Music Idol 2 - 9-та тема

  • 24 527
  • 598
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 5 832
От анонса на предаването за тази вечер, става ясно, че Иван ще се бори срещу себе си!  Wink Разбирам го така - пускат/отварят две линии, едната ЗА Иван да остане в шоуто, а другата ПРОТИВ Иван да остане в шоуто.

и почват да лапат пари, мдаааа  Tired

# 541
  • Мнения: 114
Мен честно казано ми писна да ме занимават с простия Иван!
Не само на теб Laughing
Аз искам да попитам нещо... Самата аз на предишния МА изобщо не бях пускала СМСи, само накрая един за Невена. Сега, в МА2, почти на всеки елиминации пускам по 1-2 СМС - чета. Вие пускахте ли СМС миналата година или не? Много ми е интересно, защото повечето, които питах, отговориха, че миналата година не са пращали Rolling Eyes

# 542
  • Мнения: 67
Не съм пускала СМС-и,но спечели тази на която симпатизирах.А сега имам чувството ,че и да пускам нещата не изглеждат реални.Например-Само 3смс-а делят последния с предпоследния,гласувайте ,че ще си отиде вашия фаворит!Почнаха да имитират и да копират мурафетите на Биг Брадър.

# 543
аз предлагам всеки епизод да започва с гласуване за или против иван , поне да си понапълнят джобовете хората.  ooooh! направо се изроди.

# 544
  • Мнения: 1 666
Поредната дивотия.  Shocked Напомня ми Биг Брадър 1.

Абсолютно!
Както е видно за всички, поредната побългарена работа е цялото МА шоу!  Tired

Побългарена работа, съгласна съм! Ама такъв ни е манталитетът. Никой не приема за правилно, че когато нарушаваш правилата, трябва да търпиш санкции. И това не е само за МА или ББ, това е във всяка една сфера на живота ни! Да сте чули някъде другаде, освен в БГ, приказката "закона е врата у поле"???
Затова и ги разбирам, че прибягват до този ход с гласуването "за" и "против" - прехвърляне на отговорността се нарича.
Защото Иван и без друго си е за дисциплинарно изгонване, ама тогава ще има "ама защо", "ама не трябва" и т.н. възгласи на хора, които не приемат, че правилата са, за да се спазват.... и съответно рейтингът пада...

the_little_girl, аз не пращам смс-и нито сега, нито миналият път (макар че тогава съжалявах, че заради такива като мен Пътов си тръгна без време).

# 545
  • Мнения: 1 350
аз отдавана съм решила да НЕ  гласувам
само ако деница или тома са в опасност ,само тогава ще се прежаля Laughing

# 546
  • София
  • Мнения: 4 294

Бля бля бля оправдания колкото искаш може да намери Иван и неговите защитници  blahblah
Тъпа защита, ако това е истина що не излезе когато му беше времето за пеене и в ефир да беше заявил "няма да пея щото така и така се отнасяте с моите приятели", тогава можеше и някой да му повярва, но сега  Naughty

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 10:53 от Дудинка

# 547
  • Мнения: 120
Така, видях въпроси от сорта " Защо в анкетата има гласували за Иван след като не излезе да пее?"
Може би въпросът в анкетата трябваше да бъде формулиран по друг начин, примерно - Кой изпя най-добре песента си на концерта? или нещо подобно, тогава може да зададете тези въпроси.Питате кой е МТV звездата -  Аз гласувах за Иван, защото за мен той  отново беше звездата на концерта нищо, че не пя.

