Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 2 019
Благодаря! И аз така мисля, още е рано за спциални обувки.

# 226
  • София
  • Мнения: 676
   shoshi, не ми бе известно до сега за прегледа при ортопед. Явно педиатърката ни не е счела за неоходимо за посетим ортопед. Макар, че ако се полага би трябвало.

 DEZIRELA, бързо оздравяване на всички ви  Praynig. Бързо, безпроблемно раждане и здраво бебче  Hug. В очакване на събитието сме  Peace.
Относно играчките - всяко дете се радва на нещо ново и бързо му омръзва. При нас има такива, с които си играе дълго време. Самия той си редува играчки и не се налага да ги крия и вадя след време.
Относно компютрите - ние взехме 2-ри, та да има къде Алекс да си гледа филмите  Laughing. Понякога не стигат  Wink.

 shoshi, хубаво е, че Марти се спрява с компа  Peace. При нея се копира и от каката сигурно.
Относно пъзелите - Алекс също се забавлява с тях и засега няма изгубена част. Имаме един с 4 картинки и той ги бе смесил отделните части, та голяма работа, докато ги оправим. Сега вече сме специалисти  Laughing.

  Малко е раничко, но да ви питам замисляте ли се за коледен подарък на малчовците  Thinking?
 

  
  

# 227
  • София
  • Мнения: 6 332
  shoshi, не ми бе известно до сега за прегледа при ортопед. Явно педиатърката ни не е счела за неоходимо за посетим ортопед. Макар, че ако се полага би трябвало.
По принцип трябва да се заведат на ортопед на 40 дни (за луксация), като проходи детето (на годинка, годинка и нещо), мисля, че е добре и преди това на 6 м. като започне да сяда. И след това на 3г.-3г.6м., за да се види дали е оформен свода (би трябвало до тогава да е оформен вече).

За подаръци не сме мислили още, че до скоро мислихме какви да са подаръците за РД на Дани. Simple Smile

# 228
  • София
  • Мнения: 676
Ваня, до 1 г. ги зная тези посещения при ортопед. В крайна сметка педиатрите са вещи в тази област, а не само да разчитат на любознателността на майката. Както и да е.
  Вярно, че скоро имахте повод  Wink.

# 229
  • София
  • Мнения: 6 332
Ваня, до 1 г. ги зная тези посещения при ортопед. В крайна сметка педиатрите са вещи в тази област, а не само да разчитат на любознателността на майката. Както и да е.
Да, за съжаление понякога са им доста 'скъпи' направленията. Tired Тя моята вече само за ваксини ме информира, но сигурно защото знае, че чета и се интересувам, а и също, че ако съм убедена за нещо, трудно може да ме убеди в противното (за захранването и кърменето става въпрос). Което мен ме устройва, като имам въпроси ми отделя внимание, като са болни децата предприема мерки и ни праща за кръв и т.н. И да живее форума. Laughing

Я кажи ти измислила ли си нещо за подрък вече, идеи приемаме. Simple Smile

# 230
  • Мнения: 489
 Мерси за пожеланията за оздравяване, май ве4е се пооправяме:) За раждането, няма още никакви признаци. За подаръците за НГ, най вероятно ще е детски лаптоп. Въпреки, че когато го питаш какво иска за Коледа, списъка става все по дълъг...  newsm78
Да ви се похваля, вчера купихме и комплекта за изписване, така че сме в пълна бойна готовност за бебчето. Взех го в жълто- зеленичко, че да няма изненади.  Много е сладко комплектчето, а одеалцето е от тези дето се закопчават- порт бебе. Забравила съм колко малки са бебчовците и като гледам тези малки дрешчици ми е много странно. Сега остава да чакаме и да се надяваме всичко да мине по- бързо и леко:)
Тия педиатри, хич не си дават зор, добре че има достатъчно информация, иначе нямаше да знаем как си павят оглушки. Тя и наща гледа да си спестява направления. Например за АБ според мен е задължително изследването, на нас така ни се наложи да пием 2 АБ един след др. защото се оказа, че не ни действа първия. Сега се стремя максимално да ги избягваме вече, че изпихме цялата менделеева таблица. Последния път тя ни изписа, но аз не му дадох, лекувам го със всякакви др. методи, затова става по бавно и трудно, но няма да си тровя повече детето, за да са спокойни лекарите... Защото те винаги се застраховат, въобще не мислят колко вредят на малчовците и че така не се гради имунитет, а се разрушава.
На всички лек ден и много здраве!!!

