колко често да преваряваме шишетата

  • 4 139
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 378
Аз само шишето за мляко го стерилизирам след всяко ядене,иначе за водата само сутрин.

# 16
  • Мнения: 8 999
След всяко хранене шишето се измива добре с четка, която достига навсякъде, след което се изварява.
Аз спрях да изварявам след 6тия месец.

# 17
  • Мнения: 4 111
През първи месец изварявах, но не всеки ден. След това само ако шишето е ново, но до към 4-5 месец някъде. Сега само мия с гореща вода и веро с помощта на четка за шишета.

# 18
  • Мнения: 158
И аз така, имам 4 шишета и ги събирам и ги стерилизирам на един път всички.

# 19
  • Мнения: 4 753
Имам 1 шише за мляко и 1 за вода. Това за млякото го преварявм всеки ден по веднъж, а другото всяка седмица по веднъж. Това е напълно достатъчно. Бебчето ни и без това цял ден се плези и лиже какво ли не та едва ли е толкова стерилно.  Peace

# 20
  • Мнения: 27 524
След всяко хранене, да. По принцип.
За мен това е излишна и ненужна хамалогия. Не съм преварявала никога нищо  Simple Smile

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Няма лошо да се преваряват след всяко хранене,но аз го правех веднъж на ден.
и аз така Peace около 2м после когато започна да си лапа ръцете и всичко до което се докопа спрях

# 22
  • София
  • Мнения: 627
Аз изварявам след всяко хранене с шише.

# 23
  • София
  • Мнения: 553
До 6 месеца стерилизирах след всяко хранене.

# 24
  • Мнения: 174
Само по веднъж на ден  Peace

# 25
  • Мнения: 770
Стерилизирах всички шишета веднъж на ден.

# 26
  • Мнения: 814
И аз ги стерилизирам веднъж дневно Peace

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Преварявах(със стерилизатор за микровълнова) 1 път на ден,но имах няколко шишета,така,че реално е след всяко хранене.Особено шишетата с мляко.Това за водичката,може и по рядко.Спрях да стерилизирам към 11-я месец Peace

# 28
  • Мнения: 4 784
На възрастта на твоето бебе, преварявах след всяко хранене. За да не ми бъде трудно имах доста шишета в оборот и така преварявах веднъж дневно.

# 29
  • Мнения: 610
До годинката изварявах на всяко хранене. Peace

Общи условия

Активация на акаунт