Бебешори СЕПТЕМВРИйски чакат мами късметлийски!

  • 12 786
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 9
Готово оправих го. Сега се виждат и трите албума дори и да не си с потребителя на Ася. Някой беше направил албума със коремчетата да се вижда само от контактите на потребителя.

# 16
Добро утро момичета успешен и слънчев ден и честита нова тема

# 17
  • София
  • Мнения: 1 172
Добро утро и от мен!
Страшно ме боли гърло и синузита към зъбите, имате ли идеи за безвредни лекове за гърло /правих гаргара вече/. Благодаря ви.
Juliko  виждам, че с теб сме с термин 19.09. пък на лентичките сме различно време -  аз 15, 6, ти 16, 3  newsm78? Кога ти беше на теб ПРМ - на мен 14.12. Любопитно ми е....

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 10:03 от bora

# 18
  • Мнения: 57
Добро утро мамчета Hug Hug Hug
Бора за гърлото можеш да си вземеш Тантум Верде за пръскане моят лекар ми беше казал че е безвредени е на билкова основа а и доста бързо действа ама ако искаш се посъветвай с лекаря си Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 9
bora, лентичката я промених вчера след преглед при докторката, защото по главичката на бебето ми даде термин 15 септември.
Иначе ПРМ ми беше на 13.12.

# 20
  • Мнения: 125
Здравейте, момичета и целувки от мен!   love001

За избора на болница - аз също не търся лукс.....в никой случай това не е водещо за мен (способна съм да спя навсякъде да му се не види....тренирала съм се с къмпинг). Важен е лекарят! А още по-важно е аз с каква нагласа ще ида там.....и дали ще успея да си остана положителна до края  Praynig Simple Smile  За това си стискам палци - да не ме хване шубето.....затова и мъжа ми ще присъства - хем да ме успокоява, хем да ме стимулира да не се лиготя  Wink.
Другото не зависи от мен  - в смисъл дали няма да се обърка нещо (дано да не стане  Praynig)

# 21
  • Мнения: 133
Добро утро и от мен  Hug
Dianchence , добре дошла   bouquet
Иринка, много се смях като прочетох репликата на свекърва ти, щото и моята разправя, че в тяхната рода само мъжки се раждат hahaha  hahaha Но пък аз продължавам да се надявам на розови гащи  stork-girl
bora , аз лично пия врял чай с много лимон и ям мед. За сега успявам да закрепя положението, но профилактично всеки ден изпивам по 2-3 чая.
Момичета, предстои ми вадене на мъдрец  no Направо съм едва жива от страх  Sick, защото последния път много ме боля. Дано този път да е по-добре. Знам, че някой беше ходил на зъболекар ( Embarassed за жалост не помня кой). Може ли да ми кажете как стоят нещата с упойките?

# 22
  • София
  • Мнения: 7 673
Иринка, много се смях като прочетох репликата на свекърва ти, щото и моята разправя, че в тяхната рода само мъжки се раждат hahaha  hahaha Но пък аз продължавам да се надявам на розови гащи  stork-girl
Чудя се дали в противен случай да не направя....четвърти опит:) Wink

# 23
  • Мнения: 133
Чудя се дали в противен случай да не направя....четвърти опит:) Wink
Искрено ти пожелавам момиченце този път Simple Smile Но и да не стане, няма да се отказваме, я! Както казва мечо Пух "Колкото повече, толкова повече!"  Laughing Hug

# 24
  • Мнения: 391
Аз съм с женският екип и да си призная, не ми се вярва да ни се появи момче. Просто така сме се нагласили. Миналият път бях сигурна че е момче Wink

Причината поради която казвам че е важно да сте информирани, ако искате да имате нормално раждане, е че то си боли. Тялото си прави каквото трябва да направи и се загубва контрол, до известна степен. Ако не знаеш какво точно става, защо става, кога ще стане...тази ситуация може да ви уплаши и тогава могат да се получат лошите неща - да се стегнете толкова много, че да пречите на тялото и процеса, да се отчаяте и да искате помощ от лекари и акушери, които каквото и да правят, трябва да се намесят в процеса, което може да докара от само себеси повече проблеми и интервенции. Ако ви е важно да имате нормално и приятно раждане, четете. Оставете количките и дрешките, и се обучете в невероятното приключение което ви предстои и всичката сила ще е с вас. Защото наистина няма друго такова. Не мога да дочакам да раждам пак Wink

Днес с мъжот си направихме нашата едночасова бърза разходка и хапнахме много вкусна wonton супа. Толкова ми се хареса, че ще я завъртя за вечеря. Така че изчезвам към гамазина.

# 25
  • Мнения: 21
Здрасти, здрасти  Party
Ако има мами от Варна може ли да ме насочат към док в Майчин дом. Живея в Каварна и тук акушер-гинеколога ни е един единствен, така че нямаме избор. Иска ми се да отида др. месец на 3D във Варна. Тук не получавам много информация.  newsm78

# 26
  • Мнения: 125
Иринче, стискам ти палци ,мила за женско.
Ми ние пък в наш`та рода само женски ги правим.....пък в родата на милото - мъжки.....ха сега де  Laughing

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!аз също бих поискала съвет за някой доктор от варна.аз съм от разград,и както при TAIA нямаме избор на специалисти да не говорим за техника.през първата си бременност посетих доктор Давидков във варна.бях доволна,но ако имате други предложения моля да ги споделите.благодаря предварително.
 УСМИХНАТ И УСПЕШЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!!!!! Laughing Heart Eyes  bouquet

# 28
  • Мнения: 391
Бръмбъзък, нали таткото определя, та може да е по вероятно мъжко Wink
Ще ходиш ли пак на палатка? Уф, как ми се иска.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 9
Здрасти, здрасти  Party
Ако има мами от Варна може ли да ме насочат към док в Майчин дом. Живея в Каварна и тук акушер-гинеколога ни е един единствен, така че нямаме избор. Иска ми се да отида др. месец на 3D във Варна. Тук не получавам много информация.  newsm78
Здравей, аз съм от Варна и ходя на консултации в МД. При д-р Капка Атанасова съм. Тя не работи със здравната каса - само за инфо.
Много положителни отзиви чух за нея и засега съм доволна освен когато не ме претупа набързо  Laughing
В МД има 4D ехограф. Ако те интересува още нещо - питай.

Общи условия

Активация на акаунт