Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 2 019
DEZIRELA, ЧЕСТИТО!
Да ви е живо и здраво момиченцето!
Да расте умна, красива и много да ви радва!

# 256
  • Мнения: 97
Честито и от мен DEZIRELA   bouquet!

Желая и на двечките много здраве, а на лицата ви да греят усмивки само  Simple Smile.

За Коледното тържество аз също съм за.  Ако може без театър. Другото
каквото решите. И ще се радвам да се съберем една голяма компания този път,
за да се повеселим хубаво. Simple Smile

Поздрави

# 257
  • София
  • Мнения: 6 334
Хей, DEZIRELA, честито!!!! Hug Да е жива и здрава, много да ви слушка, а с бати много да се обичат! Simple Smile Като можеш пиши как е минало раждането. И успешно кърмене. Simple Smile

Ние си прекарахме 'стафотно' (както казва Емко) на Пампорово. Жалко само, че беше само за 2 дни, но беше супер, и за нас и за децата. Бяхме с приятелско семейство с момченце колкото Емко и с бебе - момиченце на 2 месеца, та си припомних и колко малък е бил Дани. Той там направи на няколко пъти по 5-6 крачки сам, но от кеф много бърза и губи равновесие и предпочита да си пълзи още. Като 'сколасам' ще покажа и снимки. Simple Smile

# 258
  • Мнения: 663
DEZIRELA, честита дъщеричка! Нека расте здрава и щастлива!

# 259
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 883
Честито и то мен!  bouquet

# 260
  • Мнения: 50
Честита дъщеричка,Dezirela!Да расте здрава и щастлива и обичана от мама,татко и батко.
Аз да се похваля днес правим 14 години съвместен живот с моя мъж Rolling Eyes Embarassed LaughingКога минаха не знам,но най важното е че бяха прекрасни,а си пожелавам следващите 140 Joy да са още по прекрасни.Виртуална почерпка за всички Heart Eyes

# 261
  • София
  • Мнения: 6 334

Честита ви годишнина, Светле! Наистина голям стаж имате (дай Боже всекиму Simple Smile) и още 100 пъти по толкова да се обичате!

Аз най-сетне успях да кача снимки от тържеството за рождения ден на Дани. Ето за който му се гледа Simple Smile - http://konsulova.multiply.com/photos/album/14. Днес или утре ще кача и от Пампорово.

# 262
  • Мнения: 50
Ванче,страхотно парти е било.Да са ти живи и здрави младежите Heart EyesЧакаме снимки и от Пампорово Hug

# 263
  • София
  • Мнения: 676
Трябва по-често да има обебели се мами (как само се изразих), че да поизпишем темичката  Mr. Green. Гледам, че сме към края и е добре да започнем нова с коледна нотка  Peace.

Ваня, разгледах фотото ви и е супер  Peace. Доста усмивки по лицата ви, особенно на бабите  Laughing. В клубчето трябва с преференции да влизаме  Wink.
Щях да забравя, поздравление за тортата   bouquet. Сигурна съм, че е твое дело.

# 264
  • София
  • Мнения: 676
svetlateddy, Честита ви годишнина!
Дълги гони, поне още 140г., празнувате и с пра-внуци и любовта и късмета винаги присъстват в семейството ви! С още един член да се увеличите  Hug.

     

# 265
  • София
  • Мнения: 6 334
Ваня, разгледах фотото ви и е супер  Peace. Доста усмивки по лицата ви, особенно на бабите  Laughing. В клубчето трябва с преференции да влизаме  Wink.
Щях да забравя, поздравление за тортата   bouquet. Сигурна съм, че е твое дело.
Мда, вече отстъпка трябва да ни правят. Joy Но пък си го харесахме. Simple Smile
За тортата правилно си предположила. Flutter Hug

Трябва по-често да има обебели се мами (как само се изразих), че да поизпишем темичката  Mr. Green.
Ами хайде, какво чакаш?! Laughing Heart Eyes

# 266
  • София
  • Мнения: 5 423
Мен ме е страх от второ . Независимо дали е второ дете или второ раждане . То си е все тая . Някак не се чувствам готова . С Мартин беше различно . Първи трепети , първо чакане , първо раждане , първа радост . Сега не знам . Замислям се от време на време , а пък съпруга той каквото реша иначе е на линия  Embarassed, когато го пожелая . Те проблем с правенето нямат - мъжете де .

# 267
  • София
  • Мнения: 6 334
ето и обещаните снимки oт Пампорово Simple Smile

pipi06, за тези неща човек трябва да е готов и силно да го желае. А пък иначе няма от какво толкова да се страхуваш, второто раждане е по-лесно и общо взето второто дете по-лесно се гледа. Единственото неприятно (за мен) е, че като родиш второто те гони една носталгия, че някои моменти вече няма да можеш да ги изживееш и някои неща няма да ти се случат вече (като бременност, раждане, първи трепети).

# 268
  • София
  • Мнения: 2 019
svetlateddy, честито и от мен! Още дълги години да сте заедно, а любовта, уважението и разбирателството да са ваши спътници!
'Аня, аз второ нито бях готова, нито го желаех. В момента, в който разбрах, че съм бременна ги изпитах силно и двете чувства. Виж за носталгията си напълно права, направо ми е тъжно. Снимките нещо не ми се отварят, ще пробвам пак по-късно.

# 269
  • София
  • Мнения: 2 768
svetlateddy, честито и от мен! Още дълги години да сте заедно, а любовта, уважението и разбирателството да са ваши спътници!
'Аня, аз второ нито бях готова, нито го желаех. В момента, в който разбрах, че съм бременна ги изпитах силно и двете чувства. Виж за носталгията си напълно права, направо ми е тъжно. Снимките нещо не ми се отварят, ще пробвам пак по-късно.
и мен ме гони такава носталгия, но признавам без бой че тайно се надявам на 3то Embarassed колкото и невероятно да ви звучи  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт