Педиатрите във Варна 2

  • 295 285
  • 1 348
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 695
Аз и тук да попитам дали някой ходи при Зидарова от Градска, споделете впечатления... Ние сме при нея, но все още нямам достатъчно впечатления, едно-две неща ме подразниха, не знам....

# 76
  • Мнения: 237
Май доста питания станаха,пък никой не отговаря!Но да се надяваме,че някой ще ни светне! newsm10

# 77
  • Мнения: 1 311
Май доста питания станаха,пък никой не отговаря!Но да се надяваме,че някой ще ни светне! newsm10
На предната страница съм писала за Харитонов.

# 78
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
Темата май не се чете, всеки пита и иска да получи отговор, това го разбирам, но щом има коментирани лекари и пак да се пита за тях....  ooooh!

Друг е въпросът, че е възможно, не за всички лекари да има информация, а от друга страна всичко е много субективно, зависи какво търсите от педиатрите.

# 79
  • Мнения: 237
Харитонов роботи ли със ЗК или само на часно?Доколкото разбрах май работел към едно GP,което се намира някъде зад ВИНС-а,където всъщност ставало запосването при него!

# 80
  • Варна
  • Мнения: 4 968
HugЗдравейте и от нас,мили мамчета и сладки бебоци! За съжаление не можах да открия информация от предишната  и от тази тема за д-р Йочева,която знам ,че преглежда в МЦ "Санита". Много ви моля,ако някой има иформация и мнение за нея да ми пише-може и на лични. Ще ви бъда благодарна Heart Eyes
Беше ЛЛ на малкия преди време, когато ни беше наблизо.Нямам много впечатления от нея.Доста се чака и някак претупано ми се струваше всичко.Но изчакай и други отговори, тъй като ние бяхме при нея преди 2 години, може нещо да се е променило Peace

# 81
  • Мнения: 1 995
Аз и тук да попитам дали някой ходи при Зидарова от Градска, споделете впечатления... Ние сме при нея, но все още нямам достатъчно впечатления, едно-две неща ме подразниха, не знам....

Аз съм при нея. Не съм доволна и мисля да я сменям. Отначало имаше ден за ДК - понеделник. И не се чакаше толкова. Сега обаче е ад. Чакам по 1 час за преглед 5 мин. Две слушалки на гърдите, две на гърба, поглед на гърлото за секунди и това е. Това уши, нос не съществуват.  АБ ако има Т - веднага. Суметролина също много го обича. Води се хомеопат, ама досега освен имуностимуланти, осцилококцинум и други такива широкорекламирани нищо друго хомеопатично не съм видяла.
Ако кърмиш и срещнеш проблеми - веднага АМ. В най-добрия случай да изпише рицинус нещо-си.
Захранване по старата схема.
За мерки и теглилки става, иначе - не.

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 15:18 от криста

# 82
  • Мнения: 657
Момичета, препоръчайте добър педиатър в кв. Владиславово, моля!  Praynig Видях две имена в таблицата, но като инфо нищо незнам за тези докторки.. Embarassed

# 83
  • Варна
  • Мнения: 692
само не ходи при Коцева в поликлиниката а и за Ангелова не съм чувала добри отзиви. Аз си изпатих от Коцева когато на 1 март се прибрахме от болницата-декламира всичко като по книга и въобще не е запозната с новостите. Ние се записахме при Поликсени Паскова зад бл. 11 пак в квартала. За сега сме ходили 3 пъти и съм доволна но така или иначе си имам др лекар за по спешни случаи/ Ако искаш повече инфо пиши

# 84
Здравейте!Ако някой има впечатления от д-р Лисичева, моля да ги сподели!

# 85
  • Мнения: 60
Ще напиша отово това,което написах и в предната тема-д-р Харитонова от Манус Вита Peace.Поздравяваме я при нея сме от 5.5г от самото раждане на детето-това е нашият лекар.Поздравява е майката на Кристина Славова  bouquet

# 86
  • Мнения: 79
Записвам се, за да следя темата, понеже ще сменяме педиатъра.

# 87
  • Мнения: 812
И аз се записвам да следя темата

# 88
  • Мнения: 274
моля ви за мнение за двете педиатърки от МЦ Санита в Младост - Симова и Йочева, спешно е Praynig

# 89
  • Мнения: 274
За Д-р Атанаска Желязкова от Курортна поликлиника-негативно ми е мнението.Последното ми впечатление от нея е преди около 5 години, когато отписах сина ми от нея.За най-малкото нещо изписва антибиотици и още на 3 месеца го обърка с тях като му изписа 3 един след друг и така се влачихме близо 2 години.За мен, тя е с голямо самочувствие, но без особено покритие.

Общи условия

Активация на акаунт