ДА ПОЧЕРПЯ И АЗ - ИМАМ СИ СНАХА!

  • 4 099
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 998
Сийо, помислих, че ново прасе сте взели  Joy

# 31
  • Мнения: 4 753
Сийо, помислих, че ново прасе сте взели  Joy
ShockedСтава все по-хубаво Shocked

# 32
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Ша си зема една бамбона за здравето на младите  Laughing
И аз  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 4 362
Ха честито  Grinning
Одъртяхме бре  Crazy
Аз зет ли ще чакам скоро  Crazy

# 34
  • Мнения: 13 794
И къде по въжетата си я изпретнала. Още не дошло момичето, и го прати да простира Crossing Arms Ей, ма лоши свекърви, бейййй #2gunfire

# 35
  • Мнения: 1 492
И къде по въжетата си я изпретнала. Още не дошло момичето, и го прати да простира Crossing Arms Ей, ма лоши свекърви, бейййй #2gunfire
Joy Joy Joy

# 36
  • Мнения: 577
ЦЪК------ smile3516 Не ми Аресваааа.Много недохранена.  Sad  Връщай я на сватовете.Виииж сега------------- Маг Сибила е друга работааааа .

# 37
  • Мнения: 263
Леле, Как'Сийке, какво ще правим сега?!
Да я стягаш тая "пикла" както беше се изразила една свекърва... Че ти дет се вика от едно парче месо си го гледата пък накрая дойде оная и ти го вземе!

# 38
  • Мнения: 60
Да ти е жива и здрава снахата, ма вземи и купи некое и друго парцалче, че такваз голичка да не я изпуснете  Joy
ЧЕСТИТО!  bouquet  Да са живи и здрави и снахата, и свекървата.
Не е лошо да извадиш чеиза и онова елече /петенкото от твоята свекърва  Simple Smile/ та да се пооблече момичето:)

# 39
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Аз като гледам, снахата е в позата на Леонардо Ди Каприо в "Титаник" - I'm the king of the world" Laughing, доста ще се озориш с нея, вироглава изглежда.

Но като се замисля пък, момата бедна, няма дори подходящи дрешки да сложи, та ако му дадеш от кюлотките, дето на теб едно време свеки ти подари по случай приемането ти в новото ти семейство, туй девойче цял живот ръка ще ти целува. Па и доматите на село може да прекопае, и зайците да нахрани с прясно набрана тревица.


Пу за мен предпоследния бАмбон Mr. Green

# 40
# 41
  • Мнения: 656
Че тоз твой син да не би да е взел, че да я е забременил, ма?
Въх, в наше село туйю всички ще го разберем.
Какво ще правят младите сега? При селския поп ще ходят ли, или само в общината "свободно съжителство?

# 42
  • Варна
  • Мнения: 966
Айде Как' Сийкe на тазгодишния 1 април булка, на следващия люлка  Joy

# 43
  • Мнения: 25 712
Айде Как' Сийкe на тазгодишния 1 април булка, на следващия люлка  Joy

Благодаря!   bouquet
Чул те Господ!  Praynig Hug Mr. Green

# 44
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 708
Малиииии .... Ха честито  Mr. Green
Взех си бонбонче и аз  Mr. Green Сега е ред да почерпиш и за бебето, което чакате до някой и друг месец Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт