Работещи майки 2006 г. - тема 14

  • 22 002
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 668
Миньон, утре приложи урок номер 2. Как се сменят накрайници за ъгли и как се чисти под диваните. Ако има ефект водя моя иван при твоя да се светне и той, че от всичко най-мразя прахосмукачката, а след това при ники да се научи да борави и с парцала. При тази енергия, която има мисля, че добре ще му дойде да отмени цонка някой и друг път. Иначе да се похваля иван вече слиза по стълби сам и няма да остане гладен. Каза на една 42 годишна колежка кака и изработи първата в живота си Фафла. на всичкото отгоре в офиса носи всичко при мама и отива пак при машината за вафли да ръси чар и обаяние. Като отворих прозореца на макдоналдс последния път се изчепи, че иска тофки и сок, а на мама бира (аз не пия бира и умрях от срам). Абе вече си е човек и след операцията много, много се промени и започна да говори доста по-правилно.

# 31
  • Мнения: 4 970
Герчо, кое време е че си пред компа Twisted Evil .Марш в леглото Crossing Arms Ей, как бих се трампила с теб за малко сън Tired ... Гери, браво на шефката.Нашите търсят  големи тикви за тиквени медали Joy
Сега отивам да пия кафе, че да изкарам тоя ден

# 32
  • Мнения: 1 584
Мами, много сте ранобудни Wink

Аз от 8ч имам час при гинеколожката - не съм виждала дребчо от края на февруари и нямам търпение да видя дали още е тя  Mr. Green и колко е порастнала Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 1 336
Аууу, пращам я аз вчера Роза на лекар и тя ми вика нищо ми няма, бях на масаж  Rolling Eyes  да си лягаш веднага и да си гасиш лаптопа  Naughty ако ти се говори прикликни да ти призвънквам в междучасията да не скучаеш  Simple Smile
Роза и другия месец вземи пак кажи на Ангел кога ти е овулацията  Joy хем те предупредих да не правиш моята грешка  hahaha
Майра, колко сте големи Simple Smile мъничко остава благородно ти завиждам  Hug
Калинке моме, да ме извиниш ама тоя път не е като предишния  Joy още не съм си пускала изследвания и имам само 3 ултразвука за 3 месеца  hahaha миналия път по това време бяха 6  Joy  Ходя си на работа и раздавам правосъдие,  Laughing ,  малко забравям ама много пиша  Joy
Триколката не е лоша, ние сме го изкарвали в парка няколко пъти и около блока, забавлява се детето  Simple Smile
Най-после сме здрави всички у дома Simple Smile Ура!!!

# 34
  • Мнения: 1 584
Ей ме на в офиса съм вече. Нямаше истински ехограф този път - само за малко пусна да види дали с околоплодните води всичко е наред, момиче си е още Mr. Green Heart Eyes С главата надолу е, тялото е отляво, краката вдясно - отговаря на моето предположение по силните ритници дето раздава само вдясно.

Аз май не съм ви показвала какъв голям тумбак имам вече? Ей тук 1 , 2 Снимките са от неделя.

Иначе на следващия преглед ще има пак голямо мерене колко е голямо, за последно кръв. Оттогава започва и записването на тоновете на бебето - та ще имам да лежа 30 мин там Wink

# 35
  • Мнения: 1 584
Днес почерпката е от мен Wink


# 36
  • Мнения: 1 668
Благодаря за почерпката, ама какъв е случая?

# 37
  • Мнения: 1 336
Благодаря за почерпката, ама какъв е случая?
Какъвто и да е  Wink с най-добри пожелания  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 1 138
Майра


всичко най-хубаво, здраве и любов ти желая!

# 39
  • Мнения: 1 240
      Мила Майра, честит рожден ден!!!
Нека усмивката не слиза от лицето ти!!!

     

# 40
  • Мнения: 1 668
Ей, най-накрая разбрах какъв е случая. майра, честит рожден ден, здраве, щастие, любов и здраво и спокойно бебе...

# 41
  • Мнения: 1 584
Мерси за пожеланията Hug

# 42
  • Мнения: 1 263
Честит празник Майра, пожелавам ти много здраве, любов и много много щастие  bouquet

# 43
  • Мнения: 993
Майра, честит рожден ден! Пожелавам ти да си все така слънчева, силна и целеустремена!



И едно голямо щастливо семейство, разбира се!  Hug

# 44
  • Мнения: 2 109
МАЙРА  Hug коремът ти е страхотен! Много си красива!!!!

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 01:25 от kalina na kayo

Общи условия

Активация на акаунт