В коя седмица на 1-я трисеместър Ви взеха урина и кръв за иследване?

  • 1 826
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

 Пуснаха ми изследвания в 6г.с., включително и микробиология.

# 16
  • Мнения: 11 004
Установих, че съм бременна, когато бях в 6 г.с. Понеже ми се наложи да полежа в болницата, за първи път ми взеха кръв и урина в 7 г.с.
В 10 г.с. ми пуснаха първите изследвания от ЖК - кръв, урина и т.н.

# 17
  • Мнения: 18
В 12 -та седмица. Тогава се регистрирах в консултацията и започнаха да ми правят изследвания всеки месец.

# 18
  • Мнения: 4 406
когато отидеш за първа консултация - т.е. може и по- късно да е. аз отидох да се регистрирам в 14 г. с.

# 19
  • Мнения: 4 621
В 12 седмица Peace

# 20
  • Мнения: 3 157
Да ,,похваля,, Шейново'' по случая-чак в края на 3-и месец ме записаха на консултация,щото до тогава  не било сигурно ще го бъде или не бебето.И толкова-изследванията ми бяха назначени чак за 5-и месец и по случайност ги направих по-рано,защото имах проблем.Може би зависи къде ти следят бременността.

# 21
  • Мнения: 961
В последната седмица на първия триместър - 12 г.с. трябва да е било.

# 22
  • Мнения: 502
в края на 3 месец,тъй като се колебаех къде да се запишя на ЖК. а цитонамазка ми бяха правили 1 седмица преди да разбера че съм бременна и не съм правила друга след това.

# 23
  • Мнения: 728
Чак вория триместър ми направиха изследванията, а цитонамазка не са ми взимали изобщо.

# 24
  • Мнения: 64
В 13 г.с., та нали в БГ на ЖК се записва обикновенно след 12 г.с. Цитонамазка не се взима по време на бременност. Посявка - да, и тя е през втория триместър.

# 25
  • Мнения: 4 784
Пуснаха ми изследвания в 6г.с., включително и микробиология.
След това всяка седмица си пусках изследване за урина, понеже имах високи показатели и трябваше да се следят.

# 26
  • Мнения: 718
В 11 г.с на мен. Но не мисля , че има проблем и да е малко по-късно.

# 27
  • София
  • Мнения: 308
Не се притеснявай, че ще е късно. И на мен ми пуснаха изследвания в 12 г.с., когато ме регистрираха за ЖК. Явно това е практиката в БГ.

# 28
  • Мнения: 85
Здравеите!Така и така става вьпрос за изследвания и искам да ви полпитам някои правил ли си е биохимичен скрининг и в коя седмица?А за крьв и урина аз още не сам си правила, но другата седмица вьзнамерявам да ги направя(11-12 г.с. сам).Имам и още един вьпрос, задьлжително ли се прави микробиология и цитонамазка в началото? Не е ли опасно? Благодаря ви!

# 29
  • Мнения: 135
На мен му пуснаха изследвания и микробиология в 9 г.с.Тогава се записах на ЖК

Общи условия

Активация на акаунт