Oслушваме се вече - тупка ли сърце на НОЕМВРИйското човече

  • 10 799
  • 292
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 330
Добро утро на всички! На мен ми е толкова лошо, че и до компютъра не мога да стигна. Не знам дали е нормално чак толкова. Постоянно ми се гади и ме се вие свят, пада ми кръвното и много-много ме боли главата. Опитвам се да се храня здравословно насила, обаче най ми понасят препечените филийки, пия течности, айрян със сол, по едно дълго кафе на ден, обаче не издържам понякога. Снощи щях да умра от главоболие и пих един ефаралган. Не можах да издържа просто. Мислите ли, че е опасно за бебето? Четох, че тази седмица е пика на хормоните от които са неразположенията. Дано да е така! lovekiss

# 211
  • Мнения: 196
Добър ден и от мен момичета!
 Така като чета не съм сама в гаденето и повръщането. Аз сутрин докато стана и съм в тоалета да  Sick. вече съм свалила 3 килограма нищо не мога да хапна по цял ден лежа - някакъв ужас е . Предната бременност не помня да ми е било чак така зле. Но крепи ме надеждата че всичко е временно и наближава времето когато тези неразположения ще отшумят - дано да е по скоро  де Praynig просто не знам утре как ще отида на работа?!
Добре, че изпратих  малкото ми момченце  на гости на баба и дядо - заради грипа който ме тресе миналата седмица. вече ми е мъчно и за него и ми е гадно, по- скоро да минава тази седмица да отидем да си го приберем!
Поздрави и лек ден  от мен!

# 212
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Здравейте и от мен, мамчета Simple Smile
Аз продължавам да пазя леглото, но въпреки това и днес ми е доста зле. Да не говоря, че съм будна от 4.30 часа Crazy Въобще откакто забременях, много ми се спи вечер, а се будя по малките часове на нощта и гледам тв.

# 213
  • Попово
  • Мнения: 687
хелу пийпъл  Hug

# 214
  • Плевен
  • Мнения: 239
Здравейте и от мен.Позагубих се аз,но и на мен ми е много лошо.
Днес след стряскащо кървене сутринта ходих на лекар и се видя най-накрая сърчице Heart Eyes
Обаче според лекаря е малко по-малък ембриона и след 10 дни пак трябва да отида да видим развива ли се.
Оф,направо вече ще се побъркам. Sad

# 215
  • Мнения: 1 218
Fairy благодаря ти   bouquet

plamsi честито сърчиценце и се моля   Praynig Praynig  Praynig  всичко да е наред - да се развива добре и да расте малкото шушонче.
Сега мисли само позитивно и не чети страхотийте из форума  Hug

Дано скоро всичките ни неразположения се разкарат, Praynig  бебоците да растът здрави в коремчетата иииииииии ноември месец  гуши-гуши бебе  Praynig
Лек и хубав ден от мен  Hug

# 216
  • Мнения: 347
zdrasti na всички
как сте в края на деня
я да ви питам как се справяте с невъзможността да се спи вече по корем
аз много обичам да спя по корем и сега едва се въздържам  Hug

# 217
  • Мнения: 3
аз все още си спя по корем немисля че за момента това пречи. Е лека вечер от мен момичета smile3524

# 218
  • Плевен
  • Мнения: 239
И аз си спя по корем. Не е ли рано да не може да се спи по този много удобен начин?

# 219
  • Мнения: 12
i az shte si imam bebe kam kraia na noemvri Party

# 220
  • Мнения: 347
ми незнам
аз не смея по корем да спя
мисля си нещо да не притисна  Thinking

# 221
  • Мнения: 5 577
 Hug здравейте момичета,
аз нямах нет 3-4 дена, и съм многоо назад с темата - трябва да наваксам. Да видя кой как е, що е.  Crazy

Миналата седмица държах баткото в нас, но ми дойде в повечко и го пращам на градина сега - малко ми е терсене, защото аз като съм си в къщи и той винаги е с мен, някак ми е виновно.  Embarassed

А, и имам рожден ден днес, черпя виртуално

# 222
  • Мнения: 5 577
i az shte si imam bebe kam kraia na noemvri Party

 Hug супер, честито, добре дошла.

Обаче според лекаря е малко по-малък ембриона и след 10 дни пак трябва да отида да видим развива ли се.
Оф,направо вече ще се побъркам. Sad

 Hug всичко ще бъде наред, сигурна съм. На мен ми е много странно това с меренето на ембриона, при положение, че в сегашните седмици той расте с по около 5-6 мм на седмица (поне според бг-мамма сайта). И излиза, че не може никога да е точно, освен ако не се знае точният момент на зачеване. При мен в 8 г.с. /мин. понеделник/ беше 17 мм, което е повече. Толкова е към 9 г.с. , ако съм гледала  правилно в интернер.
Така, че едва ли е точно, е освен ако не е с 10 мм по-малък/голям да кажем. Ох, многото информация е излишна, мисля.  Rolling Eyes Аз искам да знам като ходя на видеозон дали всичко е наред, и дали сърцето работи, друго май няма нужда, че все се притеснявам.

# 223
  • Мнения: 1 031
Честит рожден ден Верги!
Жива и здрава, много обичана и ноември едно сладко здраво бебоче
Hug Hug Hug




Айде и едно кафе към прекрасната торта

# 224
  • Мнения: 5 577
 Hug Hug Hug

 Embarassed Тонеса, ти защо си в 8 г.с. а аз в 9, като термина ни е еднакъв?  Crazy Някой е в грешка, и 100% съм аз.

Общи условия

Активация на акаунт