Тиквички на фурна

  • 10 735
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 484
И  аз  мисля  да  пропусна  грис  просто  не обичам.Ще  се  сбъркали  нещо.

# 31
  • София
  • Мнения: 614
И  аз  мисля  да  пропусна  грис  просто  не обичам.Ще  се  сбъркали  нещо.


За да го има в рецептата, сигурно има защо  Laughing Не вярвам да се обърка чак, но няма да е същото  Peace А и грисът не е толкова, че да се усеща - по-скоро е за спойка на сместа  Peace

# 32
  • Бургас/София
  • Мнения: 411
И аз ще го пробвам тази вечер, но без този грис, че го ненавиждам от детската градина още. Дано стане вкусно все пак.

# 33
  • Мнения: 6 390
обичам тиквички  Grinning

# 34
  • Мнения: 1 485
Много апетитно ми звучи и ще го пробвам още утре Peace
  bouquet

# 35
  • Мнения: 144
ох как обичам тиквички  eat ще се пробват и в този им вариант изглеждат  мммм вкусни

# 36
  • Мнения: 36
Тиквички мога да ям по всяко време, ще пробвам тази рецепта

# 37
  • Бургас/София
  • Мнения: 411
Включвам се да потвърдя, че го приготвих без грис и въпреки това стана много вкусно.

# 38
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
И аз ги правих преди няколко седмици и много ми харесаха  Simple Smile Цеце, мерси за рецептата !  bouquet

# 39
  • Мнения: 27 524
Грисът предполагам е за да обере водата. Но аз нямам, тук не продават  Confused Какво ще стане, ако го пропусна  Blush

# 40
  • София
  • Мнения: 614
Грисът предполагам е за да обере водата. Но аз нямам, тук не продават  Confused Какво ще стане, ако го пропусна  Blush

Ами аз веднъж нямах грис, и сложих марокански кус-кус, почти същото е, защото той пак си е грис, но на мааалко по-едри топченца  Peace Малко като с  хляба и пастите се получава  Mr. Green

А без него предполагам ще си стане като обикновен омлет  newsm78

# 41
  • Мнения: 27 524
А, имам кус-кус, имам и галета, добре ме подсети, ще си направя днес. Мерси за рецептата  Hug

# 42
  • Мнения: 27 524
А без него предполагам ще си стане като обикновен омлет  newsm78

Омлет ще стане по онази рецепта, някъде из темата, с 10-те яйца  Shocked  Laughing Пека в момента произведението, леко изменено, после ще пусна снимчица.

ЦецеFlutter даваш ли да я пусна в мойте рецепти с линк към темата, разбира се  Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 614
Блонди, разбира се, че нямам нищо против!  Flutter Да ти е сладко!

# 44
  • Мнения: 804
Рецептата е страхотна,но вместо грис сложих брашно,пак става разкошно ястие.Вторият път не ги пекох тиквичките,а ги изпържих,станаха страхотни тиганички от тиквички.

Общи условия

Активация на акаунт