Топим кила и хубавеем с ядене до 4 :) тема 3

  • 67 888
  • 475
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 95
Обаче много ни е бедна аудиторията.Всички ли са манекени вече Crazy

# 421
  • Мнения: 22
Аз не съм от манекенките хохохохохо

# 422
  • Мнения: 780
Здравейте ,момичета   bouquet
Аз предлагам и дневните менюта да се записват в темата,иначе аз от години знам ,че след 18;00  не е хубаво да се хапва,преди 2 години така свалих 8кг,сега видях темата и Ви харесах  Heart Eyes
Успех с ранното хапване до 16;00   bouquet

# 423
  • Мнения: 298
Здравейте дами  Simple Smile,
Аз продължавам  Simple Smile. Днес правя точно един месец и резултата е -4 кг. Много съм доволна. Имам още доста де ..., но не бързам. Както са казали хората "Бързай бавно" Peace

Днес сутринта започнах с един час велоергометър. После закуска овесени ядки с кисело мляко и ябълка, а на обяд - детски рожден ден  Mr. Green и пица, хапки, торта, вино  и ... край.

Сега чай и айран.

# 424
  • Мнения: 95
Petya.това си е супер постижение. Поздравления #Crazy
А ти какъв режим поддържаш , като изключим правилото 18.00 baby_neutral

# 425
  • Мнения: 298
Аз просто не вечерям. Последно хранене на обяд. Най-често около 13.00 часа, но понякога и по-късно, но не по -късно от 15.00 часа. Стремя се да е разделно, но по-често не е. Въглехидратите ограничавам, не не изцяло.

# 426
  • Мнения: 12
moje li da se qde musli s mlqko i kolko priem na hrana e vuzmojno Simple Smile

# 427
  • Мнения: 6
Здравейте момичета!  Grinning

Има ли още хора, които спазват този режим? Чух много хубави отзиви за него от една позната и реших и аз да се включа към вас  Grinning От една седмица не хапвам след 18:00 часа и в интерес на истината се чувствам много добре. Сутрин се събуждам даже по-бодра. Почнах да загрявам, така че ще пробвам да хапвам вече и аз до 16:00. Надявам се да има с кого да споделям резултатите   bouquet

Хубава вечер!  bouquet

# 428
  • Мнения: 39
Запис и от мен. Лято идва и трябва да сме във форма.
Този режим наистина работи, надявам се много скоро да се убедя отново в това. Имам за сваляне много, но в началото и 10 да сваля, ще бъда мнооого доволна. Имам намерение да вечерям в 6-7, но понеже вечерята ми е салата или нещо подобно, не мисля че е проблем. Не знам от колко започвам, защото съм пред цикъл и не се качвам на кантар в тези дни. Също така се надявам да има на кого да се отчитам тук.
Успех, момичета!  newsm10

# 429
  • Мнения: 6
Здравей, Ella79 Simple Smile Радвам се, че се появи още някой в темичката Simple Smile Бях малко извън града и затова не можех да пиша Simple Smile Почнах да спирам вечерите и започнах да се чувствам много добре. Успех и на теб!  Hug

# 430
  • Мнения: 39
                 Тук съм, доволна съм. Днес малко се изложих с вечерята, но на обяд нямах никакъв апетит и хапнах малко кисело мляко с ягоди. Вечерях късно, защото ходя на курс и докато се прибера, стана 9. Хапнах прясно мляко и ягоди, малко месо и две кивита. Като калории за деня добре.  Менюто за утре не съм го измислила. Само знам, че денят ще започне с един час аеробика  Grinning
                 Само двете ли следим темата?  newsm78

# 431
  • Мнения: 6
Май сме само двете  Laughing Няма лошо Simple Smile Аз упорито се опитвам да не вечерям,но нещо не мога да спазя точно режима, тоест да ям до 16:00  Crazy Вчера хапнах последно към 19:00 часа (само плодове и чай) и днеска последно преди малко. Днеска имам и едно съгрешение - сладолед. Много обичам, само него не мога да откажа  Rolling Eyes Днеска за закуска хапнах овесени ядки със сирене, през деня един банан, следобед към 16:00 хапнах 2 яйца, домати и краставици и една филийка. Купих си пълнозърнест ръжен хляб с мюсли съставки от щанда с био продукти. Видях, че са го намалили и реших да го пробвам. Оказа се много вкусен Simple Smile И преди половин час едно сладоледче, но съм решила да не ям нищо повече днеска. Много е хубаво, че спортуваш, Ella Simple SmileКолко пъти в седмицата ходиш на аеробика? Аз си прецаках кръста от фитнеса и засега съм спряла спорта  Sad Днеска поне беше хубаво времето и почти цял ден бях по разходки.

# 432
  • Мнения: 39
Lacrima, на мен също сладоледът е голямата ми слабост като се стопли времето...  Crazy
Двете засега, ама надничащите като ни видят резултатите, ще се оформим поне волейболен отбор.
Днес ядох... не ме питай какво. Картофи и ориз, а принципно ги опитвам само като готвя. Поне вечерта удържах само с два печени патладжана. И аз днес се загледах в един ръжен хляб, но го отминах, защото ако го купя ще го ям, а се опитвам да си намаля въглехидратите до минимум. Спортувам 4-5 дни в седмицата. Ще гледам в петък да се премеря, че по принцип след почивни дни съм нагоре... 
 Hug

# 433
  • Мнения: 55
Здравейте!
Мисля да се включа и аз в режима.Вечерям до 18ч. и смятам, че няма да ми е трудно да хапвам и по-рано.Но не мога да разбера точно какви храни се препоръчват за закуска, обяд и вечеря.Аз закусвам/ако въобще ям нещо за закуска/ най-често овесени ядки с мляко, плодове и рядко 1-2 филийки хляб с нещо.Правилна ли е такава закуска? За вечеря най-често хапвам протеини със зеленчуци.А на обяд - каквото пожелая.Може ли някакъв съвет по отношение на храна? Имам няколко килограма да смъквам, а не искам да ги изгладувам с някоя гладна диета.Не ми се занимава и с продължителни режими Simple Smile
Много стана и объркано.... WinkНо в 16ч ще хапна плод и това ще е вечерята.

# 434
  • Мнения: 55
Никой не пише в тази тема, но да се отчета.За 5 дни с хранене в 16ч.неусетно си отиде 1кг.При това си хапвам нормално количество храна за закуска, обяд и ранна вечеря.Лошото е , че този режим на хранене не може да се прилага продължително време, но за мен компромисен вариант е вечеря до 18ч.

Общи условия

Активация на акаунт