Music Idol 2, 8-ма тема

  • 17 569
  • 594
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 46

А може и да не е толкова просто, нали?! Wink
Представи си, че виждам и едната, и другата страна. Да, има сценарий, но той е до някъде. Да, предизвикват Иван, но само до някъде, останалото е лигня и оправдания като в детската градина. Все още очаквам да видя от него какво наистина може като пеене, защото няма начин да не може - колкото и да го крие на моменти прозира. А това, че го крие, не ми харесва по никакъв начин, защото това е музикално реалити и той е отишъл там на първо място да пее, а чак след това да се вкарва в някакви сценарии. Затова отказвам да бъда фанатичен защитник на която и да е от двете тези! Прави ли ме това сляпа за някакви неведоми истини?
..................



Може да не е просто и дори съм сигурна, че е така. Истината се знае, но за съжаление не от нас.

Ще ми се да е вярно, че идеята му е да иронизира целия формат и предварително нагласените победители. Факт е, че им играе по нервите- хем им се иска да го изгонят дисциплинарно, хем не им стиска.

А за пеенето на Иван отказвам да коментирам вече.

els   bouquet (нямам нищо лично наистина)

# 541
  • Мнения: 114
А спомняте ли си, че още на регионалните кастинги, в Бургас, където Иван се представи за пръв път, Люси му каза честно и откровено, че й е адски антипатичен и тя беше ПРОТИВ да го взимат. Всички останали, ако не се лъжа, бяха ЗА да го вземат. А сега какво се оказа? Цялото жури, начело с Фънки, се дразни на Иван. Интересно ми е само защо стана така newsm78 ?

# 542
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
А всъщност как разбрахте , че Иван може да пее?
До сега , което съм гледала той само се лигави.Понеже е завършил консерваторията, вероятността да може да пее е 99%, но как го разбрахте това нещо от изявите му в МА?
Напомням: Сбогом на Сигнал и Chance the world на Ерик Клептън!
И аз ще напомня още нещо: We are the world-общата песен на първия концерт! Слушайте там, където пее Иван, невероятно изпълнение, просто разбиващо. Никаква лигня, само пеене.

# 543
  • Мнения: 2 336
Консерватория ли е завършил  Thinking извинете ме но 15-годишнити/и в двата МА/ пее много по-добре от него.

# 544
  • Мнения: 114
Консерватория ли е завършил  Thinking извинете ме но 15-годишнити/и в двата МА/ пее много по-добре от него.
Да, специалност оперно пеене.

# 545
  • Мнения: 46

Напомням: Сбогом на Сигнал и Chance the world на Ерик Клептън!
И аз ще напомня още нещо: We are the world-общата песен на първия концерт! Слушайте там, където пее Иван, невероятно изпълнение, просто разбиващо. Никаква лигня, само пеене.


"We are the world" - съгласна съм, невероятен е, с много лекота, супер обработен глас. Съгласете се, че всяко нещо, което привидно изглежда колко лесно се изпява, всъщност е резултат от много школовка, упражнения и т.н.

# 546
  • Мнения: 1 666
Стига с Иван, де... Wink Peace
Пуснах ви линк към новото видео на Нора и някакъв младеж, а никой не коментира.... Whistling
На мен лично ми харесва, а мисля, че е и много хитър ход!

# 547
  • Мнения: 77
Хубаво пее,ама държането не му отива на годинките!А предаването е да се избира музикален ИДОЛ!Тези,които го харесват могат ли да кажат,че за тях той е ИДОЛ!?
Според мен той постига целта си.Не е ли той най-обсъждания от всички участници?Прави си PR човека...

# 548
  • Мнения: 77
Цитат
Стига с Иван, де... 
Пуснах ви линк към новото видео на Нора и някакъв младеж, а никой не коментира....
На мен лично ми харесва, а мисля, че е и много хитър ход!


 newsm10 topicclosed

# 549
  • tardis
  • Мнения: 329
Ех, наистина, стига с Иван...
 
След като някой от другите участници ви е впечатлил толкова силно - обсъждайте него, това само ще покаже, че наистина го харесвате.
При положение, че наистина някой ви е харесал дотолкова, че да има какво да обсъждате за него.

На мен ще ми е любопитно да чуя от вас повече за Нора,
защо, например, я харесвате толкова много, какво ви даде тя с изпълненията си дотук?  Peace

# 550
  • София
  • Мнения: 5 792
Стига с Иван, де... Wink Peace
Пуснах ви линк към новото видео на Нора и някакъв младеж, а никой не коментира.... Whistling
На мен лично ми харесва, а мисля, че е и много хитър ход!
видяхме, видяхме  Wink пуснах линкче и аз преди няколко дни, дори младежа го коментирахме

# 551
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Аз Нора не я харесва, не знам защо... Знам, че има много фенове, но някак си не ме "грабва", нито като изпълнения, нито като визия... От изпълненията още от кастингите са ме впечатлили много Деница, един младеж, който не стигна до 13-ката (май Лазар беше), Елена (отпадна за жалост) и Иван ми е забавен. След фолк-концерта започнах да симпатизирам и на Ясен и той ми беше забавен...

# 552
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
А защо пък на Денислав да му е извинителна причината, любовна мъка, айде де   ooooh!
Не може да намери 15 минути да му съобщят задачата, голяма любов, голямо чудо   Tired
Как защо?! Едни имат причини Sick, други нямат /а също може да имат/. Никой от нас не е бил там, за да се пишат разни твърдения тук. За това казах, че всичко е тенденциозно. Друг е въпросът, че някои изобщо не разбраха Tired


А като стана въпрос за Нора, чухте ли, че каза "Това е литоричен въпрос"? Rolling Eyes Tired
Да, не сме на конкурс по правоговор, но все пак елементарна езикова култура не е лошо да имат кандидат-идолите Thinking

# 553
  • Мнения: 6 243
Аз пък вече чяла седмица си бия главата на кого ми напомня Тома с грима, както беше в понеделник на концерта  newsm78

И още нещо: спомняте ли си миналата година, като отпадна Пламен Пътов, пак беше един рев, че си е тръгнал един талатнлив младеж, който имаше потенциал да е във финалната тройка. Сега стана същото с Пламена. Затова не мисля, че е сценарий. Просто такива неща стават, за съжаление.

# 554
  • Мнения: 3 271
И аз ще напомня още нещо: We are the world-общата песен на първия концерт! Слушайте там, където пее Иван, невероятно изпълнение, просто разбиващо. Никаква лигня, само пеене.

O, не. Според мен точно там звучеще супер зле. Най-малкото много фалшиво. Да речем, че е било нарочно, но ме подразни.
И Change The World - нищо общо с оригиналното звучене. ОК, не нищо, но малко общо. Изпя я добре и интересно, но това беше друга песен.
Точно затова се чудя като сега защитниците на ИВан коментират изпълнението на Тома от понеделник - същата работа. Само дето второто МНОГО ми хареса  Heart Eyes Но това вече е въпрос на вкус и предпочитания.
Change The World Иван я излигави непоносимо за мен. Не че не си я тананиках маса време, но не ми допадна (няма противоречие в думите ми)

Аз пък вече чяла седмица си бия главата на кого ми напомня Тома с грима, както беше в понеделник на концерта  newsm78

Алис Купър  newsm78
Не се сещам за друг в момента  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт