Побеляват ми зърната.

  • 3 034
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 546
Хедра, определено според мен не е от силна струя мляко, или поне аз така си мисля. Принципно следобед дори според мен млякото намалява страшно много и аз го държа доста дълго на гърдите си. Иначе и аз като се къпя усещам болка от струята върху тях. За къса юздичка как бих могла да проверя? newsm78 А това дали са само на петна лилави трябва да ги загледам по внимателно но на пръв поглед изглеждат целите лилави. Ако има значение, кърмим се в легнало положение. Бюстът ми е много голям и в седнало определено не се получава добре.
Как бих могла да уредя среща с консултант ако се наложи?

# 16
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ако зърната ти принципно си изглеждат морави в спокойно състояние, това си е естествения за тях цвят и не трябва да те притеснява - отсенките на ареолите са тотално различни, като започнеш от розово, минеш през оранжево, всички видове кафеникави тонове до мораво и направо черно - това си е от типа кожа и пигментация.
Ако обаче стават лилави само след кърмене, после бели, после пак лилави и така докато се върне естествения им цвят и това е съпроводено с много силна болка, тогава определено има проблем.
Описание на късата юздичка можеш да видиш тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135165.0
Иначе би могла да дойдеш на ЛЛЛ-срещите или в кабинета по кърмене, за да видим на място нещата.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 546
Хедра, благодаря. Hug
Това, което забелязвам е че зърната са мораво лилави принципно. И това според мен е от самото сучене. А побеляват малко след кърменето или когато е сукал повече като ги извадя са такива и после им минава от само себе си и стават пак лилави. Чак силна болка не мога да кажа, че имам но го има това неприятно усещане в триенето на дрехите и повече мога да кажа, че е усещане като парене а не толкова като болка. За къса юздичка мисля, че не може да се говори защото си плези доста хубаво езичето. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт