ПЛЕВЕН - 49

  • 15 553
  • 295
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 070
За шестгодишните - копирам си мнението от друга тема:

Аргумента на Министреството с акселерацията е смешен.
Учила съм възрастова психология. Има точно при 6 годишните една от поредните кризи на възрастта, нещо като предпубертет, на всичкото отгоре съпътствана и със сериозни страхове от смъртта, тъмното и т.н.
По-добре е когато тръгнат на у-ще това да е попреминало. Иначе стресът определено ще им дойде в повече, рано им е за режим и т.н.
Яна на 5 вече ще чете и смята, да днешните деца по-рано се развиват интелектуално. Но емоционално не са готови за тези неща. Да не говорим, че днешните деца са подложени на повече стрес от нас едно време, имат повече страхове и са по-тревожни /в градината ни представяха данни от много интересни анкети иизследвания правени сред деца в предучилищна възраст/ И каквото и да си говорим - храната в детската градина е по-добра от тази в училище - по-добре да им спестим една година чипсове и боклуци.

# 136
  • Мнения: 154
определено децата трябвада тръгват задължително на 7 г., и по желание на родителите - на 6 г. например по принцип едно дете навършило 6 г. на 14 септември ще е доста по-малко от дете, навършило 6 г. на 1 януари, в тази ранна възраст разликата от няколко  месеца е голяма. така че родителите на дете родено на 1 януари могат да преценят да пратят детето в първи клас на 6 години, а тези на роденото на 14 септември - не. това теоритично, разбира се, може пък да има малки гении, родени на 14 септември, много по-големи от родени на 1 януари деца. Simple Smile аз лично съм родена през март и на 6 години бях в първи клас и това не ме притесняваше, само дето на майка ми постоянно казвали, че все се разсейвам и зяпам през прозореца навън. честно казано, имам откъслечни спомени от това време, явно не съм била достатъчно зряла. виж, от втори клас определено вече имам спомени.

# 137
  • Мнения: 220
Момичета в някоя тема бяхте писали телефон на регистратура в окръжна - може ли пак да го дадете. Praynig

# 138
  • Мнения: 4 390
Благодяря много Дещо и Дикси!  bouquet
Ще се кача днес до този клуб на Сторгозия!

Петицията съм подписала почти веднага, когато я пуснаха. Не съм съгласна детето ми да тръгва на 6 години - причините сте ги описали. Редно е да дадат право на избор на родителите.

# 139
  • Мнения: 1 954
Момичета в някоя тема бяхте писали телефон на регистратура в окръжна - може ли пак да го дадете. Praynig
886 100

# 140
  • Мнения: 22 476
Здравейте момичета, след около час ще сляза на центъра с Калина и ще запазя места.
Последно запазвам 12места, за 19.30ч.

# 141
  • Мнения: 5 026

Последно запазвам 12места, за 19.30ч.

 Идеално  Peace

# 142
  • Мнения: 220
Момичета в някоя тема бяхте писали телефон на регистратура в окръжна - може ли пак да го дадете. Praynig
886 100


Много благодаря,свърших работа.

# 143
  • Мнения: 22 476
Момичета, резервацията е направена, утре, в 19.30ч на името на Мира Йоткова.

# 144
  • София
  • Мнения: 9 881
Мерси,Мира! Hug
Да ви кажа днес какво имаше за обяд в градината-нали Бубка я взимам в 12 и не обядва там,а вкъщ,та следя.Първото беше супа с риба,всъщност бульон.А второто-боб с кисели краставички ,риба и зърна чер пипер.Рибата не знам каква беше,обаче костите си стояха в нея.Просто се изумих-в на Бубка порцията имаше кости поне по сантиметър и половина..няколко на брой.Много ми е интересно на Мими и другите деца кой им маха костите Rolling Eyes.И това не е за първи път,де. newsm78Като отида сега ще попитам...

# 145
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Валенце пиши после какво са ти отговорили,че и на мен ми стана много интересно newsm78
Егати и яденето Rolling Eyes

# 146
  • София
  • Мнения: 9 881
Питах.Госпожата и лелята на Мими ми казаха,че месото идва обезкостено,но те стоят около децата и гледат на всички месото дали има кости Rolling Eyes.
Моят мъж тази вечер е на банкет и ще си кукувам сама. Whistling

# 147
  • Мнения: 22 476
Валенце, това голяма простотия с костите в рибата. Стоели госпожите до тях и гледали????
А какъв е този банкет по никое време от мъжа ти, аааа...)))))

# 148
  • София
  • Мнения: 9 881
А какъв е този банкет по никое време от мъжа ти, аааа...)))))
Mr. GreenМани човека,да ходи,че може и да му е за последно Laughing.
На мен току що ми се обади свеки от Италия-ако ме видите как цъфтя Crazy...говорихме си с жената има няма 10 минутки.Откакто замина по странство и двете се чувстваме много добре Whistling.

# 149
  • Мнения: 5 289
Валенце,и Дивиана беше писала,че в яслата давали рибата така. Голям късмет,че няма случаи на задавяне.

Общи условия

Активация на акаунт