Насред пролетна умора, ДЕКЕМВРИйки заедно са си опора

  • 15 284
  • 291
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 940
Това пък ми е много странно,тук в тази държава сигурно няма човек който да няма таквиз обувки и каквито са параноици американците като нищо ще ги махнат от пазар ако има такива случаи,или най малко ако някой се нарани ще осъди Крокс като нищо.( доста ми се струва преувеличена думата "инциденти" в статията)

Споед мен децата с каквито и обувки да са ако нарочно си завират краката където не трябва пак ще се заклещят,и понеже всяко дете носи такива естествено че вината ще да е в Крокс  Crazy
Обувките са им толкова удобни и си заслужава да рискувам возенето на ескалатор Mr. Green
мимиска мерси за инфото все пак!
 

# 241
  • Мнения: 940
И понеже се разцъках за Крокс ето какво намерих към една от статиите

" It's not just Crocs that pose a danger -- any soft, pliable shoe, even flip-flops, can be dangerous on an escalator.

Escalator Safety Tips

The Consumer Product Safety Commission estimates about 10,000 people go to the emergency room every year after accidents on escalators. Of those, 20 percent involved having hands, feet or shoes trapped."
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Просто трябва да научиш детето си да не си завира краката в процепите на на ескалаторите и най вече страничните 
   

# 242
  • Варна
  • Мнения: 616
Приветско!!!!
Честито на всички които имаха празници тези дни !   bouquet на патерици както винаги
Мимито - ако моят син продължава в същия дух на неядене, май и аз ще се допитвам до теб за това чудо. За последните няколко месеца толкова отслабна, че вече няма панталон който да се закрепи на кръста му и вечно е разгащен като изпаднал германец  Sad Пък беше такова едричко и всеящно детенце - гледам сега докато си е вкъщи да го охраня, ама не ми се отдава много Confused
относно памперсите - ми както знаете Мони е без от миналата година горе долу по това време. Като се разболя от шарката и се наложи да го махнем, повече така и не го върнахме. От края на лятото не слагаме и на обяд докато спи. Общо взето аварии рядко стават и обикновено се изпуска по малко когато много се е заиграла. Вечерния и него ще го махам, защото караме с един и същ по една седмица - сух е. Притеснявам се, че още е хладно и ако се изпусне все пак ще вземе да истине. Та затова ще изчакам още малко докато се стопли времето. Тя не го иска и няколко пъти вече си го сваля сама и си обува пижамата на голо Wink
Вики - Монка тежи 15 кг и е висока 96 см. Настига главоломно батко си
Правде - Калинка е страхотна  Heart Eyes Я издай от къде и купи рокличките - направо ще ви схрускам като дойдете насам Laughing
сигурно пак забравих някого, ама ще прощавате Embarassed

Да ви разкажа набързо за Монка - оня ден я слагам да спи (вечерта) и цяла нощ ни гък ни стон чудо на чудесата. Мони идва към 7 и мама наспана се ухилва кат пача естествено. Гледам детето с чорапи и без памперс  Shocked Викам на мъжо - бе ти ли обу детето с чорапи и му свали памперса, пък Мони отговаря вместо него - Мона ма пиша гинето на тъмо (пиша сама на гърнето на тъмно). Ми питам чорапите - Мони тана дено, Мони бу ма и па (Мони и стана студено,Мони обу сама и пак заспа)   #Crazy

Айде лека че вече умирам за сън

# 243
  • Мнения: 438
Здравейте и от нас!
Поздравления за всички празнували....със закъснение! Честит Рожден ден на мама Мая и Честит Имен ден на Борковците-малки и големи!
Елс-не се притеснявай-сега ти е непривично с яденето,но по-късно се свиква. Надявам се Зечи да ме подкрепи. А иначе какво ли не съм пробвала и всичко е с краткотраен успех.
Вики - Анна Мария тежи 13 кг и е 87см. Много се притеснявах,че е дребничка и слабичка,но докторката ми заяви,че е в норми.
За бибата-и при нас няма отказване. Спи с един Мишо изтъркан вече от пране и с бибата. Това са аксесоари,които когато и се спи или нещо и екриво-са винаги в ръцете и. Не знам кога ще има отказване,но поне съм сигурна,че няма да е скоро.
Правде - Калина е страхотна хубавица и е много чаровна на тези снимки!
Анна Мария от сряда е на ясла и мен тръпки ме побиват как ще е. По цял ден се уговаряме колко е хубаво там и как ще си играе с децата и с играчките,но като отидем там предполагам какъв рев ще е пак...

# 244
  • София
  • Мнения: 3 895
Дани от 15 кила вече е 14, познайте защо Mr. Green и е 94 см.
Цвети, дано този път Анна Мария след толкова уговорки да тръгне с желание fingerscrossed.
Мишелин, браво на Мони, как се е сетила да се обуе и да се изпишка. При нас така като гледам това може да се случи някъде към 4 клас Mr. Green.
Ох, дребното е много кисело и само мрънка. Ще свършвам, че да се занимавам с нея.
Чао и приятен ден  bouquet.

# 245
  • Мнения: 1 666
Цвети, много ме успокои, няма що! Mr. Green Wink Ама аз по принцип съм си свикнала, Стени никога не е бил ящен, обаче от месец насам всяко ядене му се състои от няколко хапки само и толкова. А между храненетата не яде други неща, не е като да не е огладнял. Само се моля да е от последните зъби, така поне ще му дойде края някой ден! Сега последно му давам Апитонин - пчелно млечице на капсули, да видим дали ще има ефект.
Стени го теглихме и мерихме преди операцията - беше 13кг и 96см.

# 246
  • Мнения: 2 614
Добро Утро от работещата ентусиястка!
При нас нищо ново. Калина още е с бабите в Плевен. Мисля че ги подлудява, но те и се радват. Говорим си всеки ден по 2 пъти и напоследък ми казва, че има работа и ме прехвърля на бабите. Но аз все в парка ги хващам и детето трябва я да бере цветя, я топка да гони  Mr. Green
Благодаря ви за коментарите за снимките  Hug
Мише, роклите са от другата страна на океана. Една колежка беше на гости на брат си в Щатите и от там ги купи. Заедно с разни прекрасни шноли за коса! И слънчевите очила едните са от там  Hug
И на мен донесе подарък, който сама си купих - 2 обектива за фотоапарата, че тук единия излиза 2 и половина пъти по-скъп, а другия 3. А заради ниския долар не беше проблем да си ги взема от там! Та освен модела и новите обективи помагат за хубавите снимки  Hug
Уф, това че дечицата не ядат е много неприятно. А ако ги изкушавате с плодове и зеленчуци не се ли получава?
Калина въпреки че е 11 кила хапва доста и не трябва да я молим. Тя сама си казва. Искам супа с хлебче. После като я изяде иска и мляко, и "абъка"(ябълка) пу-пу. Само като е болна и кара на чай и вода. Но пък чай много обича. За моя радост не я впечатлява сладкото. Голям мерак има, като и подарят нещо да го опита. НО с 1-2 максимум хапки и спира. Често втората я плюе.
Толкова от мен! Поздрави и чудесен празник на всички утре!   bouquet

# 247
  • Мнения: 438
Елси - успокоих те значи.... Simple Smile
Имах един съученик,който ни разказваше как му гледала една циганка. Казала му,че до 30 години ще е беден и той в очакване попитал, " А после?" и доволно очаквал отговора тя му изтърсила: " После ще свикнеш!"
Та и аз май така те успокоих, но май вече свиквам. Цяла къща народ я молим Анна Мария да яде и тя пак не иска. Днес за голямо мое учудване изяде две панички спанак на двора. Но със залъгването , че ще поливаме цветята-за ужас на татко и. Напоихме всичко до удавяне,но пък имаше ефект.