# 548
  • Мнения: 46
На миналия МА не гласувах. Всъщност като се замисля, до сега на никое такова реалити на съм гласувала. Тогава любимец ми беше Стефан Лалчев, а за Тео и Невена - нямах особени предпочитания кой ще спечели. Невена обаче няма да забравя с изпълнението на песента "Мой стих" (не съм сигурна така ли се казваше  newsm78, но припева е този)


Затова и ги разбирам, че прибягват до този ход с гласуването "за" и "против" - прехвърляне на отговорността се нарича.
Защото Иван и без друго си е за дисциплинарно изгонване, ама тогава ще има "ама защо", "ама не трябва" и т.н. възгласи на хора, които не приемат, че правилата са, за да се спазват.... и съответно рейтингът пада...


els, подкрепям те изцяло. Правилата са наистина, за да се спазват. И ако още с първите провинения на Иван, съгласно невижданите от никого договори и правила на МА, двамата продуценти бяха излезнали и заявили, че го дисквалифицират, защото така и така, без да ми показват изрязани кадри, скрити камери, записи предхождащи други събития (мисля, че скритата камера за обидите към Фънки е преди извинението на Иван към него), без да ми правят вот ЗА/ПРОТИВ, а наистина да вземат в свои ръце това решение (което за тях е следното махаме Иван- губим пари, но сме спокойни, оставяме го- печелим пари, обаче сме шах и мат какво ще ни поднесе) е тогава дори и да го бяха дисквалифицирали щях да продължа да гледам МА.
Аз не съм като кон с капаци и признавам, че има и други добри изпълнители, което обаче не значи, че защото по презюмпция са добри или имат невероятни гласове съм съгласна, че журито трябва да им спестява критиката, когато не се справят.

# 549
  • Мнения: 4 347
Не гласувам и няма да гласувам, няма начин да ме накарат, пък ако ще да кажат, че само моят глас е решаващ. Има толкова много други смс-кампании на които предпочитам да си дам левчето, а не да спонсорирам Иван и Андрей

# 550
  • Мнения: 1 269
Не гласувам и няма да гласувам, няма начин да ме накарат, пък ако ще да кажат, че само моят глас е решаващ. Има толкова много други смс-кампании на които предпочитам да си дам левчето, а не да спонсорирам Иван и Андрей
Абсолютно!   Grinning

# 551
  • София
  • Мнения: 1 282
....... Харесвам много и Деница невероятна е и я чака голямо бъдеще а Нора е нелицеприятна за гледане .........
Мислете, като пишете....Нора нелицеприятна, а Деница - първа красавица...
Много прекрасно пее Деничката, но не е за идол, моля ви....много хора от някакво нездраво съжаление я подкрепят....видите ли горкото дебеличко момиченце, което за малко не върнаха на входящите кастинги...
Сега се сетих, като иде реч за гласуване с смс-и - единствено гласувах за Ивайло от Стар академи, но за съжаление и тогава избраха едно"дебеличко" момче без никаква харизма и времето показа, че никаква звезда не стана. Sunglasses

# 552
  • Мнения: 6 647
....... Харесвам много и Деница невероятна е и я чака голямо бъдеще а Нора е нелицеприятна за гледане .........
Мислете, като пишете....Нора нелицеприятна, а Деница - първа красавица...
Много прекрасно пее Деничката, но не е за идол, моля ви....много хора от някакво нездраво съжаление я подкрепят....видите ли горкото дебеличко момиченце, което за малко не върнаха на входящите кастинги...
Сега се сетих, като иде реч за гласуване с смс-и - единствено гласувах за Ивайло от Стар академи, но за съжаление и тогава избраха едно"дебеличко" момче без никаква харизма и времето показа, че никаква звезда не стана. Sunglasses

Ти мисли като пишеш харизмата и таланта не се определят от килограмите.

# 553
  • Мнения: 476
Не смятам Нора за нелицеприятна, но е факт, че от предаване на предаване ми става все по-неприятна за разлика от Деница, която смятам за изключително чаровна и изглежда все по-симпатична в моите очи. Певческите и данни мисля, че няма какво да ги коментирам - анкетата сама говори.

# 554
  • Мнения: 3 405
Всеки си има мнение, Авче. Защо да е недомислено, ако е различно от мнението на някой друг?!

Общи условия

Активация на акаунт