Music Idol 2, 8-ма тема

  • 17 562
  • 594
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 336
И на мен Нора не ми допада, също като PetiaK не мога да кажа защо newsm78
На мен ми харесва Тома   superuu има мярка, във всяко едно отношение /не че другите нямат/ просто ми харесва

# 556
  • Мнения: 3 271
На мен ми харесва Тома   superuu има мярка, във всяко едно отношение /не че другите нямат/ просто ми харесва

 Hug И аз така!
Много е естествен - притеснява се, радва се! Страшно ми харесва самочувствието, което постепенно доби, бил по-свит преди (гледам от скоро, но изнамерих и първите), а му отива да е спокоен и уверен както е сега.
Освен това тези дни прочетох, че следва молекулярна биология  bowuu
Готин!  Heart Eyes

# 557
  • Мнения: 77
И аз съм за Тома  Hug
Подкрепям и Деница.Толкова е естествено това момиче...харесва ми искреността й.. Peace

# 558
  • София
  • Мнения: 4 294
Стига с Иван, де... Wink Peace
Пуснах ви линк към новото видео на Нора и някакъв младеж, а никой не коментира.... Whistling
На мен лично ми харесва, а мисля, че е и много хитър ход!

И понеже съм на темата "ясновидците" взех че получих видение - Нора победител  в МА 2 Mr. Green
А може и някой друг от форума да е получил факс с името на победителя, а   Wink

# 559
  • Мнения: 3 782
Интересни песни. Пак го мисля Тома Simple Smile тази песен е доста особена, не си я представям добре с неговия глас. Но е хубава и се надявам да се справи.
Всички песни са доста интересни. На Ивайло му се е паднала супер подходяща според мен, като се има предвид колко добре се справи с Принс Simple Smile
Този път се надявам да слушаме нещо хубаво.

А Иван защо не е бил, нямаше ли обяснение? И той ли покрай Пламена?
Ще го чакам с нетърпение този концерт, всички песни са супер. Малко трябва да се раздвижат, наистина.
Интересно ми е Мария как ще се справи, не беше въодушевена.

# 560
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Аз пък вече чяла седмица си бия главата на кого ми напомня Тома с грима, както беше в понеделник на концерта  newsm78
Някой го каза тогава - приличаше на Сойер от "Изгубени". Само дет' няма неговия сексапил.

# 561
  • Мнения: 46

O, не. Според мен точно там звучеще супер зле. Най-малкото много фалшиво. Да речем, че е било нарочно, но ме подразни.
И Change The World - нищо общо с оригиналното звучене. ОК, не нищо, но малко общо. Изпя я добре и интересно, но това беше друга песен.
Точно затова се чудя като сега защитниците на ИВан коментират изпълнението на Тома от понеделник - същата работа. Само дето второто МНОГО ми хареса  Heart Eyes Но това вече е въпрос на вкус и предпочитания.


Не съм съгласна, че в някоя от тези песни имаше фалшиво пеене. Ако е фалшивял на оперно пеене, странно как са го приели магистратура опера???!!!
Да, Change the world не е като оригинала (за мен е дори по-добра), но те тогава нямаха задача да пеят същия стил. Тогава всеки можеше да импровизира, но не го правиха. Те се опитваха да докарат оригинала. А сега, когато вече имат зададена задача, тогава импровизират.

Вече коментирах Тома, но ще се повторя- шоу - ДА; сладък беше - ДА,' справи се с поп-фолк - НЕ!

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 15:04 от AGrudova

# 562
  • Мнения: 2 241
Аз пък вече чяла седмица си бия главата на кого ми напомня Тома с грима, както беше в понеделник на концерта  newsm78
Някой го каза тогава - приличаше на Сойер от "Изгубени". Само дет' няма неговия сексапил.

На мен лично ми заприлича на Хуанес (и въобще ми прилича, всъщност, но по-светъл):

# 563
  • Мнения: 803
Да кажа и аз за Нора. Като държание въобще не ми харесва. Не знам, има нещо антипатично в нея. Но обожавам начина, по който пее. Спечели ме най-вече с едно изпълнение на "Ain't No Sunshine" и оттогава съм й фенка.

# 564
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
На мен Тома ми прилича на Сойър, но не с грима в понеделник.

# 565
  • Мнения: 3 271
AGrudova, аз казах, че на МЕН не ми хареса. Но аз много обичам Ерик Клептън просто, така че... И както казах - въпрос на вкус е. Под "фалшивеене" имах предвид очевидната разлика с оригинала, вероятно е нарочно, но на мен не ми хареса. По принцип трудно харесвам прекалено различни от оригинала кавъри. Мой си проблем  Peace
Sex Bomb и Сбогом са песните, с които аз го признах, че пее страхотно.

На Тома всички изпълнения ми харесват много. И определено мисля, че има невероятна възходяща градация. Само при него го виждам това  Heart Eyes
Според мен при Иван е обратно. Най-добре е на кастингите и в началото. Сега все повече прави шоу отколкото музика. Мое мнение. Нямам нищо против да ме опровергае в понеделник  Peace

# 566
  • Мнения: 1 666
Стига с Иван, де... Wink Peace
Пуснах ви линк към новото видео на Нора и някакъв младеж, а никой не коментира.... Whistling
На мен лично ми харесва, а мисля, че е и много хитър ход!
видяхме, видяхме  Wink пуснах линкче и аз преди няколко дни, дори младежа го коментирахме

Ама линкчето не беше ли просто към изпълнение на младежа, към съвместното им видео ли беше? Сори, че съм те пропуснала тогава Embarassed



Да, Тома определено причаше на Хуанес гримиран по този начин!

# 567
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Не харесвам особено Тома, въпреки, че музиката, която той харесва е музиката на младостта ми (как звучи  Laughing), но за изпълнението му на фолк-концерта... Идеята да му дадат песен на Азис си беше голяма доза подигравка, още повече ако се сметнат и изказванията му адресирани към "певеца"... С този аранжимент на песента, някак успяха да компенсират тази "подигравчица". Наистина не е много честно спрямо другите, защото се видя, че почти всички се представяха ужасно изпълнявайки този стил и ако имаха подобен аранжимент на песните, щяха определено да се явят в по-добра светлина, но това е положението. Не обвинявам момчето, едва ли то е настоявало да се попромени звученето на песента, почти съм сигурна, че са му го предложили, отчитайки и фурорът, които ще направи...
Пък и стилистите правят чудеса с външния му вид, гледам променили са му прическата (с новата наподобява леко Сойер от "Изгубени"), въобще май само при него стайлингът се оказва на ниво. като се сетя как изглеждаше още на кастинтиге и сега - разлика си има и то положителна  Simple Smile

# 568
  • Мнения: 1 350
аз пък харесвам Тома ,защото е от моя град и дори сме учили в едно и също училище
МГ Rulzzzzzzzz  newsm10

# 569
  • Мнения: 2 336
аз пък харесвам Тома ,защото е от моя град и дори сме учили в едно и също училище
МГ Rulzzzzzzzz  newsm10
хахаха,  и аз така
абе пич си е Томата

Общи условия

Активация на акаунт