Music Idol 2 - 9-та тема

  • 24 501
  • 598
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 822
Не смятам Нора за нелицеприятна, но е факт, че от предаване на предаване ми става все по-неприятна за разлика от Деница, която смятам за изключително чаровна и изглежда все по-симпатична в моите очи.

И аз така!

В началото харесвах най-много Нора и след нея Деница. Но Нора все повече ме отблъсква - и с изпълненията си и с ролята си. Докато Деница има много мелодичен глас, по-мила е и ....това с килограмите няма абсолютно никакво значение (и Нора всъщност не е от най-слабичките  Wink )

# 556
  • Мнения: 649

Бля бля бля оправдания колкото искаш може да намери Иван и неговите защитници  blahblah
Тъпа защита, ако това е истина що не излезе когато му беше времето за пеене и в ефир да беше заявил "няма да пия щото така и така се отнасяте с моите приятели", тогава можеше и някой да му повярва, но сега  Naughty


съгласна съм с тебе! Трябваше още по драматично да го измислят, че е спасил живота на някой, вместо да пее, примерно!

# 557
  • Мнения: 7 001
Искам Тома да продължи с рок/метъл аранжиментите. Искам втори Ари  Laughing, да го видя, че и тук, в страната на чалгата, може да се случи.
На концерта ми харесаха той, Ясен, Деница и Шанел.
Другите не ги забелязвам и не ги усещам как пеят, безлични са ми явно. newsm78

# 558
  • Мнения: 496
Пействам от официалния сайт на айдъл-а,просто защото 100% се покрива с моето мнение,но аз не бих могла да го кажа така стегнато и подредено Sad  Това е само част,пълният текст тук http://forum.musicidol.btv.bg/index.php?s=1f965f982ce377d4cad962 … &#entry154164



Когато едно шоу се предлага за втори път, то идва при зрителя с обещанието, че ще донесе нещо ново, по-различно от предишния си вариант. Но колкото и да се различават два епизода от едно шоу, те винаги могат да се измерят един спрямо друг с качеството, което съдържат в себе си. Music Idol 2 обещава поне толкова високо качество, колкото и Music Idol 1.

Какво получаваме от Music Idol 2? За съжаление онова, което ни поднася Music Idol 2, е далече от онова, което очакваме. Толкова е далече, че две от най-грубите грешки, които могат да се допуснат в едно шоу, са сякаш вече част от сценария:

* Обиждане на публиката. Това че Люси си позволява да се възмущава от зрителския вот и да му дава определения е само началото. Недопустимо е Фънки да си позволява нагли и груби коментари към зрителите на шоуто, българите като народност и държавата като цяло и изобщо да си помисля да споменава определения като "абсурдистан" и "цървулландия" с нагло ококорени очи в най-гледаното ефирно време. Ситуацията обаче още повече загрубява, защото водещите започнаха също да подмятат същите фрази и то толкова често, че вече се налага впечатлението, че думите "абсурдистан" и "цървулландия" са синоними на България не само в активния речник на простака Фънки, а и на сценаристите на предаването. Естествено сценария се създава пък под контрола на продуцентите, които всъшност са самите водещи Иван и Андрей. Много грубо беше представена и визитката на Иван, в която Фънки коментира, че Айтос е едва ли не някакво място, където всички са непрокопсаници и аргументира своята неприязън към Иван с това, че Иван е от Айтос.
* Демонстриране, че шоуто се организира единствено за пари. "Война на гласовете" е иновация, която въвежда Music Idol 2. Абсолютно е безсмислено за зрителя, освен че гледа допълнителни изпълнения на двама от участниците. Това изолирано гласуване е откровено изнудване на публиката. От една страна сме принудени да гледаме допълнително тези, които вече сме определили за най-слаби, докато по-добрите участници стоят от страни. От друга страна става пределно ясно, че напред минава този, който инвестира повече пари в себе си в този последен етап преди изгонването, който можем спокойно да наречем и "Война на SMS-ите". В крайна сметка резултатът от това последно разместване на зрителския вот може да е толкова абсурден, че да си тръгне участник, който се харесва на по-голяма част от публиката и да остане този, чиито роднини и познати в последния момент съумеят да изпратят повече SMS-и. Такъв беше случая с отпадането на Елена и оставането на Стоян. Допълнително репликата "Гласувайте, гласувайте, гласувайте ..." се повтаря до втръсване от водещите и дори от журито.

За щастие някои от участниците са много добри изпълнители и екстравагантни личности. Част и от екипа на организаторите са симпатични и се справят добре и професионално. Но въпреки това вкус на коктейла от емоции, който до сега поднася Music Idol 2, е като цяло горчив. Все още не е толкова зле, че да можем да кажем "Няма на къде повече". Има. Може да стане още по горчиво. Но може да стане и по-добре. Зависи от екипа и неговото отношение към публиката.


# 559
  • София
  • Мнения: 1 281
Ти мисли като пишеш харизмата и таланта не се определят от килограмите.
Разбира се, че харизмата се определя от външния вид, респективно от килограмите  Laughing
Всеки си има мнение, Авче. Защо да е недомислено, ако е различно от мнението на някой друг?!
Разбира се, че всеки има право на мнение и аз уважавам това право! Исках да акцентирам върху факта, 4е е редно да анализираме в мненията си понятието "мюзик айдъл" в неговата цялост и комплексност.

