ПЛЕВЕН - 49

  • 15 522
  • 295
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5 026
Да ви кажа как съм побесняла-водата ,която тече от чешмата е ръждива. Звъним на повреди-нямало кой да приеме съобщението. как може такова безобразие  Close
Отгоре на всичко съм с Т  Sick

# 121
  • Плевен
  • Мнения: 973
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИРА! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО РАДОСТИ В ЖИВОТА СИ ДА ИМА! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК !

За срещата ще съм сингъл  Grinning. Мислим да пътуваме в петък, но живот и здраве да се приберем преди срещата.

Atrakcia не се давай на гадните болести, мъжо ти да запретва ръкавите....в петък да си здрава! Дано и Бужи оздравява най-накрая!

# 122
  • Мнения: 872
Благодаря ви за милите думи и хубавите пожелания към моето детенце   bouquet
Бройте ме и мене самосиндикално за срещата  Simple Smile

# 123
  • Мнения: 4 390
Ако дойда и аз ще съм сингъл.
Болните да се взимат в ръце и до петък да са оздравели!

Имам бърза и спешна питанка!
Детето има ден-ден на 8-ми. Аз, както винаги се сещам в последния момент Blush и нямам никакво време да се връщам назад из темите, та, подсетете ме къде мога да й направя тържество, моля ви!

# 124
  • Мнения: 22 440
Добро утро от мен. )))
Днес по някое време ще гледам да сляза до Параклиса да запазя места.
В анкетата гледам са 8бр, но ще запазя 12, за да съм сигурна, че ще стигнат. ))))

# 125
  • Мнения: 1 196
A, аз виждам 9 бр.

# 126
  • Мнения: 5 026
Добро утро! Толкова ми е смарладисано, че не е истина. Бужи не ще да яде, че да му дам АБ, направо сме идилия.

Аз съм двама за петък, но не с Анатоли. И то, ако съм ОК, а дано Simple Smile Не съм вдигала Т отпреди да се оженим  Rolling Eyes Детето от сутринта ми разправя,че иска на "аслата", да реди кубчета с Дани (това е детето,което го бие Simple Smile )

# 127
  • Мнения: 2 070
Дивианка, то няма много къде, но все пак. Детския клуб на Сторгозия в това кафе Хит - срещу трето ДКЦ. Там на място ще ти обяснат условията. Около 15-20 лв беше за час или за два часа за стаята с дечицата, а долу родителите на първия етаж си поръчват каквото си искат от менюто на кафето. торта ти си носиш, принцески и сокчета можеш да поръчаш при тях.

Онова клубче-сладкарница до Анастасията затвори, ходих за проверявам, но вече няма да работят.

Иначе предполагам можеш да запазиш Спиди - залата за непушачи, да я украсите и да се черпите дружно деца и родители, но ще ви е лудница. Това само идея, без да е обсъждано със заведението.  Mr. Green

Момичета, видяхте ли петицията, която е против това децата да тръгват на училище в годината, в която навършват 6 /което за някои означава да тръгнат на пет години и няколко месеца/. Преди да кажете аз съм тръгнала на 6 и нямах проблеми - прочетете аргументите...
Ето:
http://www.bgpetition.com/first-grade_6_years_old/index.html  Подписа трябва да се потвърди после от линка в електронните пощи.

# 128
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здравейте момичета.
Марио от вчера ми кашля, не много де но се притеснявам. Давам му сироп, но дано само с това се размине.
А за тръгването на 6г. аз съм от тези и наистина не съм имала проблеми.Но за Марио не ми се иска. Децата колкото и бързо да се развиват имат право да си изживеят детството, а не както казва Деси на 5г. и нещо да се затворят в класната стая. Нооо, тези неща ги решават умниците от Министерството.
Атракция бързо да оздравяваш.

# 129
  • Мнения: 1 951
Дивиана, понеже скоро организирах рожден ден, да ти кажа, нищо интересно няма. Освен това клубче, за  което и Деси ти е казала. Не е лошо, има достатъчно пространство и играчки за да се забавляват децата.

С удоволствие ще подпиша петицията, да не тръгват от 6 годишни. Не ми се иска толкова рано да се хвърлят в големия лош живот. Не че една година е голяма разлика, но все пак си е нещо. Аз съм тръгнала на седем и на 17 бях първа година студентка. Даже втори клас не съм учила, че бяхме в Алжир.Можеше и още да пропусна, но нашите не посмяха и ме върнаха тук при баба. Гледам този пропуск не ми се е отразил   Laughing

Бързо оздравяване на болни деца и майки   bouquet

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 10:23 от Дикси

# 130
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
И аз подписах петицията. Аз детето на 5 год и 10 месеца няма да го пусна на училище ,ако ще чудо да стане. Така или иначе ще тръгне на 7 ненавършени ,живот и здраве. 

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 10:44 от nadi_mishi

# 131
  • София
  • Мнения: 9 862
И аз съм тръгнала шестгодишна на градина,не е било проблем..но предпочитам децата ми да тръгнат на 7.Даже Бубка ще я отложим с една година и ще тръгне живот и здраве на 8.
Искам да ви питам нещо.Получих днес писмо от данъчните за апартамента в Сф.Написали са ,че може да се плати и по банков път от пощенски клон,дали са сметка,всичко.Досега обаче не съм плащала по този начин,може ли да стане някой гаф и парите ми да не отидат там,където съм ги пратила или някакво друго объркване?Може и да ми е тъпо питането Embarassed.Не ни се ходи до Сф обаче само заради данъците,а и като знам какви са опашки там ooooh!..

# 132
  • Мнения: 248
Валенце, аз така си плащах данъците за апартамента в Бургас. Само трябва да си запазиш квитанцията за платената сума.

# 133
  • Мнения: 5 026
Може, валенце. Баща ми така плаща данъка на вилата  Peace

# 134
  • София
  • Мнения: 9 862
Ооо,мерси много! Hug

Общи условия

Активация на акаунт