Шареният свят януарчета откриват, все по-рядко те заспиват!

  • 11 593
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 37
Да се включа и аз в новата тема.
Канадската ни срещичка наистина беще страхотна, както сте научили вече и видяли от снимките. Аз също искам да благодария за гостоприемството на Кафява мечка, че беше така добра да ни приеме 2 коли народ и че не и правеха впечетление белите и щуротиите на каките. Да добавя тогава и снимка на бабите че картинката да е пълна.
баби,бебета и каки http://images25.snimka.bg/005557022.jpg :от ляво на дясно бабата на Джулия, кака Васи, бабата на Симонка и кака Маги
nivear Ветеринарите празнуват на 14.12. Когато се представяхме още едно момиче каза че е ветеринарка, но коя беше, да ме извини че не съм запомнила...ама толкова много различни професии, а моят мозък се е изпарил напълно вече.
Вчера научих една хитринка за сополиви нослета и как да се чистят. С мака салфетка се прави фитилче, като се усуква добре да е дебеличко колкото ноздричката. Мушкаш го вътре и въртиш по посоката на която си бъртял фитилчето. Тъй като е грапавичко и същевременно мекичко и адсорбиращо, закача всички сополки и ги изтегляте навън, безболезнено и безотказно. Дано да съм го обеснила добре и да помогна. Накой беше написал нещо подобно, но за памуче намазано с мед, но идеята за меда не ми допадна и не го пробвах. Надявам се да няма повече болни дечица.

# 31
  • Мнения: 26
мари в този линк, който си дала до люлката има някакъв сайт за бебшки дрешки. знаеш ли дали може да се пазари от България? има супер дрешки а цените са върха

# 32
  • Мнения: 719
Добър вечер!

Ние днес не пропуснахме разходката въпреки че подухваше. Но определено не иска да спи вече навън както предиа все клюкарства. Laughing

Канадската група, страхотни сте. Hug

Ели, патенцето, дано бързо се оправи ситуацията вкъщи. Praynig

# 33
  • София
  • Мнения: 326
Да поздравя и аз здравните работници!!! И мъжлето ми днес празнува  Simple Smile
Успявам само да попрочета по малко - за писане почти не ми остава време.
Лека и спокойна вечер на всички бебоци!!!

# 34
  • Мнения: 1 325
Тайла,сигурно имаш в предвид Ла редуте.Да мисля че може , много мами от форума пазаруват от него .

# 35
  • Мнения: 10
Честит празник на здравните работници от мен и Боби Hug
Ели, дано по-бързо се оправя малката! Най-лошо от всичко е да ти е болно детенце Sad
Патенце, оправяйте се бързичко!
Алекс, страхотна новина за октомврийско бебче Hug
Канадски мами, страхотни сте!
Днес направихме чудесна разходка и такъв сън му дръпнахме..., а от утре още повече, че иде жегааа Grinning , а аз трябва да уча, че събота съм пак на изпит!
Лека нощ мили мами и бебенца Hug

# 36
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Усмивка, и Ангел много бърбори, понякога и напевно чак го изкарва Laughing Странно, или съм забравила, или не помня, или Мартина не е гукала толкова много. Сега ми е голям кеф да го метна на спалнята и да го слушам

# 37
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Канадските майки - страхотни сте, браво за организацията  Hug

ХАННА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ, ПО-МАЛКО БОЛЕЖКИ, ПОВЕЧЕ УСМИВКИ  Wink
И МНОГО ДА ТЕ СЛУША МАЛКАТА ПРИНЦЕСА  Hug
  bouquet      bouquet      bouquet

# 38
  • Мнения: 5 391
Ханна, честит юбилей!
Желая ти много здраве, семейно щастие и верни приятели! Hug



Добро утро! Crazy
Тежка нощ TiredМай коликите се завърнаха, по-скоро сега се появяват истински Confused

Мисля днес да я заведем госпойцата на доктор, и без друго установихблагодарение на една тема на дама, че вероятно Ената има къса юздичка на езика и от там идва проблема й с неправилното засукване, респективно с моите болежки.Ако се потвърди ще се наложи детски хирург да се намеси.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 3 239
ХАННА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
БЪДИ МНОГО ЗДРАВА, ВСЕ ТАКА ЛЪЧЕЗАРНА И УСМИХНАТА!

# 40
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ханна, честит рожден ден!

# 41
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Температура 37гр при бебета нали е нормална?
Нали знаеш, че при бебетата температурата е с 0.5 градуса по-малко от това, което показва термометъра?
Т.е., ако измереното е 37.0, значи температурата и е 36.5 градуса реално, така че, всичко е наред Simple Smile

Ханна, честит рожден ден и от мен!

# 42
  • Мнения: 11
Ханна, честит рожден ден!   newsm59

# 43
  • Мнения: 135
Мила Ханна, ЧРД!!!  Hug Hug Hug Да си жива и здрава и много щастлива!

Фил
, стискам ви палци за прегледа. И Боби беше с къса юздичка, сучеше добре, но не можеше да си плези езичето и да изговаря някои звуци. Резнаха му я чак на 3 години, заедно с третата сливица.

Днес въпреки вятъра времето беше чудесно и се разходихме добре.Вече редивно се срещам с януарски майки и ще трябва и ние да си направим някоя и друга снимка да ви се покажем Simple Smile
Зимна приказка утре няма измъкване,чакаме те в наща компания!

Slan4yEmbarassed ох, и за днес не знам дали ще мога. Боби е със синузит и трябва да му взема антибиограмата и да ходим пак на УНГ. Но от утре съм нов човек newsm18, слагам си от сега фотоапарата в чантата на количката. Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 1 546

Честит Рожден ден Ханна!
Яки запивки, чаровни усмивки, успехи в бранша и чупки в ханша. Здраве в изобилие и радост до безсилие!

Бъдете всички щастливи в къщи.

Общи условия

Активация на акаунт