам да я засегна , тя е приятна , а и не е комплексирана , но изглежда много зле ...

Така че - да ,  може мъж да се влюби в грозна жена , че и да се ожени за нея ... Какво го е накарало , остава загадка за мен , защото той определено е хубав мъж .
А ... още нещо , не е заради пари - богатият е той .  Simple Smile


Колкото до поддържането , да вярно е ... но тази жена примерно не може да се оправи само с поддържане ...

А може би тази жена просто успява да го разсмива!

# 83
  • София
  • Мнения: 3 925
Много мъже са с грозни жени, и се женят за тях - сега дали е по любов, дали не е, не мога да кажа, но никак не са рядкост подобни двойки.

# 84
  • Мнения: 668
Ама тук не сме само хубавици мила! Joy Joy JoyГРОЗНАТА жена е такава която има кални нокти(така си я представям аз),мръсна коса и мирише на пот!уууууух че гадно с извинение!Питаш за грозна е това е грозна гледка,другото вече с грим се оправя

# 85
  • Мнения: 9 991
  Ами , един  път станах свидетел на един разказ /не че съм клюкарка/ Blush. Един познат разказваше как имал някъв приятел , много добре изглеждащ /това мъж рядко го казва за друг мъж/, как му казал ,че иска да си хване грозна жена , другите мъже да не я заглеждат и да знае , че си е само негова. След време го видял с една жена под ръка и с малко детенце/ тяхното/. Каза че била много, много отблъскваща но изглеждали щастливи.  И аз доста често съм виждала хубав мъж с грозна жена или обратното. А друг приятел ми бе споделил , че грозните жени били всеотдайни в леглото. А и аз понякога си мисля , че прекалено красивите мъже не са за мен /красивите мъже са обществени/. Ами всяка ако разсъждава като мен, не се учудвам ,че красиви са с грозни.

# 86
  • Мнения: 668
Една жена винаги може да изглежда добре стига да знае кое да покаже в повече и кое да прикрие от себе си Peace

# 87
  • София
  • Мнения: 3 925
 Ами , един  път станах свидетел на един разказ /не че съм клюкарка/ Blush. Един познат разказваше как имал някъв приятел , много добре изглеждащ /това мъж рядко го казва за друг мъж/, как му казал ,че иска да си хване грозна жена , другите мъже да не я заглеждат и да знае , че си е само негова.

Подобно обяснение от страна на мъж издава доста ниско самочувствие и комплексарщина. Някак си странно ми се вижда да се хвана с някой супер грозен мъж, дето не мога да го гледам и да се чудя как да прикривам отвращението си, но видиш ли, да се радвам, че никоя друга жена няма да го пожелае. То пък чудната радост, не, благодаря.

# 88
  • Мнения: 282
 Ами , един  път станах свидетел на един разказ /не че съм клюкарка/ Blush. Един познат разказваше как имал някъв приятел , много добре изглеждащ /това мъж рядко го казва за друг мъж/, как му казал ,че иска да си хване грозна жена , другите мъже да не я заглеждат и да знае , че си е само негова.

Подобно обяснение от страна на мъж издава доста ниско самочувствие и комплексарщина. Някак си странно ми се вижда да се хвана с някой супер грозен мъж, дето не мога да го гледам и да се чудя как да прикривам отвращението си, но видиш ли, да се радвам, че никоя друга жена няма да го пожелае. То пък чудната радост, не, благодаря.

 hahaha и на мен ми звучи смешно това обяснение, но ...хора всякакви. Аз мисля че грозни хора няма, по-скоро непривлекателни заради неподържането си, а пък и по-напред четох "За всеки влак си има пътници".

# 89
  • Мнения: 9 991
  Е не съм го казала аз , ама той явно си намира нещо в нея да си го харесва, може и комплексар да е. Няма грозни и според мен, всичко е въпрос на излъчване и чар. Има красиви дето се държат като темерути и отблъскват хората, и обратното , не толкова атрактивни но просто омайват хората с присъствието си.

Общи условия

Активация на акаунт