Родители, дали болните си деца за отглеждане - тема 2

  • 35 549
  • 447
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 869
Мейз и на мен кошчето ми хареса - поне три дечица да изгледаш в него.
Hug

# 16
  • Мнения: 869
Искам само да изкажа мнение,че тази тема според мен не е за Отчетни по заболявания....По-трудна е  за намиране.Аз самата не можах да я намеря и вообще не предполагах,че е тук.Темата бавно ще се изгуби  Cry

# 17
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Само да ви кажа, че името на подфорума ще се смени.

# 18
  • Мнения: 23
Здравейте мамчета!
Къде ще се мести темата?
Пиша ви и аз да си споделя мъката. Вчера бяхме при нашето момченце Криси. Той в момента е в период на стабилизация - прави рядко гърчове, хапва по-редовно ... Сестрите ми казаха, че след такъв период на "оправяне" следва сериозно влошаване.  Cry Той вече няколко пъти преминава през такива периоди и сърцето ми изкача от ужас всеки път като се обаждам да питам как е.
Не ми се пише повече.
Успех, здраве и повече усмивки.

# 19
  • Мнения: 572
vh, Пиши  мила моя ПИШИ!
Пиши за всичко което те жулнува и тревожи,
само това ми помага!

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ВХ и аз ще те призова като МЕйз да пишеш...не лекува, но все пак поне не си сама...има с кой да споделиш
дано няма влошаване...дано

# 21
  • Мнения: 1 037
vh, влязох в профила ти за да прочета какво му е на детенцето ти, но не намерих информация.
Моето момиченце беше с гърчове от раждането си още , спираше , почваше, нямаше гълтателен , сукател рефлекс хранеха я със сонда не ми даваха да я докосвам, защото при всеки допир правеше ужасни гърчове.
Мила пиша това не за да те отчайвам , а да се опитам да ти дам кураж.
Ходех в дома да я виждам, спряха да ме пускат при нея ,гледах през прозореца и плачех, а като се прибера, сърцето ми се свиваше на топка и всеки път преди да се обадя се разтрепервах и се молих новините да са добри.
Сега моето момиченце няма гърчове , благодаря на Бог за това, тя е много щастливо дете, винаги усмихната.
Не губи кураж и говори, пиши, права е   catnadeen , не лекува, но някак получаваш всеки път нови сили и успяваш да се съхраниш. Hug

# 22
  • Мнения: 5 682
ajeliya ето тук vh си е разказала историята  Sad
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182148.msg6836085#msg6836085

# 23
  • Мнения: 1 037
pepi_r , благодаря ти.
vh , прегръщам те и те разбирам толкова добре. Hug

# 24
  • Мнения: 23
Благодаря ви за подкрепата!
Знам, че така няма да оправя нещата, но поне малко по-леко ми става. Какво да ви кажа момичета .... Когато настанихме Криси в дома лекарите ни дадоха прогноза да изкара не повече от 3-4 месеца. Милото ни детенце обаче се закрепи добре .... там е много спокойно, тихо, а това му понася чудесно. Вече не смея да го взимам в ръце, защото прави ужасни гърчове. Просто му хващам ръчичката и му шепна тихичко, разказвам му за дома ни, какво сме ремонтирали, за сестричката му ... Оня ден като ходихме в Плевен за преглед на малката, отидохме и при Криси. Качих се при него, а оставих малката в колата - сестрите не ми позволиха да я взема с мен ... и ми стана толкова тежко - никога няма да имам щастието да съм с двете си дечица заедно! Знам, че не бива да се жалвам .... Господ ме дари с второ дете, но откачам от мисълта, че не мога да съм с двете си деца, все главата ми е наполвина при Криси и се чудя как ли е той. ОХ, стига съм ви измъчвала с моите мисли и тревоги. ТРЯБВА ДА ГЛЕДАМЕ НАПРЕД! Както казва една моя мъдра приятелка - там ни чака нещо  хубаво и добро.
Прекрасен ден от мен.

# 25
  • Мнения: 1 037
vh , дъщеря ми също беше в Плевен. Hug
Много се радвам, че споделяш.  bouquet

# 26
  • Мнения: 30
ajeliya ,твоята госпожица е НЕВЕРОЯТНО КРАСИВА ! smile3525
ЦЕЛУВКИ ОТ НАС НА ВАС  love001 
ПОЗДРАВИ И ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ ВАС МОМИЧЕТА И НА ДЕЦАТА ВИ,И ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ !


 newsm51 Two Hearts newsm51

# 27
  • Мнения: 572
ajeliya,  хайде да ни кажеш как сте Вие! Дай ни информация Simple Smile Домъчняло мие за вас!

# 28
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
vh твоята болка трябва да я споделяш
хората, пишещи тук точно затова създадоха това местенце - някъде където ще разберат какво е част от теб да не е с теб...
някъде където и другите ще усетят каков чувстваш и ще ти пратят положителан енергия...и кой знае - това може поне мъъъничок да ти помогне

мен ми е най-мъчно, че дори не можеш да гушнеш Крис...толкова болка...но пък ми остава надеждата, че въпреки това малко по малко ще се закрепи поне да можеш да нагушкаш детенце...дай боже!
ще ви мислим и ще се молим за вас! и за всички други бебчета и деца, чиито съдби са описани тук...

Ajelia отдавна още мислех да те помоля да им пишеш тук на майчетата - твоята история е един светъл лъч надежда за тях, че някой ден и те ще могат да гушнат своитее рожби...

# 29
  • Мнения: 1 037
meyz , добре сме миличка, всеки ден е ново начало, тя е много борбена.
Знаете, че за нас всяко мъничко постижение е една малка победа.
Всеки ден си имаме нашите малки постижения, щастлива е , най-обича да я снимат, ако види фотоапарат или камера, усмивката се запечатва на лицето и,  много е смешна. Laughing
Благодаря на всички, които ми писаха на лични и споделиха. Hug
catnadeen   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт