Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 2 768
привет момичета!
аз отдавна не съм се включвала но се надявам че не сте ме забравили  и не се сърдите  Embarassed
тъй като наближават НГ прразници се чудя дали има вече идея за коледен купон  Thinking надявам се че няма да пропуснем

# 241
  • София
  • Мнения: 6 318
Надявам се да има и да се съберем доста дечурулига и мами с татковци. Simple Smile Аз още не се бях замисляла за празниците, но покрай постинга на Кала и твоя, ако искате да започнем да планираме нещо - къде, кога, някакъв списък и т.н. newsm78

# 242
  • София
  • Мнения: 2 768
Хайде тогава първо да започнем с идеите за клубче.
Аз имам няколко:

клуб Хари Потър/Лозенец
клуб Джиджо/мисля че беше/ в Света Троица
клуб  Джулиаленд /Иван Вазов/

От трите не съм ходила само в джулиаленд но съм чувала добри отзиви.
Иначе някоя събота на декември ще е чудесно, примерно 13 и 20 декември, какво ще кажете?

# 243
  • София
  • Мнения: 6 318
Още едно клубче - Приказка без край  Mr. Green, пак, че ми е близо и е хубаво там и удобно.
Ментов Носорог също в Бъкстон е подходящ за нашите деца.

Предполагам 13-ти ще е по-удобно като дата, 20-ти е вече доста близко до Рождество, може да пътуват някои.

# 244
  • София
  • Мнения: 2 768
Още едно клубче - Приказка без край  Mr. Green, пак, че ми е близо и е хубаво там и удобно.
Ментов Носорог също в Бъкстон е подходящ за нашите деца.

Предполагам 13-ти ще е по-удобно като дата, 20-ти е вече доста близко до Рождество, може да пътуват някои.
чудесна идея! каквото се реши това, хайде и другите ентусиасти дано се включат скоро!

# 245
  • Мнения: 489
Здравейте!!! Днес съм Рожденичка и влизам да почерпя:) Засега нямам новини, но скоро ще си получа най- големия подарък:) На всички пожелавам лек и прекрасен ден!

# 246
  • София
  • Мнения: 2 019
Щях да ти честитя в скайпа, но докато го направя ти изчезна. За това хайде тук.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
[/color]
ЖЕЛАЯ ТИ ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ И КЪСМЕТ, А СЪВСЕМ СКОРО И  ЕДНА ПРЕКРАСНА ДЪЩЕРИЧКА!

# 247
  • София
  • Мнения: 5 419
Да си жива и здрава . Леко раждане и още по - леко отглеждане .

# 248
  • София
  • Мнения: 6 318
 newsm59, DEZIRELA!!! Много щастие, любов, весел празник   ura и леко раждане! Grinning stork-girl

# 249
  • София
  • Мнения: 676
   Dezirela, Честит Рожден Ден (на патерички)!
Да си здрава, обсипвана с внимание и подаръци, здрави и кротки дечица! Може вече и мама да си станала   ylinfant.

 

   За новогодишно парти съм съгласна   Hug. Този път повече присъствие  Peace.
  Алекс беше с конюктивит, в последствие и ушето го заболя и се гледаха с пра-бабата. Вече се оправи и ще е на градинка.

# 250
  • София
  • Мнения: 6 318
Алекс беше с конюктивит, в последствие и ушето го заболя и се гледаха с пра-бабата.
Видяхме го днес в парка. Laughing (Емко вдигна онази вечер темп. и реших до края на седмицата да си е в къщи.) Ние се стягаме за уикенд почивка на Пампорово и даже вече се вълнувам. Grinning

# 251
  • Мнения: 489
Здравейте! Имам си момиченце, роди се на 22.10.08 ден след моя РД:) Това е най- хубавия подарък, който съм получавала. Казва се Ивет 3350, 50см. Вече сме си в къщи и свикваме с новата обстановка, Алекс много и се радва, но по мъничко ревнува. Това е от нас засега, снимки, по- нататък:)

# 252
  • София
  • Мнения: 5 419
Браво , бре скъпа !!!! Ти си голям герой . Пожелавам ти да сте живи и здрави и двечките. Да се гледате спокойно , да нямате колики , да се гушкате и да растете щастливи . Как мина раждането ? Различно ли беше от първото ? Разкажи . Аз все не се решавам на второ  Embarassed

# 253
  • София
  • Мнения: 676
Здравейте! Имам си момиченце, роди се на 22.10.08 ден след моя РД:) Това е най- хубавия подарък, който съм получавала. Казва се Ивет 3350, 50см. Вече сме си в къщи и свикваме с новата обстановка, Алекс много и се радва, но по мъничко ревнува. Това е от нас засега, снимки, по- нататък:)
  Ето защо липсваше вчера в "Джъмбо"  Wink.

Да ви е жива и здрава малката принцеса, да е спокойна и с баткото повече положителни емоции ви доставят!
 

# 254
  • София
  • Мнения: 676
Алекс беше с конюктивит, в последствие и ушето го заболя и се гледаха с пра-бабата.
Видяхме го днес в парка. Laughing (Емко вдигна онази вечер темп. и реших до края на седмицата да си е в къщи.) Ние се стягаме за уикенд почивка на Пампорово и даже вече се вълнувам. Grinning
   Надявам се и двамата са слушали  Wink.
  Как мина уикенда  Party?

Общи условия

Активация на акаунт