Лесно забременяване след аборт

  • 104 814
  • 147
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3
Caritas много ти благодаря за бързия отговор, само да уточня, просто не ми казаха нищо дали имам или нямам някакъв проблем,но си мисля ако имах те щяха да ми кажат, пък и аз бях толково тъпа на тема бременност, че тогава незнаех кво да питам докторите, а сега след случилото се така се образовах по тази тема........... добре че го има този интернет. Наистина ако не бях си направила теста никога нямаше да разбера че съм бременна,ииии нямаше да страдам, но не съжалявам, защото страшно много искам да си имаме едно бебчееее. Благодаря ти и успех!

# 46
  • Мнения: 96
здравеите, незнам дали се забременява лесно след аборт, защото при мен нещо не става.Та моята история е дълга но ще се опитам накратко да ви я разкажа
имам син които ще навърши 17 през юни със съпругами се опитваме от две години да имаме второ дете през миналата година 2008 по точно през месец март разбрах че съм бременна ,но за кратко през месец май се наложи да направя аборт / сърдечната деиност на плода беше спряла / и така вече една година се опитва ме отново но нищо не се получава, а аз се замислям дали да не се откажем защото синът ни е вече доста голям

# 47
  • Мнения: 283
това, което аз знам е че след кюретаж се забременява по- лесно защото лигавицата на матката се остъргва най- грубо казано и след това е прясна и имплантирането става по-лесно... или нещо от този сорт. но май при всеки си е индивидуално. аз имам мисед в 9 седмица. пазихме се 6 месеца по собствено желание, иначе май бързо ми се възстанови матката. цикъла ми беше супер редовен след  аборта както и преди това. този месец пробвахме и вече 3ти ден ми закъснява но теста беше отрицателен. та ако не ми дойде още 1-2 дни ще тичам на лекар да не правя някакъв проблем, защото явно не е бременност. но май при всеки си е различно някои успяват да заченат от раз при други е трудно
 

# 48
  • София
  • Мнения: 10 698
аз имах мисед на 17.02.2009г, но не ме кюртираха, забременях веднага след 1-ия МЦ от 18.03....досега...да видиме докога Rolling Eyes че май ще се окаже кухо яйце...моля се да се не Praynig Praynig Praynig

BOTZ79 не е винаги теста може да ти покаже на 3-ти ден закъснение, на някой може и на 10-ти да покаже.
Най-сигурен на този етап е кръвния тест, той ще ти покаже има или няма бременност.

Последна редакция: вт, 12 май 2009, 10:23 от nuclearbaby

# 49
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Септември месец направих спонтанен аборт и от януари правим опити за бебе,но не се получава.

# 50
  • Мнения: 419
Февруари направих спонтанен аборт, не се наложи кюретаж. Починахме малко и първия месец опитът е неуспешен, но не губя надежда.
здравеите, незнам дали се забременява лесно след аборт, защото при мен нещо не става.Та моята история е дълга но ще се опитам накратко да ви я разкажа
имам син които ще навърши 17 през юни със съпругами се опитваме от две години да имаме второ дете през миналата година 2008 по точно през месец март разбрах че съм бременна ,но за кратко през месец май се наложи да направя аборт / сърдечната деиност на плода беше спряла / и така вече една година се опитва ме отново но нищо не се получава, а аз се замислям дали да не се откажем защото синът ни е вече доста голям
Mama73, недей така! Аз имам дъщери на 17г. и 14г. и  нямам намерение да се отказвам от бебче. Точно защото времето си върви и децата ни са големи и скоро ще поемат своя път ние трябва да осмислим живота си, да се подмладим ако щеш.... УСПЕХ ти желая от сърце!  Praynig
nuclearbaby, миличка, не се мисли такива неща!  Hug Всичко ще е наред този път! Така се зарадвах като разбрах, че си бременна отново. Ние с теб нали бяхме по едно и също време предния път. Кураж!

# 51
  • София
  • Мнения: 10 698
Деми...., не мисли...не мисли...не се сдържах и ревнах сега...ако знаеш вчера един лекар какво ми каза....писах там...в декемврийките...и въпреки че моята лекарка ме успокои, аз я бях отписала нея защото е прекалено заета...и тя вчера по телефона ми вдъхна кураж ама оня лекар...леле...ако не го махна..какво ще стане...как може да спре да ми се съсирва  кръвта...незнам ти какви си дивотии още...кръвоизливи...чудеса.....че нямало какво да се чака но за мое успокоение едва ли не, да чакаме до понеделник, ама няма надежда според него...а и ако прокървя междувременно да му се обадя веднага....и след това да си направиме генетични изследвания с моя....направо ме тушира! а после моята каза че е нормално да не се вижда, може да е късна ову...късно забременяване и т.н, да не се притеснявам ама...нали знаеш че по-голяма сила имат лошите думи и по-ти влизат в душата особено когато се притесняваш ужасно и те е страх...направо незнам...

# 52
  • Мнения: 2 617
nuclearbaby, дръж се, мила, дано да се обърнат нещата! Praynig

# 53
  • София
  • Мнения: 1 779
nuclearbaby, стискам ти палци и се моля този път да се развият добре нещата /макар и по-късно/ и да не преживяваш отново този кошмар. Praynig Praynig Praynig

# 54
  • София
  • Мнения: 2 908
nuclearbaby недей да плачеш предварително,стискам силно палци всичко да е наред този път и да ни зарадваш с хубави новини Praynig Hug

# 55
  • Мнения: 6
да ти кажа аз правих аборта на 24 февруари  днес е 20 май и  EFP
и незнам да се радвам или плача -  в шах съм  - не съм очаквала да се случи толкова бързо  Embarassed

# 56
  • Paradisе City
  • Мнения: 40
За хапчетата е така, гинеколожката ми каза, че след като ги спра да се пазя много, че тогава много лесно мога да забременея.
Но не мога да ти кажа дали след всеки един вид противозачатъчни.

# 57
  • Мнения: 13 819
да ти кажа аз правих аборта на 24 февруари  днес е 20 май и  EFP
и незнам да се радвам или плача -  в шах съм  - не съм очаквала да се случи толкова бързо  Embarassed

Като чета за 'да се радвам ли да плача ли', на мен ми се доплаква.
Много от нас мечтаят да са на твоето място и все се молят за такива "шах" ситуации...

# 58
  • София
  • Мнения: 2 908
и незнам да се радвам или плача Embarassed
редактирам се защото след като прочетох темата която си пуснала в здравния незнам какво да кажа Confused

Последна редакция: нд, 24 май 2009, 15:09 от ninkata80

# 59
  • Мнения: 3
Момичета при мен се случи нещо много странно на 11.05.2009 загубих дете,защото бях в много рискова бременост,а правих секс! След което на 30.05.2009. разбрах,че съм бременна отново със съпруга ми бяхме на седмото небе от щастие,защото и на двамата мечтата ни е момиченце,защото вече имаме голям син.Ох,съвсем се отплеснах и сега на 31.07.2009 загубих и това дете и вече наистина не знам защо така става това ми е 5-ят аборт! Та мисълта ми беше,че при всеки е строго индивидуално,защото колкото и странно да звучи аз след 10 дни бях бременна отново! Вече не знам какво да правя да продължавам ли с опитите или не ?  newsm78 Само да допълня,че вече съм на 44,а още се държа като на 20 и имам син на 26! Какво ще ме посъветвате да продължа ли?   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт