ПЛЕВЕН - 49

  • 15 570
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 955
Благодаря за поздравите! На вас пожелавам да не се срещаме по работа  Hug

Ева, на мен ми се случваше преди време. Не само на моя албум, а и на който и да е от сайта.  Нищо не можах да разбера и го зараязах, направих си албумите в multiply.com  Peace

Абееее, това е Керамиката.  Laughing  Вече се казва хотелски комплекс Априлци. Много е хубаво, но само в реновираната част. Една част още не беше пипвана, но по-голямата е направена страхотно  bowuu

# 241
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравейте момичета!!!
Честит празник на всички здравни работници  bouquet
Днес май се очертава супер време Peace

# 242
  • Мнения: 2 556
plamsi, важното е, че има сърчице! Това за седмиците и размерите си е доста по-относително, гледа се сърдечна дейност дали има в началото, така че всичко е наред  Simple Smile

# 243
  • Мнения: 248
Честит празник на Дикси, Ди и Веси!
Много професионални успехи и удовлетворение от работата!

# 244
  • Мнения: 668
ЧЧестит празник и от мен на всички пазнуващи днес
 с пожелание за много успехи в личени и професионален план!!!



Аз се позагубих малко Embarassedискам да ви попитам знаете ли къда в плевен продават пееща свещичка лотос?Търсим за една сладурана.

# 245
  • Мнения: 169
Свещичка съм виждала в джунджурийките, на кино Благоев  и в пазара  ,има един магазин за 1 лев, ако го знаеш.

# 246
  • Мнения: 668
този до благоев го знам там има ли?

# 247
  • Мнения: 1 196
Честит празник и от мен на Дикси, Ди и Веси   

# 248
  • Мнения: 64
Здравейте! Напоследък хич ме няма, но ще наваксам.
Честит празник на всички здравни служители! Пожелавам ви професионални успехи, достойни заплати и удовлетворение от работата!
Днес ходих по магазаните да си търся нещо по-тъничко за жегите, които предстоят. Сдобих се с готина жълта ризка и блузка с три четвърт ръкав, но с панталоните съм много зле. В нищо не се харесвам поради тази причина, че всичко е с много ниска талия. Но не съм се отказала - ще продължавам да търся.

# 249
  • Мнения: 2 433
Момичета простете ,че се намесвам в темичката ви. Сестра ми живее в Плевен на квартира и търси да купи  апартамент. Спряла се е на един до хотел Балкан- тухла, и друг панелка  в Сторгозия, но след основен ремонт и напълно обзаведена. Но се притеснява че сторгозия е далеч от центъра и се чуди има ли добри комуникации. В смисъл маршрутки с които да ходи на работа и да се прибара.

Благодаря ви предварително!  bouquet

# 250
  • Мнения: 22 501
Здравейте и от мен. )))
ние си направихме днес една хубава разходка, никой не видях както обикновенно, освен Джина с която се засичаме. ))

JuliS, от сторгозия има постоянно тролеи, автобуси и маршрутки, така че ще има с какво да ходи на работа. )))

# 251
  • Плевен
  • Мнения: 239
Честит празник на всички празнуващи днес.!Много професионални успехи ви желая  bouquet.

# 252
  • Мнения: 2 140
Здравейте. Благодаря за линка за Плевенската  благотворителна тема. Не бях я виждала. Много променливо това време. Сутринта както беше мокро и студено, така следобяд беше страшна жега.

Момичета простете ,че се намесвам в темичката ви. Сестра ми живее в Плевен на квартира и търси да купи  апартамент. Спряла се е на един до хотел Балкан- тухла, и друг панелка  в Сторгозия, но след основен ремонт и напълно обзаведена. Но се притеснява че сторгозия е далеч от центъра и се чуди има ли добри комуникации. В смисъл маршрутки с които да ходи на работа и да се прибара.

Благодаря ви предварително!  bouquet
Тук има момичета които живеят на Сторгозия, но ти кажи в кой район на града работи сестра ти , за да можем да ти кажем дали има удобен транспорт

# 253
  • Мнения: 765
JuliS, аз живея на Сторгозия от няколко години. И ние като сестра ти живеехме на центъра, на квартира. Купихме апартамент по стечение на обстоятелствата на Сторгозия. В началото плачех всеки ден, прибирайки се насам. Не ми харесваше и това си беше. Сега вече я обичам. Имам всичко под ръка. Няколко детски градини, училища, поликлиниката е до мен, пощата е на 500 метра, заведения понаправиха хубави и за децата има детски кътове. Сега строят няколко търговски комплекса точно до нас. Тя в кой блок си е харесала апартамента? Тролеи и маршрутки има буквално на пет, десет минутки. Сторгозия е много добре уреден квартала , въпреки че го мразех страшно много. Blush

# 254
  • София
  • Мнения: 9 887
Честит рожден ден на Велина на Дивиана!

Желая и да расте здраво и усмихнато дете за радост на всички!
Дивиана,весел празник!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт