За ПАП 3 - ІІІ тема

  • 142 275
  • 177
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 988
Gorska_Kitka, единствено твоя лекар може да прецени какво да правите. Чела съм, че понякога се налага аборт, понякога остават бебето да се роди... Всеки лекар си знае неговата и разбира се, имат предвид индивидуалното състояние на пациентката.

Знам много добре през какво минаваш, защото при мен беше точно такава ситуацията, само че с още по-лош ПАП. За щастие (или пък не) не бях забременяла този месец и ме конизираха.
Стискам ти палци всичко да е наред (колкото и абсурдно да е в тази ситуация).
fingerscrossed  Hug

# 91
  • Мнения: 141
mimzy, ти си извор на полезни неща и съвети Wink Тази рецепта наистина звучи много обнадеждаващо. Преди време бях гледала по БТВ рецептите на един човек, който се занимава с храненето. Забравих му името, но той например даваше съвети как ако всеки ден хапваме малко кисело мляко, към което е прибавена лъжичка чист мед, канела, лимон и ПЕКТИН действа много тонизиращо, укрепващо и очистващо на организма.
Аз се чудя откъде мога да намеря чист мед, защото повечето, който се предлага по магазините е някакъв псевдо мед. А индрише? Трябва да потърся от някоя по- възрастна дама, защото доколкото знам преди хората редовно са си гледали това растение.

cubbit и на тебе ти благодаря много за подкрепата.
Вие момичета много ми помагате да се настроя позитивно и да не се травмирам толкова. Като се замисля, все пак това не е края на света. Нещата могат да се променят много. Днес да съм ПАП3Д, а утре да съм пак ПАП1.
 Hug  bouquet

# 92
  • Мнения: 151
mimzy, ти си извор на полезни неща и съвети Wink Тази рецепта наистина звучи много обнадеждаващо. Преди време бях гледала по БТВ рецептите на един човек, който се занимава с храненето. Забравих му името, но той например даваше съвети как ако всеки ден хапваме малко кисело мляко, към което е прибавена лъжичка чист мед, канела, лимон и ПЕКТИН действа много тонизиращо, укрепващо и очистващо на организма.
Аз се чудя откъде мога да намеря чист мед, защото повечето, който се предлага по магазините е някакъв псевдо мед. А индрише? Трябва да потърся от някоя по- възрастна дама, защото доколкото знам преди хората редовно са си гледали това растение.

cubbit и на тебе ти благодаря много за подкрепата.
Вие момичета много ми помагате да се настроя позитивно и да не се травмирам толкова. Като се замисля, все пак това не е края на света. Нещата могат да се променят много. Днес да съм ПАП3Д, а утре да съм пак ПАП1.
 Hug  bouquet

Grinning GrinningИстината е ,че ако сами не си помогнем , няма кой да ни помогне WinkБаща ми забърква сместа , а аз я взимам ,въпреки,че от мед ми се гади Simple SmileНаистина помага , а дори и да не помагаше - със сигурност не вреди Wink Лекарствата,които пием ни разказват играта.Аз съм типичен пример за това. Преди лошата диагноза ,която доведе до конизация , си слагах инжекции и 2 вида лекарства , които (всяко едно от тях Confused) предизвикват СРИВ на имунната с-ма,но никой не ме предупреди за това. Ако знаех навреме , щях да си хапвам медеца , да пия витамини и да си живея живота ConfusedВажното е да вземем сами мерки ,които да ни помогнат! Опитайте рецептата ,няма да съжалявате и БЪДЕТЕ ЗДРАВИ МИЛИ МОМИЧЕТА Peace

# 93
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Това е рецептата за имунната система. МРАЗЯ мед Confused,но в момента ми се налага (след конизацията) и затова взимам.


0.500 кг.  мед
25 пресни листа индрише - нарязани много ситно
25 сурови бадеми       -  смляни в кафемелачката
5 лимона (със корите) - смляни на машинката за месо
0.10 мл. тинктута  глог (половин шишенце от аптеката)
0.10 мл. тинктура  валерян (половин шишенце от аптеката)


Всияко това се обърква и се взима по една супена лъжица - три пъти на ден , 30 мин. ПРЕДИ хранене.  Всъшност , ядете или не ,трябва да го взимате 3 пъти на ден. Пробвайте го - наистина помага Wink

Благодаря ти,че е сподели с нас  bouquet
Имам намерение да я пробвам, и без туй ме е хванала нервата, а глогът и валерянът ще ме успокоят.Благодаря ти!

# 94
# 95
  • Мнения: 151
Момичетаааа Grinningзабъркахте ли си медецаааа Simple Smile?

# 96
  • Мнения: 1 351
Здравейте момичета - моята история е подобна на sanitam.Започнах инвитро и стимулациите и на сондажът имаше изненада, последва биопсия с резултат ЦИН ІІІ , конизация .Сега мисля да отида да си направя цитонамазка и да започна да пия нещо за изчистване на организма и се чудя да си забъркам ли сместта предложена от mimzi - има ли някакви противопаказания????Опитах да откажа цигарите , но явно не съм чак такъв инат.Тази смес в хладилника ли да се съхранява????

# 97
  • Мнения: 3 988
klem4e, откажи цигарите! Всички бабини илачи на куп няма да ти помогнат да си изчистиш организма, ако продължаваш да пушиш.
Щом аз ги отказах - всеки може.
За мен беше въпрос на редуциране на стреса от това че се обвинявам при всяко палене, че ето видиш ли колко е лошо и не стига, че бебето не става, ами и пуша...

Успех!  Wink Пробвай никотинови лепенки.

# 98
  • София
  • Мнения: 725
klem4e аз отидох за втора цитонамазка при дока, който ще ми прави стимулация. Резултата беше ПАП 2, но долу в описанието имаше сумати неща написани, различни от 1-та цитонамзка  и последното изречение е "Цитологичното изследване трябва да се повтори (в случая да се потрети). Дока каза, че ако трябва и биопсия ще ми вземе но няма  да почне стимулацията преди да се изясни с лучая. Сега чакам да ми свърши МЦ за да направя 3-та, но се чудя дали да не отида в онкологията там да я направят? Все пак там наистина са виждали много ракови клетки .....
РS Аз отказах цигарите преди около 5 години и досега си бях все 1-2 група   newsm78

# 99
  • София
  • Мнения: 725
klem4e а този сондаж за каквосе прави?

# 100
  • Мнения: 2 382
Sanitamm,задължително се обърни към онколог Peace.Както съветваме момичетата с репродуктивни проблеми да търсят клиника по стерилитет,тук правилният съвет е потърси онколог.Няма специалисти по всичко.
И не забравяй,че открит навреме, проблемът е напълно решим.Горе главата Hug

# 101
  • София
  • Мнения: 725
вие говорехте за добър специалист от онкологията, може ли да ми дадете номера. Благодаря за съвета ви, още повече съм с фамилна обремененост

# 102
  • Мнения: 151
Здравейте момичета - моята история е подобна на sanitam.Започнах инвитро и стимулациите и на сондажът имаше изненада, последва биопсия с резултат ЦИН ІІІ , конизация .Сега мисля да отида да си направя цитонамазка и да започна да пия нещо за изчистване на организма и се чудя да си забъркам ли сместта предложена от mimzi - има ли някакви противопаказания????Опитах да откажа цигарите , но явно не съм чак такъв инат.Тази смес в хладилника ли да се съхранява????
Няма абсолютно НИКАКВИ противопоказания  WinkАз държа сместта в хладилника.

# 103
  • София
  • Мнения: 725
На мен ми стана интересно тази рецепта, която е давате и се разроих из нета и вижте какво намерих: http://atanasov.alpobg.com/sarsad.php

# 104
  • Мнения: 1 351
Успех!  Wink Пробвай никотинови лепенки.
[/quote]за никотиновите лепенки се чудя защото те нали пак доставят количеството никотин на организма, пък и питах в аптеката и ми казаха цена около 28 лв.и се отказах , а може би съм  си търсила причина да не ги откажа

Общи условия

Активация на акаунт