Да можеше тъй на шега, септември да дойде СЕГА!

  • 13 142
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 123
Вечерница, прочетох разказа ти  Blush Много ти благодаря   bouquet- добре си поплаках, хем и аз съм минала същото... Наистина е магия... и съм благодарна, че имам шанса да я изживея отново   bowuu

# 16
  • Мнения: 1
може вече и мойто СИНЬО щъркелче да закачите - мойте малките разбойници  luvbedвече си говорят с него на малко име Grinning.
Във вторник съм при Мазнейкова за амниоцентезата. Може ли някой да ми разкаже за пътечката до нея - с направление ли се ходи, през кои кабинети се минава, много ли се чака, за колко време свършва всичко. Уандичке, мила, нали ти ходи скоро по тези мъки.....разчитам да ми помогнеш Praynig...че съм си взела самолет същия ден да се връщам, та малко ми е притеснено Sad

# 17
  • Мнения: 571
Руло стефани мммммммммм днес ядох точно това Joyаз може и супа топченца пак е с каймица Peace
Разгледах снимки на пупитеееее ейннн ама какви сте фини и готини   bouquet
irinii мации ама и с обечка  на пъпчето  Laughing а я кажи няма ли да пречи по нататък през бременността  newsm78нали корема расте кожата се разпъва... newsm78

# 18
  • Мнения: 2 123
irinii мации ама и с обечка  на пъпчето  Laughing а я кажи няма ли да пречи по нататък през бременността  newsm78нали корема расте кожата се разпъва... newsm78
Няма проблем, Мирка. И предната бременност бях с пиърсинг. Към 6ти месец го свалих, 1 път в седмицата си слагах обицата, за да не се запълни случайно дупката и щом родих веднага пак си я сложих  Peace
Борина, честито ти момченце.

Мацки, стискайте ми палци утре!  Hug

# 19
  • Мнения: 571
Стискаме и нашите и на бебоците Hugааа супер е че Не ти пречи обичката много е сладка smile3525мен ме е страх още ушите да си пробия а ей ме на дърта магарицастанах/както казва майка ми/ rotfImbo
охх аз пишкам като кравичка..защо така не ми е ясно,но от два дни много често ми се случва  newsm78
Мацки аз ви пожелавам лека вечер галете пупите и се радвайте на пулсациите във вас Hug аз се отправям към FOX life и филма който започна ако имам късмет ще е малко мистерии и ужаси поне стартира обещаващо  smile3521

# 20
  • Мнения: 2 658
Ей,ама май неЩо сте свалили ноЩния блок,а Wink ?Или откакто Муци я няма няма кой да го поддържа..
Я аz да ви питам неЩо,някой пийва ли вече по малко биричка?Ако обичате де..Аz отдавна вече си се чувствам екстра,не че съм повръЩала,но не ми става и лоШо(много Hug zа теzи,които оЩе повръЩат,дано скоро ви мине),та вzе да ми се пие понякога..И пия по една понякога.Даже ми се и пуШи,но рядко и се сдържам.Е,иzкуШих се няколко пъти,но някак си не ми е хубаво..Само аz ли съм такъв провал  Embarassed ?
А,и оЩе неЩо,видяли ли сте отпред под албумчето Календара на бременността по седмици?Много готино неЩо,браво на който се е сетил да го сложи.

Последна редакция: нд, 06 апр 2008, 23:07 от desi manova

# 21
  • Варна
  • Мнения: 9
Desi, и на мене ми се допуши вече няколко пъти от нерви, ама не съм се изкушила и не мисля да го правя. Но ей така - появи се дяволчето, ама ангелчето е по-силно  People Angel

# 22
  • Мнения: 4
Деси, на мен като ми се припуши си дръпвам един два пъти от нечия цигара - най-често на майка ми. Общо взето си дръпвам поне по 3 пъти на ден  Embarassed

# 23
  • Мнения: 4 156
Какви сте слабички Simple Smile На мен вече ми е малък един от бременните панталони. Май съм качила 20-те кг... Много ме е срам. Но скоро ще си оставям в къщи и ще отслабвам. Поне в жегите ще съм на хладно. Така както се гласях да работя до последно и да се върна бързо на работа, така и скоро ще ме съкратят и ще си седя в къщи и ще си гледам детето.
Собствениците на фирмата решиха да прекратят дейността си и сега уволняват масово. Посъветваха ме да си подам официално удостоверение, че съм бременна и да ме задържат до края. Дано изкарам до юли, когато трябва да излезна в майчинство.

# 24
  • Мнения: 2 658
Да бе,слабички hahaha (zа себе си говоря де),вярно е,като си гледам снимките така иzглежда,но на живо е раzлично..Или съм се стегнала ли,zнам ли..?..Обаче факт е,че абсолтно ниЩо не мога вече да zакопчая,въпреки ниските талии и това,че някои пнталони ми бяха големи.И при всички случаи вече си личи..Ама Иринии,вярно,я каква мацка е... Wink

# 25
  • Мнения: 391
Janis - благодаря ти мила. И ние си я харесваме Wink

Веч, кога ще излезнат резултатите?

Деси, браво на снимчиците! Коремчето ще изкочи тези дни...така ми се струва, защото моето така изглежда преди да се покаже. Аз пийнах биричка два пъти - един път на концерта и другият път вкъщи на едно барбекю. Пушенето съм го отказала от отдавна, слава богу.

Борина и unique, честити момчета!

irinii, евала! Малко със закъснение, но поне реши да ни се покажеш. И аз уж съм бутащата, не видях обичката, та трябваше да погледна пак. Успех утре.

Носа ми е пак запушен, как го мразя в момента. Трябва да си намеря едно "чайниче" за промивки на носа, та да го оправя. Само се чудя от къде...
Приятен ви понеделник!   bouquet

# 26
  • Мнения: 3 926
Аз имах пиърсинг на пъпа, ама го магхнах с предната бременност. На мен много ми пречеше. И само там има една единствена стрия Confused
А за биричката... ми че тя си е полезна, бре мацки. Какво се стискате Thinking Аз си пия поне веднъж-два пъти на седмица, а както се стопли със сигурност ще зачестя. Прочиства кръвта, помага против киселини... не виждам точно за бирата защо се стискате Grinning Всъщност аз вече съм ви казала, че всичко пия. Като седнем на гости или празнуваме - нищо не отказвам. Глътка ракия няма да ми сложи рогца и опашка. То не ми се и пие повече, обаче никога не казвам - Ами аз няма, защото съм бремена.
Виж цигаруните са друга работа. И понеже винаги съм била непушач... едно, че ме дразнят, второ... има един много странен парадокс в нашето мислене. ПРез бременността някои майки дръпват или директно попушват, но като се родят бебетата и закърмят - тогава спират да пушат Thinking И аз се чудя - през бременността никотинът влиза директно при бебето. Плацентата е неумолима в това отношение - по кръвен път всички, ама всичко отива при бебето. Виж за кърменето - не е хубаво да се пуши, но тогава е много по-щадящ процеса. И много, много по-малък процент от вредните вещества попадат в кърмата. Селекцията там е по-здрава. Това не значи - хайде юруш на цигарите Wink след като родим, ама все пак Confused Ей така да си имате инфо Simple Smile
Шейли, имаше една тема в "На пазар" за такова нещо. И май беше щатски сайта, от който се поръчвеше... Аз също си търся, ама тук не са никак популярни и само чрез йога федерацията мога да си намеря, пък ме мързи да им ходя до офиса Embarassed

# 27
  • Мнения: 57
Добро утро мами!!! Wink Пожелавам на всички хубава седмица и много положителни емоции.
Аз сега отивам малко на лекции но после като се върна веднага ще се включа Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 118
Добро утро, хубав ден на всички пиленца и птички Hug Hug
Искам бира , искам манджа искам всичко Grinning Grinning То и аз си попийвам от бирата на милото, само за кеф.
Асе, аз нещо  пощурях и сега ще правя пробен козунак, че то не се трае Joy Joy, пък после да видим дали ще е сполучлив.... а ти спагети с кайма не правиш ли Hug Hug
red_sonya_ , аз също ще ходя утре за резултати от БХС в МД, чувствам се също като теб  bouquet

# 29
  • Мнения: 3 926
Тц, спагети с кайма не консумираме. Ядем ги само формаджи - с поне 3 вида сирене Grinning Всъщност у дома само дребната е здрава месарка. И яде кюфтета, кебапчета... абе всичко от месо. Ние с мъжа ми сме фенове на по-чистите меса и кайма не обичаме много, много. Та затова ми е такъв проблем да я оползотворя Confused В чушки мъжът ми я яде, ама не му е любимо... абе каприз марка сме си и туй то ooooh! Виж постни чушки - ей с това се изхранваме цяло лято Sunglasses
Хм, спирам, че нещо много кулинарна тема заформихме Laughing Пък не върви на бременни да им се говори за манджи Hug

Общи условия

Активация на акаунт