Ползвате ли бебефони и вършат ли работа

  • 6 455
  • 154
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 469
Имаме бебефон на TOPCOM и съм много доволна. никакви смущения от извън апартамента, долавя и най-малкия звук в стаята макар че е в другия край на леглото. използвам го когато съм в кухнята и ми е много по-спокойно така.

# 136
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Днес купихме на Джордани- ще дам отзиви след известно ползване!  Wink

Ползваме го вече 3 дни, страхотно удобство!  Peace

# 137
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Да, ползвам, много съм доволна.

# 138
  • Мнения: 4 300
Да, на Филипс.

# 139
  • Мнения: 2 960
да ,от първия ден след връщането ни от родилния дом.страшно съм доволна

# 140
Здравейте всички! Аз съм нова, досега само четях какво се пише. Предстои ми скоро да гледам едно бебче /не мое/ за няколко месеца. И тъй като нямам много опит почетох малко в този сайт. Интересно ми беше едно нещо, за което не открих информация. Става въпрос за бебефоните. Вие използвате ли такива. Ще се радвам много, ако тези от вас, ползвали такива "устройства" ми кажат дали са достатъчно сигурни. По принцип в нета няма много информация за тях, но намерих една статия
http://www.techno-mobile.eu/item/588
Пише, че с това устройство може да се измери дори температурата в стаята на бебето и да се следи отдалече-изглежда ми добре. Дали вие сте се доверявали на подобно нещо?

# 141
  • Мнения: 676
Съвсем наскоро имаше цяла тема за бебефоните.Аз лично продължавам да използвам.

# 142
  • Мнения: 1 898
Не съм ползвала бебефон.Не защото не съм му се доверявала, а защото не съм изпитала необходимост от него.

# 143
  • София
  • Мнения: 4 578
Аз все още ползвам. Много съм доволна; с него си стоим в кухнята или хола без притеснения, иначе ще ми е невъзможно да ги чуя от спалнята....Моят е на Фишър Прайс, най -обикновен.

# 144
  • Мнения: 336
ползвах на Бертони. Вършеше работа.

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 23
Здравейте. Ние избрахме едно малко по-нестандартно решение от бебефона, но е много удобно и го препоръчвам горещо. Мъжът ми свърза една малка камерка /от Метро за около 30 лв./ към телевизора и тонколонка за компютър. Тонколонката е включена постоянно, независимо дали телевизорът работи на някоя програма. Така хем чувам бебка, хем я виждам. Ако в момента гледам телевизия, трябва само да превключа на друг канал, за да видя какво прави..

# 146
  • София
  • Мнения: 718
Дори в момента ползвам само че е видеофон. Определено има голяма полза.

# 147
  • Мнения: 1 187
ползвах, противоречиво ми е мнението, често се получават смущения, а и долавям бебето на нечий съсед, но като цяло са удобни, моят беше на чиполино и струваше около 65 лв (преди 2 години)

# 148
  • София
  • Мнения: 1 603
Не съм ползвала бебефон.Не защото не съм му се доверявала, а защото не съм изпитала необходимост от него.

Също.

# 149
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
синът ми е вече на 2,5 г. все още ползваме бебефон. нашият е филипс и само няколко пъти е правил смущения. хубавото е че даже детенце да спи в колата включваш двете тела и си хапваш спокойно в ресторанта. или ако си на почивка това не те вързва да седиш при детето в стаята през цялото време. а у дома така го следя дали кашля или поне ме кара да съм по нащрек когато съм сънена

Общи условия

Активация на акаунт