Oслушваме се вече - тупка ли сърце на НОЕМВРИйското човече

  • 10 751
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
Благодаря за посрещането-) Бихте ли ме посъветвали кога да отида на гинеколог.По моите изчисления вчера жлезнах в шестата седмица.Нямам ниакакви оплаквания и всичко е ок.Но всеки казва различно?Едната ми сестра например/тя има две деца /казва не бързай,другата/и тя има две деца /казва отивай.?Какво ще ме посъветвате?

# 16
  • София
  • Мнения: 293
Здравейте и от мен!  Hug
Тонеса, прекрасна темичка!
Yanoren , успех днес при доктора.
На новите добре дошли  Grinning

# 17
  • Мнения: 7
Благодаря за посрещането-) Бихте ли ме посъветвали кога да отида на гинеколог.По моите изчисления вчера жлезнах в шестата седмица.Нямам ниакакви оплаквания и всичко е ок.Но всеки казва различно?Едната ми сестра например/тя има две деца /казва не бързай,другата/и тя има две деца /казва отивай.?Какво ще ме посъветвате?
отивай Peace за да си се успокоиш,аз моето сакче си го видях в 4 и 1/2 г.с.,е верно сега трептя да чуя и сърчице,но мисля че трябва да отидеш вече.

# 18
  • Мнения: 7
Yanoren чакам те мила! Hug

# 19
  • Мнения: 347

eto me
първо страхотна тема
благодаря на тонеса
и второооооо -   Hands Clap lovekiss dancing имаме си сърчице
бях на док, всичко е ок, плода си е не само на мястото ами има и някакви пулсации, които според докито били сърце  Hug
желая ви на всички същото щастие и радост  Heart Eyes Hug Praynig

# 20
  • София
  • Мнения: 1 220
Yanoren, честито ти сърчице, да расте здраво и силно, много се радвам за теб  Hug
Момичета аз днес също съм на доки стискайте ми палци и аз да имам добре новини, че много съм се притеснила.. Praynig

# 21
  • Мнения: 57
Момичета,относно запека-може ли да пия дуфалак?Нищо не ми помага-ям на гладно круши,киви и какво ли още не,резултат няма.

# 22
  • София
  • Мнения: 72
Честито Янорен, супер новина Hug На мен като ми казаха, че вече си има сърчице, направо се разревах на стола. След миналогодишния мисед много ме беше страх, а при първата бременност изобщо не го бях мислила.

Аз вчера се принудих да кажа на шефовете и на колегите, защото бях много зле. До обед повърнах три пъти и се влачех като парцал. Бях абсолютно неработоспособна и реших, че няма смисъл да се мъча така и ги предупредих, че ще си взема малко болнични. Следобед ще ходя до личната и ако не може да ми даде,  ще си ползвам 2 седмици от годишната отпуска. Днес съм по-добре. Досега не съм драйфала, дано да продължава все така. Поне ще си почина малко. И дано всичко с бебо да е наред, че като знаят толкова много хора, малко ме хваща шубето и суеверието.

Приятен ден на всички и да е пълен само с хубави новини   bouquet

# 23
  • Мнения: 347
благодаря ви на всички  Hug
колкото до дуфалака може
така пише в листовката
аз пия по едно пакетче през 2 дни и съм горе-долу добре
иначе ужас
а от няколко дни нямам нужда от него, защото ям много супи и явно от течната храна съм по-добре

# 24
  • София
  • Мнения: 293
Честито, Yanoren ! Много се радвам за теб, мила!
lanna , стискаме ти палци, да се похвалиш после с прекрасни новини!
 Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 72
Лана, с теб сме, стискаме палци. Ще видиш всичко ще бъде наред Hug

Хана, по-добре се посъветвай с лекар. Няма ли нещо хомеопатично, което да помага за запек? Само внимавай с напъването и дано намериш нещо, което да ти помага.

# 26
  • Мнения: 347
хора не забравяйте, че бременните имат право на 128 дни болничен  Peace
после си уреждате да влезете в болница за 2-3 дни с което имате право на още 30 дни болничен
и с платения годишен отпуск и с тридесет дневния неплатен /който има/ спокойно изкарвате цялата бременност в къщи  Peace

# 27
  • Мнения: 7

eto me
първо страхотна тема
благодаря на тонеса
и второооооо -   Hands Clap lovekiss dancing имаме си сърчице
бях на док, всичко е ок, плода си е не само на мястото ами има и някакви пулсации, които според докито били сърце  Hug
желая ви на всички същото щастие и радост  Heart Eyes Hug Praynig
честито миличка! newsm44 newsm51 Страхотна новина! smile3501

# 28
  • Мнения: 7
Лана ,стискам палци и ти да се похвалиш след доки! Hug  bouquet

# 29
  • Мнения: 51
И аз да се вмъкна в темичката.
Много се радвам на хубавите новини! Честито на новите сърчица!

Ланна, всички чакаме добри новини от прегледа.

Общи условия

Активация на акаунт