Лесно забременяване след аборт

  • 104 930
  • 147
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 617
И аз така знам,че след аборт е по лесно,но не е препоръчително newsm78А за след противозачатъчни незнам Embarassed Нека се вкючат по компетентните Wink
Бремена съм в 30 седмица  ..забременях 25 дни след спонтанен аборт..факт оставам на вас коментара. знам  какво говорят докторите... Crossing Armsисках бебе и знам че на моита възраст ако чакам 3-6 месеца е фатално  Thinkingриск губи -риск печели..

Значи аз да се метна отнякъде...

# 76
  • Мнения: 2 556
caritas хайде сега  Hug Нали знаеш колко сме кандидатките, дето не сме в първа младост.  Simple Smile В момента няколко мои приятелки над 36 години всичките са бременни, две от тях с първи бебчета. В днешно време все по-късно стартират тези неща, ще дойде момента независимо от възраст и т.н!

# 77
  • Мнения: 2 617
caritas хайде сега  Hug Нали знаеш колко сме кандидатките, дето не сме в първа младост.  Simple Smile В момента няколко мои приятелки над 36 години всичките са бременни, две от тях с първи бебчета. В днешно време все по-късно стартират тези неща, ще дойде момента независимо от възраст и т.н!

 Hug
Знам, че е така, просто страшно ми прозвуча думата "фатално", нали разбираш. Защото ние точно така изчакахме по лекарско предписание 3 месеца и вече 7 месеца по-късно не става... Tired

# 78
  • София
  • Мнения: 1 793
И аз съм на 33  Cry все повече съжалявам че не започнахме опитите по рано.

# 79
  • София
  • Мнения: 10 703
И аз съм на 33  Cry все повече съжалявам че не започнахме опитите по рано.
ееееееееееее 33,още си младежка Simple Smile, а пък аз тамън навърших 34,ама съм решила до 35 да съм родила Whistling, хахаха,май си правя сметка без кръчмар Whistling

# 80
  • София
  • Мнения: 1 220
Още една в групата на Фаталното  Wink
И аз съм на 33г. а почнахме, когато бях на 31 така, че Божа работа. Важното е че съм открила най правилния партньор и съм готова да бъда майка. Да си призная честно темата с децата ми беше доста далечна преди да навърша 30  Embarassed
А за чакането, според мен трябва да се почака това все пак е организъм, нужно му е време да се съвземе !

# 81
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Всичко е божа работа,една приятелка забременя с първото на 36,а с второто на 38,без много да чака в смисъл,бебеправиха около 2-3месеца и се получи,затова каквото е писано.

# 82
  • Мнения: 171
Всичко е индивидуално , и е въпрос до усещане....Аз на 30 години не можех да имам деца  без искуствена хор стимулация ...просто добре се познавам ..сега на 35 вече чакам трето.. newsm47

# 83
Здравейте,мили момичета!Благодаря ви за добрите думи.Искам да ри разкажа през какъв кошмар преминах на 25/вторник/,08,2009 нощта.Mалко ще е дълго,но искам да споделя с вас.Дано на никому не се случи това нещо през което преминах.В полунощ започнаха страшните болки - не исках да притеснявал Д-ра и не се обадих.Ставаше все по зле-болките бяха ужасно силни-знаех ,че следна да изхвърля плода.Д-ра ми беше казал да му се обадя ако започнат обилно да кървя /със сасираци/.В 4 сутринта изхвърлих плода придружен с ужасно много сасирени пърчета.ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА УЖАСНИТЕ НЕЩА КОЙТО ПИША Аз самата не знам какви думи да използвам.Болката изведнъж изчезна -казах си "Мина вече страшното".Но то тепарва идваше.Заспала сам и се събуждам в 6,10докато стигнах банята,която е на 2 метра от спалнята след мен вървеше буквално река от кръв.Помня,че влязах в банята и от мен падаха огромни пърчета кръв -извикала съм през това време мъжа ми...и дотук вече не помна нищо.Благодаря на Бога че съпруга ми мее чул,когато е влязъл в банята ме е намерил пвипаднала в локва кръв.Изправил ме е и за миг сам се съвзела.Явно от силната кръвозагуба съм прираднала втори път.Пуснал е студена вода на душа за да се съвзема.Обадил се е на Д-ра ми и вече помня как ме облича да тръгвам за болницата.Веднага ми беше направен кюртаж -било останало мално пърченце.Била съм изгубила около 3 л кръв.След кюртажа съм добре/физически/след прелята глюкоза и лежане 2 дни.УМОЛЯВАМ  всички момичета ,които знаят че им предстои кюртаж -В НИКАКЪВ случай не отлагайте.Това нее страшно.Страшно е ако ви се случи моят ужас.сега ще чакам 3 месеца за да започнем опитите за момичинцито ,което толкова силно искаме.Май 5 годишния ми син го желае най-силно.Не мога да ви опиша колко добре се почуствах след като прочетох милите ви думи.Извинявам се ако имам правописни грешки,но не съм свикнала да пиша на кирилица.

# 84
  • Мнения: 179
катето81, не зная как се пише утеха за подобно изживяване ...  Cry  Cry  Cry
Ужасно съжалявам!!! Не зная какво да напиша ... пиша и трия ...

# 85
  • Мнения: 171
Искам да направя едно важно уточнение ..когато на 5.01  ми се случи  да преживея спонтанен аборт..и аз загубих доста кръв ..исхвърлих плода изцяло и не ми се наложи да правя кюретаж....Това е важно уточнение че всепак е рано плода беше на11седм. SadАко ми се беше наложил кюретаж и аз щях да чакам 3 мес....да си въстановя лигавицата на матката....Но мисля че ще се съгласите ,че след спонтанен аборт нивата на хормоните са на макс. Peace

# 86
  • Мнения: 2 453
катето81, ужасно е това, което си преживяла. Дано се оправиш бързо. Желая ти много късмет.

# 87
  • София
  • Мнения: 2 908
Катето,много ми стана мъчно,като прочетох,дано по-скоро се отърсиш от кошмара,който си преживяла. spoko
Ще си има братче или сестриче твоето момченце един ден,не се отчайвай. Flowers Four Leaf Clover
Прегръщам те. Hug

# 88
  • Мнения: 2 556
катето81 много е страшно наистина, но горе главата - нали е минало. Преживяла съм подобно нещо точно когато и ние искахме второ дете (при мен обаче беше в по-лека форма, тъй като веднага отидох в болница, не съм чакала вкъщи). 9 месеца по-късно забременях без проблеми и си родих момиченце. Бяха ни дали разрешение да пробваме от третия месец, но нас ни беше страх, затова поизчакахме. Бъди сигурна, че следващия път ще е успешен  Simple Smile

# 89
  • Мнения: 737
Здравейте на всички!Чувала съм ,че след аборт се забременява много лесно..Вярно ли е това?

А дано!

Надявам се да е вярно, най-малкото, защото всички тук заслужаваме "компенсация" след кошмара. Едно е сигурно, че спокойствие няма да има.

Кате, съжалявам, но страшното вече е минало.

Общи условия

Активация на акаунт