ПЛЕВЕН - 49

  • 15 580
  • 295
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 22 529
А, браво, браво Валенце. )))) И моята да замине на 1000км и аз ще съм много доволна. )))

Абе някой ми се губи за срещата, Валенцето, Атракция, Тина и кой друг ще идва. )))

# 151
  • София
  • Мнения: 9 903
Ами Мира,какво да ти кажа,ние с моята свекърва никога не сме живели на по-малко от 100км разстояние Mr. Green.Ангел казва,че това трябва да е минимума между нас-100км Laughing,паднем ли на по-малко...общо взето е нездравословно.Сф-Враца са 110,Плевен-Враца пак толкова.Перфектно просто изчислено. Wink

# 152
  • Плевен
  • Мнения: 974
Абе някой ми се губи за срещата, Валенцето, Атракция, Тина и кой друг ще идва. )))

Aз, Дикси...

# 153
  • Мнения: 22 529
Абе някой ми се губи за срещата, Валенцето, Атракция, Тина и кой друг ще идва. )))

Aз, Дикси...

А, да. ))))) Е, утре ще се видим направо там. ))))

# 154
  • Мнения: 4 390
Валенце,и Дивиана беше писала,че в яслата давали рибата така. Голям късмет,че няма случаи на задавяне.

В яслата ми казаха, че по време на обяда им я чистят. В на Велина порцията, костите бяха повече от рибата /опашната част й се беше паднала/. Като знам на мъжа ми колко време му отне, докато й я изчисти, не знам как се оправят с порциите на всичките деца... Винаги съм мислила, че по ясли и градини приготвят филе, а не костелива риба и много се изненадах като видях.

# 155
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здравейте момичета. Явно, че аз съм най-ранобудната днес. Марио нощес се закашля и оповръща всичко по спалнята та сега оправях и реших да седна на компа. Много съм изморена, но мисля че ако легна пак няма да заспя.
От 14.04 вече съм работничка. Сега безуспешно търся старата счетоводителка за да ми даде трудовата книжка.
 И да се похваля - имам нов телефон - подарък от мъжо за 07.04.
Лек ден на всички.

# 156
  • Мнения: 5 026
Добро утро и от мен!
За срещата - без мен. Такъв грип ме е тръшнал,че не е истина. Цяла нощ се боря с висока Т, като разглобена съм, кашлям зверски... Бужи оповръща света нощес от кашлица, рева за мен, докато не бях в стаята - супер идилия.
Толкова за нощес, дано днес е ок, но като се гледам  Sick

# 157
  • Мнения: 1 955
Atrakcia,  Tired
Бързо оздравяване ти пожелавам  Hug

# 158
  • Мнения: 22 529
Добро и от мен.

Атракция, бързо оздравяване и кофти за срещата. Ще сме съвсем в камерен състав. )))) Ама нищо де. )))

# 159
  • Мнения: 5 026
И на мен ми се идваше, нооо...късметлийка. Ааа,щях да водя сестра ми, на предната среща също щях да я водя, че си е тук, в отпуска, но тогава тя се разболя. Сега пък аз   ooooh!

Ставам досадна вече, но да ми дадете акъл. Бужи хем е на АБ, хем сега наново му тръгва хрема-киха като див. какво да го правя. Мислих да го водя на лекар днес, но след като още не си е изпил Цефзил-а, май няма смисъл. Само моя вирус му липсва. Ходя с маска като зомби, той все се лепи за мен, дано не се зарази  Praynig

Приемам идеи всякакви. Страх ме е да не стане някой синузит,че от 3 седмици почти не му е спирала хремата. Капя капки, сироп-Калергин, хомеопатични и пак се сополиви.

# 160
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Атракция да ти кажа Гатев два пъти ни изписва Цефзил и съм много доволна- Марио още на втория ден е свежарка. А за хремата, ами ще си я влачи, каква е на цвят - жълто зелена ли/. Да не би от чслата да е лепнал някой стафилокок. Не искам да те плаша де. Марио най-редовно е с течащ нос, без нищо друго. А тези хомеопатичните - Коризалия изобщо не му помагат.

# 161
  • Мнения: 5 026
Хремата е водниста, прозрачна-той така започва да се разболява-с кихане и водниста хрема.
Иначе си е свеж и бесен, но аз съм паника.

# 162
  • Мнения: 22 529
аз съвет няма как да ти дам, освен за инхалация, с която да му се прочисти носа и хремата да излезе за друго не се сещам, ама не знам дали ще подейства. )))

днес се видяхме с Просто Аз в Скайпа и я поканих на срещата ни, дано да успее да дойде. ))))

# 163
  • Мнения: 872
Атракция,бързо да се оправяте с Бужи  Hug Сори,че няма да можеш да дойдеш на срещата  Sad

# 164
  • Мнения: 169
Аз пак с тази сребърна вода, но една приятелка преди 2 седмици излекува хрема ,такава като вода с нея  на момиченцето си и то ходи на ясла. Каза ,че друго не е капала .Аз лично не съм пробвала . Валенцето може би ще може да каже нещо .  Аз мога да се появя на срещата, ако се пресрамя , че  още малко ще имам съпруг в къщи да гледа детето , после не се знае кога ще имам помощ.

Общи условия

Активация на акаунт