# 248
  • Варна
  • Мнения: 616
ПОМАГАЙТЕ  Praynig Praynig Praynig
от снощи Мони пак е с Т 38, кашлица и хрема. Вчера гърлото и беше леко розово, но в момента е червено и не може да преглъща  Cry Вече не знам какво да правя - отрових я от антибиотици от Коледа насам. Опитах с разни бабини сиропи, но без успех и се влошава. Утре ще я водя до неотложния кабинет, но съм сигурна че ще дадат пак антибиотик. Ако някой има идея какво да правя да свирка  Cry Cry Cry

# 249
  • Мнения: 9 488
mishelin, стискам палци малката Симонка бързо да оздравее и да се размините с АБ Praynig
За съжаление не знам какво да те посъветвам...ако е вирус, АБ-то е безпредметно, но това все пак може да го каже само доки..иначе за облекчаване-Олинт в нослето, аз давам хомеопатични за хрема/allium cepa/ и вдигане на висока Т/belladonna/, въпреки, че 38 не е висока.
А иначе направо ме разби с памперса и чорапите Joy



Честит Рожден Ден на мама Мая!  bouquet /макар и с голямо закъснение Blush/

Честито и на именниците които съм пропуснала!  bouquet


Вики, ми ти направо си оспамила темата Mr. Green Толкова мноого постове! Laughing
Снимките са разкошни! Сигурно сте изкарали добре Party
А за кроксовете-бях попаднала на сайт в който имаше доста дамски и мъжки модели.

Гледам обсъждате биберони,памперси, кила...първото никога не е ползвал, с второто ще се раздели след има-няма месец Mr. Green, а килата се увеличават бавно и славно след боледуването, но си мисля че в цялата работа за увеличения му апетит, имат принос поникналите 3 кътника и пиенето на витамини /педи изписа "мулти-витаминол" на д-р Тайс/

Ходихме до Ловеч Grinning Като изключим гадното за мен пътуване-изкарахме добре. Шипка беше в ремонт и пъплехме Crazy а от налягането при изкачването/слизането и новопридобития ми гнусен синузит главата ми щеше да се пръсне ooooh! На връщане минахме през Троян карнаре-пак същата гадост, без ремонта Mr. Green
Като цяло малко са живнали нещата в Ловеч-последно бях там преди близо 3 години и картинката бе трагична, но определено северна бг е по-зле Tired
Ходихме до Троянския манастир и разбира се на механа след това. Ммммм големи вкусотии бяха, но предвид бременните четящи-няма да разказвам с подробности Wink
Дребния беше впечатлен от попа Shocked , а в механата дойдоха 4 мацки и падна голяма игра Mr. Green
Щяхме да го водим на цирк, но времето беше кофти-не спря да вали и ми мина мерака. Някоя от вас водили ли ли сте хлапетата на цирк, куклен театър..
Ние го водихме на концерт на деца /беше песни и танци, а децата бяха различни възрасти-от 3г до 13г/ и му хареса. Миналото лято гледа куклен театър, но естествено не бе мн впечатлен.
Сега дебна сносно време и добра постановка, щото ми казаха че играните в момента не били подходящи за толкова малки деца Crazy
Иначе купихме списанията на Шрек и беше мн доволен-лепи стикерите, показва ми буквите...

Айде стига за днес, че стана дълго Mr. Green


# 250
  • Мнения: 1 666
Мишелин, ако Мони може да смуче бонбони (защото Стени всичко хруска), й дай да смуче Прополки за облекчаване на гърлото. За хрема аз давам Коризалия. За кашлица - Проспан или Стодал, каквото имам налично. Т не е много висока, но ако детето е видимо смазано и няма сила за нищо, и при такива стойности съм давала Нурофен. Дано се разминете с малко! Praynig

# 251
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 243
Честит имен ден на всички които днес празнуват!
Ето почерпка за здравето на голямото ми момче.


С Ванката с дружни усилия правихме тортата с много любов.Да ви е сладко !

# 252
  • Мнения: 1 666
Боже, какъв съм заплес  doh, впуснах се в обяснения за болки и болежки и забравих кой ден е днес.... Embarassed


Честит имен ден на всички именници!

Да са живи и здрави и винаги победители!


Зеч, сътворили сте шедьовър!

# 253
  • Мнения: 80
Честит именник Зечка, честито и на Габи! Здраве и успех за празнуващите днес!

 cheers Wine Glass cook - ето я и моята виртуална почерпка, така и не усвоих номера с картинките! Наздраве!

# 254
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Честит Имен Ден на Гошковците на Зечката и Габи.  Wink Да са живи и здрави и нека Св. Георги ги закриля!  Hug


Зечка, тортата е трепач! Поздравления!  Hug
Мише, дано размините АБ.  Peace Горе-долу Елс е описала това, което и аз правя в такива случаи.

Общи условия

Активация на акаунт