# 560
  • Мнения: 120
Цитат

да беше заявил "няма да пия щото така и така се отнасяте с моите приятели", тогава можеше и някой да му повярва, но сега  Naughty
Цитат

Тук да няма състезание по надпИване?


# 561
  • Мнения: 6 627
Ти мисли като пишеш харизмата и таланта не се определят от килограмите.
Разбира се, че харизмата се определя от външния вид, респективно от килограмите  Laughing

Въпреки ,че съм 47кг. не смятам ,че ако кг. са ти в повечко това моментално те ли лишава от чар.

# 562
  • Мнения: 46
Ти мисли като пишеш харизмата и таланта не се определят от килограмите.
Разбира се, че харизмата се определя от външния вид, респективно от килограмите  Laughing


А не, и аз не съм съгласна, че харизмата се определя от килограмите.

Ето ви пример: Мисля, че Денислав е красив, в началото на МА аз лично казах, че за мен на външен вид той е най-готиният (мое мнение), но докато не си отвори устата (не да пее, а да коментира нещо), ами той едно изречение не може да измисли като хората. От тогава, колкото и да е хубав, мен не може да ме грабне.
Ивайло пък пее хубаво и вярно, но и той не може да ме грабне.
Харизмата е нещо, което си го имаш по природа. Нещо като таланта. Доста от участниците имат и талант и усърдие, но нямат харизма. И докато правилно пеене, дори и без талант, но с много упорство може да се постигне, то чара и умението да грабваш публиката не е въпрос на репетиции.
Да, но Деница е готина, забавна, мисля, че е добър човек (естествено не я познавам, просто по това, което са ни показвали) и ми доставя удоволствие да я гледам. Защо пък да не стане Идол? Оставете го тоя Фънки -тоя човек е толкова непоследователен в мнението си, толкова голям Непрофесионалист - как едни хора върна заради външния вид, други пусна (аз се радвам, че Деница беше щастлива да мине в следващите кръгове). За мен този човек критериите са му - моментно настроение, симпатия и личен интерес.

# 563
  • Мнения: 1 314
Да се похваля - снощи бях на концерта. Grinning

Би ли ми казала как мога и аз да присъствам на концерта в НДК? Трябват ли някакви билети или нещо от този сорт? Много искам да отида веднъж поне на концерт на място.

Става само с покана. Но трябва да имаш здрави връзки, защото доколкото разбрах само Иван и Андрей раздават поканите и те решават на кого.

# 564
  • Мнения: 1 269

Разбира се, че харизмата се определя от външния вид, респективно от килограмите  Laughing
...
Така е! Затова харесвам Деница!  И Норчето е много секси! GrinningНяма да ми пее някоя кльоща, я! Като гледам скелета на Мария направо ми е дисконфортно! Ана също последния път с това панталонче изглеждаше плашещо. Отделен въпрос е, че не само заради това нямат място на сцената.
А довечера ако ще ме занимават само с Иван хич няма и да ги гледам! Naughty

# 565
  • Мнения: 649
pazzza и аз така, то вече това на какво заприлича не знам! Всеки случай не е МА, а пародия на МА.

# 566
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ти мисли като пишеш харизмата и таланта не се определят от килограмите.
Разбира се, че харизмата се определя от външния вид, респективно от килограмите  Laughing
...

 hahaha това изказване ... Харизмата - това е обаяние, излъчване, нещо което иде от самият човек. Има хора с нелицеприятен външен вид, но с харизма и като ги погледнеш, не можеш да откъснеш очи от тях. Казваш си, "брей този е толкова грозен, че чак те привлича  ShockedWink
Деница има хубаво, позитивно излъчване, има прекрасен глас, пее страхотно. Въобще не ми пука, че по-пълничка. За мен би била прекарасен МИ. Нора също има излъчване, но нещо в поведението май почна да и куца, пеенето нещо не е съвсем както трябва, вече не я виждам като фаворит. Деньо - красиво лице, правилни черти, разкошни зъби и усмивка - никакво излъчване, поне за мен  Laughing

# 567
  • гр.София
  • Мнения: 4 166
 Деница когато пее е одухотворена и красива.( И аз съм от слабите)

# 568
  • София
  • Мнения: 672
Съгласна съм с  PetiaK и blanc Peace
Деница има страхотно излъчване, тя флиртува, както беше казал Азис има сексапил или нещо подобно. Blush

# 569
  • София
  • Мнения: 431
Деница е много чаровна и аз много я харесвам. Обаче на последния концерт ме разочарова. Песента, която й бяха дали, е драматична,пее се рязко, отсечено (не знам термините, описвам го както аз го виждам), а тя ги виеше едни, хич не ми хареса. Според мен не успя да предаде чувството и емоцията на песента. Може и заради аранжимента да е било, не знам, но не ми хареса.
Единствено ми хареса Ивайло - беше страхотен. Още малко трябва да спре да мисли за самото пеене и да се слее с песента.
Другите няма да ги коментирам - за мен бяха ужасни.

Общи условия

Активация на акаунт