Аутистичен спектър. Аутизъм - тема 4

  • 71 621
  • 575
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 29
Ще се радваме да се запознам pepi_r,Mari_anka,надяваме се нашите срещи да са по чести,тази ни беше първата,както писа titi при нас липсват специалисти и ще ни бъде трудно за на пред. Confused

# 31
  • Мнения: 120
Ама идвай какво чакаш.Ние написахме статия в Габровския вестник за необходимостта от създаване на център за работа с нашите деца.В петък имам среща с още една журналистка.Абе много работи ми се въртят в главата ама едно по едно.Ние взехме решение да направим асоциация с идеална цел.Чакам предложение за име.За победителя ще има награда изненада.Дани ще участва в програмка по случай края на годината.Вече имаме стихче и го знаем наизуст.Като го казва си чака аплодисментите и съответно наградата. LaughingТова е засега.

# 32
  • Мнения: 179
Здравейте мами объркана съм и ето защо.РЕЛКК то на сина ми изтича сега но 1.05 подадох си молба на Макариополска и днес получих писмото в което ни пращат на СТЕЛК Екзарх Йосиф 59.Доколкото знам там е психодиспансера.Учудвам се защото досега и двете РЕЛКК комисии ни бяха във 2 градска болница и се чудя защо сега ни пращат там newsm78.Преди години там въобще си нямаха и представа специално за РЕЛКК ове а правеха само ЛКК newsm78.
Някой да е минал по този път и да знае нещо?Ще съм ви благодарна ако можете да помогнете

# 33
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
И ние бяхме там, детето ми е на 5 год и не говори, комисия като комисия, носиш си документите, питат те някои неща какво може детето и толкова.
Не бяха ми пратили писмо, та трябваше да ходя там, за да разбера датата и часа, иначе нищо особено няма.

# 34
  • Мнения: 179
Благодаря ти за отговора.Ако не те притеснявам да те питам дадоха ли ви процент инвалидност и решение?И твойто детенце ли е аутист?

# 35
  • София
  • Мнения: 1 891
да,психодиспансер е , но комисията си преминава нормално , изобщо не се притеснявай ... дори е по-спокойно , в смисъл няма хора ... не се тревожи !

# 36
  • Мнения: 4 585

И ние сме ходили, само че в Русе.
Единственото, което те плаши е "психо".
Да, аутистите в нея графа ни вписва здравното министерство.
 Няма да се плашиш, пожелавам ви да минете бързо и лесно.

# 37
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Да, дадоха ни 91% с придружител.
Не знам дали е аутист, и лекаря дето го гледа каза, че има някои признаци, но пък по други много се отличава.

# 38
  • Реъкйавик
  • Мнения: 380
И аз да се разпиша 4е все нямам време... пък и да се похваля малко
Ние ве4е сме НОРМАЛНИ бяхме на тест в децката градина за 6 годишна възраст нямаме никакви отклонения ... освен в социалната сфера но пак сме по добре там отколкото в на4алот. даже на места сме и над нормата
по късно ще пусна видео да ни видите как у4име буквите по програма АБА

# 39
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
ФРИГ браво на вас - много се радвам.

# 40
  • София
  • Мнения: 4 412
Фриг, страхотна новина! Много успехи!  bouquet

# 41
  • Реъкйавик
  • Мнения: 380
http://kolgrimur.multiply.com/video/item/19/greining-verkefni.wmv
eto i viðeoto na nego e pokazano kak se obu4ava dete po programa ABA i po spezialno tuka u4ime zvukovete podgotovka za 4etene Wink

# 42
  • Мнения: 3 504
явно вечер не ми се отрязва добре сърфирането.... уж гледах за нова тема за Аутизма тук,  търсих в новия подфорум и ето, че не съм се ориентирала добре, после я видях тук, но нали трябваше там да се направя на отворена и да пусна тема...уж сефте стана дублаж: ooooh!

# 43
  • Мнения: 5 682
Някой да ми каже нещо по този въпрос
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=225036.msg7021401#msg7021401
Нещо осъществи ли се. Защо съм останала с впечатлението, че хората тогава се включиха единствено и само заради предаването по Нова - виктори 26, мама Борче, сценаристката /не и помня ника/.
Както и да е. Това са си мои мисли на глас  Tired

# 44
  • Мнения: 4 451
pepi_r, мисля че така и не се осъществи. Повече не се обадиха, не посочиха дата, час, място, нищо. Това не са само твои мисли.

Общи условия

Активация на акаунт