Отчет на набор 2003 - 22

  • 11 752
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 15 242
Копирам си поста от другата тема:

Гледайте утре предаването "Отблизо" по ТВ 7. Май ще е от 19,30ч.
Всякакви съвпадения на лица и участници няма да са случайни.   Crazy

В този ред на мисли, нямам нищо против, както вече писах, да отделя всичкото необходимо време, за да направя всичко, каквото мога, за да се противопоставя на проекта на министерството. Доколкото разбирам, ще си говоря с депутат. Ще има включване по телефона и на представител на министерството. Не се притеснявам от това, че те ще знаят за образованието и системата повече от мен. Вероятно няма да имам готов отговор и на всеки възможен въпрос, но ще отида, за да изразя позицията на преобладаващата част от родителите.
Но се опасявам, че физиономията ми ще се "изтърка".
Така че, нека още някой да се реши на подобни участия. Този път канят само един родител, така че ще отида сама. Но ще е добре да не обикалям от предаване на предаване, за да не остава впечатление, че това си е лична някаква моя кауза.

# 46
  • Мнения: 953
Виви, как ще е само твоя позиция, ти си човека който говори от името на всички нас.
Запознай ги с петицията, която е красноречиво говори за това.
А защо ще е само един родител?
Не е ли по-добре да са поне двама или разчитат, че когато е сам човек може да се смути.

# 47
  • София
  • Мнения: 15 242
Не, обясниха ми, че студиото е малко и нямат възможност да канят повече от 2-ма гости.
Така или иначе, радвам се, че медиите проявяват интерес, радвам се, че въпросът се обсъжда, всъщност-това е една от целите и на петицията, от писането във форума. И от двете прадавания се обадиха хора, които са чели в  БГ-Мамма.
Но не мисля, че е добре аз да се появявам навсякъде.
Следващият път, когато-дай Боже, се обадят отнякъде, мисля, че ще е добре да се покаже друго лице.

# 48
  • Мнения: 14 133
Копирам си поста от другата тема:

Гледайте утре предаването "Отблизо" по ТВ 7. Май ще е от 19,30ч.
Всякакви съвпадения на лица и участници няма да са случайни.   Crazy


До този час трябва да сме у нас, за да гледам вече на живо.  Embarassed
Виви, как ще е само твоя позиция, ти си човека който говори от името на всички нас.

newsm10  smile3501

# 49
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 712
Виви, за тове успокоение, ще ти кажа, че вчера сте се справили много добре. Ти говориш много бързо и успяваш за кратко време да предадеш много информация.
Много е важно да настояваш, че в момента бг. училището е в плачевно състояние и с ужасна материална база. Че родителите не вярват на обещания за бързи промени, че с делегираните нищожни бюджети материалната база не може да бъде подменена. Това го казвам като човек от системата.
Сигурна съм, че ще се справиш.  Hug

# 50
  • Мнения: 822
Виви и аз ви гледах  Hug

Справихте се много добре. Мъжът ми искаше да се включи с коментар, но не успя да се свърже. Наистина времето за жалост беше много кратко, но да се надяваме, че който трябва е забелязал и нека знае, че няма да оставим нещата така  Naughty

# 51
  • Мнения: 597
Много моля в списъка на наборчетата да добавите и Влади,роден на 16.06.2003 година.
Все пак аз бях инициатора на тази тема преди 3 години,за съжаление не винаги мога да пиша в нея,но ви следя с интерес.
Батко Владко вече си е голям човек,с него можем да си говорим за всичко.
Много му се отдава английския,госпожата все го хвали....
А иначе е фурия,не се спира...дори понякога ме ядосва,защото ми отговаря или ми прави на инат,но...да е жив и здрав,това е моето гардже!
Поздравявам всички наборчета!

# 52
  • Мнения: 14 133
Поздрави на Влади от мен и Сашко!!!!!  Heart Eyes  bouquet

# 53
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Вивс, Етиа - браво на вас.  Hug
Но как изтърпяхте наглеца Миленчо се чудя. Ето защо не ходя по такива предавания... Така да не ме изслушва и да ме прекъсва - ставам и го удушвам  Close

# 54
  • София
  • Мнения: 15 242
Много моля в списъка на наборчетата да добавите и Влади,роден на 16.06.2003 година.

Готово.  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 597
Благодаря за поздравите!
Нека и аз да изкажа своето мнение за това,че искат първи клас да започва от 6 години.
Ако питате мен,по-добре би било това да става от 7.
Нищо,че моя Влади брои до 100...е с някои грешки де,познава доста от буквите и почти всички цифри,но мисля,че му е доста рано да се подготвя за първи клас.Най-малкото,което е,той е още много див и незнам дали ще може да стои по 6 часа на едно място на чина.

# 56
  • Мнения: 597
Vivi благодаря!

# 57
  • София
  • Мнения: 7 673
Много моля в списъка на наборчетата да добавите и Влади,роден на 16.06.2003 година.
Аз ви помня много добре.  Hug
И понеже скоро препрочитах първата тема и
1) ми стана много мило
2) се сетих за вас и се чудех къде изчезнахте - преди беше много активна

Иначе относно подготовката на детето нямам оплаквания. И моето чаве брои до 100 отдавна, знае почти всички букви и цифри, много стихотворения наизуст, с английския се справя отлично, както и чете и пише по малко и въпреки това изобщо не е готов да тръгне на училище догодина....ама грам не е

# 58
  • Мнения: 4 967
Сега и аз се разрових назад в темичките. Оказа се, че вече повече от година съм с вас. Всъщност още от 4-та темичка, но явно в началото доста бавно са вървели. Сега не мога да ви смогвам да пускам новите темички! Joy Какво ли съм правила преди без вас и вашите мнения и съвети! newsm78
Виви, непременно ще те гледам, пак!

# 59
  • София
  • Мнения: 3 421
Отворих първата тема да видя дали съм се разписала в нея и какво ми беше учудването като видях, че съм била първа.
Толкова много време съм писала в тази тема - щом говоря за памперси...

Някой ден ще взема да си разпечатам мненията от темата и това ще бъде един своеобразен дневник на малкият.

Общи условия

Активация на акаунт