# 231
  • София
  • Мнения: 676
Я кажи ти измислила ли си нещо за подрък вече, идеи приемаме. Simple Smile

  Там е въпроса, че не съм се спряла на нещо конкретно  newsm78. Така, че и аз събирам оферти  Wink.

DEZIRELA, честити дрешки на бебка  Peace. Така сладко си ги описала, че на човек да му се прииска бебе  Laughing.

# 232
  • София
  • Мнения: 6 332
Ами покрай твоя постинг и аз се позамислих, но нищо не се сещам засега. Може би ми се иска нещо, с което ще могат и двамата да си играят, но без много да се бутат и дърпат. Голяма са работа, от 100 играчки единия иска точно тази, с която си играе другия и после и двамата я захвърлят. Crazy А пък не искам да ги уча, че всичко трябва да се купува по две еднакви. Rolling Eyes

# 233
  • София
  • Мнения: 676
Ами покрай твоя постинг и аз се позамислих, но нищо не се сещам засега. Може би ми се иска нещо, с което ще могат и двамата да си играят, но без много да се бутат и дърпат. Голяма са работа, от 100 играчки единия иска точно тази, с която си играе другия и после и двамата я захвърлят. Crazy А пък не искам да ги уча, че всичко трябва да се купува по две еднакви. Rolling Eyes

  Така е. По-добре да имат 2 различни играчки, за да ги разменят  Peace. Но нали знаеш, че съществува думичката "ревност"  Laughing.
Чудих се за някакъв пъзел или нещо за рисуване. От коли сме заринати  ooooh!. Явно до Джъмбо ще отскоча и на място ще решавам  Thinking. Последния път, пак от там, купихме дъска за рисуване-от едната страна е бяла дъска, а другата черна за тебешир. Сгъва се и има въженце за носене  Peace.

# 234
  • София
  • Мнения: 2 019
Дори, би ли споделила каква е цаната на дъската?

# 235
  • София
  • Мнения: 6 332
И аз сигурно ще посетя пак Джъмбо по-натам, но някоя събота сама, за да може Иво да гледа децата. Хем да разгледам на спокойствие, хем и да не се налага да се прибирам с двойно повече играчки (особено колички  Crazy толкова много имаме, ама като гледам как и Дани ги обича още доста години ще подритвам и подреждам колички  Laughing).

# 236
  • София
  • Мнения: 676
Дори, би ли споделила каква е цаната на дъската?
  Не е скъпа, 10лв. Към нея вървят 3-4 тебешира и малка гъбичка, а маркерите отделни трябва да си закупите. За сравнение в Метро, на промоция само бяла дъска струваше 10лв.

# 237
  • София
  • Мнения: 2 019
Eй, каква ефтинийка. Тук съм се замаяла от цени. Ще поръчвам от бг. Благодаря ти Дори  Hug

# 238
  • София
  • Мнения: 676
Eй, каква ефтинийка. Тук съм се замаяла от цени. Ще поръчвам от бг. Благодаря ти Дори  Hug

  Разбрах каква скъпотия е в Киев. Шефката беше миналия месец и сподели.
  Ако имаш нужда от помощ, насреща съм  Peace. Макар, близките ти да посещават Джъмбо покрай племеничката ти  Wink.

# 239
  • Мнения: 182
Привет на всички!
Аз много отдавна не съм писала,ама все не ми остава време.Децата като ме надушат,че съм пред компа и става "война".Два реда не мога да напиша.
Нели ходи на градина,Поли отскоро е на ясла.Аз продължавам да уча,не мога да почна работа,че не сме много редовни в градината.Пет дена ходим,след това 2 седмици в къщи.
За играчки се карат много,не че много си играят с тях,но едната вземе ли някоя кукла,другата,моменталано иска същата.Няма угодия!
Ако има коледно парти,ще се постаря да дойда този път.Живот и здраве.
DEZIRELA ,леко раждане ти пожелавам.Стискам палци,всичко да мине по вода.
Лек ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт