Втурнаха се всички на пазар,за МАЙския си малчуган(26)

  • 10 580
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 11
Insatiable , много исках да дойда на срещата, но ми е доста трудно с придвижването- вече не мога да шофирам-шкембето ми пречи...но, живот и здраве, обещавам да се включа в разходките с бебоците...
Издаването на ПИК в НОИ-Варна е малко по-сложно отколкото в столицата-молбата се подава на втория етаж при секретарката, а ПИК-а се получава след три работни дни в стая 6 на първия етаж.Образец на молбата можете да вземете от страницата на НОИ.
Отивам на ЖК, до по-късно.Приятен ден на всички!

# 226
  • Перник
  • Мнения: 212
Здравейте и от мен в този мрачен ден! Simple Smile
девон, не се притеснявай! Това тегло, което ни казват е просто ориентир. Аз ходих на 5-ти март, т. е 2 месеца преди термина и тогава ми казаха 2, 700. След 10 дни отидох при друг лекар и той ми каза напълно нормално за седмиците си тегло - 2, 100. Така че не им вярвай много-много! Важното е бебето да е развито, а теглото е подробност. Пък само за да те успокоя - баба ми е родила майка ми 5, 300 по напълно нормален начин, при това е била седалищно, така че не се стряскай! newsm10
Аз днес съм с някакъв гърлобол, ама без температура и сега дъвча ли дъвча Стрепсилс. Вчера доста се разсъблякох на слънчицето и вятъра явно ми е изиграл кофти номер newsm12 Цялата бременност изкарах без да се разболея, ама току виж накарая се изложа smile3515
joji04, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ВСИЧКО НАЙ-НАЙ ТИ ПОЖЕЛАВАМ И ПРЕЗ МАЙ - ЗДРАВИЧКО И ПОСЛУШНО СЪКРОВИЩЕ! newsm59
Момичета, от няколко дни имам болки в "междукрачието" Все едно съм правила шпагат и съм се разтегнала здраво... При вас има ли такива екстри и как се справяте, защото аз трябва да повървя пет минути, за да се отпусна, иначе съм като инвалид Weary
Амa още малко...иииииииии ще гушкам бебо, днес влизам в деветия и съм happy newsm68 Всяка болчица си заслужава!
Етооо, и слънцето се опитва да се покаже - дано та да ни просветне и на нас малко! Хубав ден на всички!  love001

# 227
  • Мнения: 7
didolinca, благодаря ти за думите! Виждам, че терминът ти е ден след моя. Как е при теб положението с бебо? И решила ли си как ще раждаш? И да, казват че по-лесно се гледала голямата "мръвчица" Embarassed. Уф, пък вече и бузи си имаме. Blush

# 228
  • Мнения: 102
Здравейте и от мен в този мрачен и дъждовен ден.
Сутринта бях в поликлиниката за изсл.на кръв и урина по ЗК и се проявих. Mr. GreenПонеже до сега го правех в частен център и там всичката процедура ставаше доста бързо, като видях опашката сутринта без много да се помайвам влязох без да питам никой, щото те хората иначе се правят на слепи, а пък хич не издържам права вече.
Изглежда през следващите няколко дни само ще лежа в къщи Cry, защото вече не издържам на натоварване-никакво.След половин час правене на нещо е задължително пол.час лежане иначе не мога да си стоя на краката.От кръста надолу чувствам жестока болка и стягане. Направо завиждам на мамите дето още дори ходят на работа.
Моля се Praynigбебчо да удържи фронта до 21април поне-влизането ми в 9мес., защото едва ли е много едра и аз ще се постарая да и помогна с повечко лежане.Така, че слагам край на летенето напред назад. Изчистено или не, с ремонт и без ремонт-хич не го мисля вече и не се ядосвам.
Някой знае ли по колко бройки памперси искат В Шейново? Установих, че цените на памперсите са горе долу едни и същи и няма смисъл човек да купува по неизвестни марки, вместо Памперс например, защото пари няма да спести.

# 229
  • Мнения: 1 792
здравейте мамчета
аз сега се връщам от моя доктор и той каза че бебето е вече 2900.всичко е наред и да не се притеснявам за пъпната връв защото 50%от бебетата си увиват връвта някъде.сега другата седмица във вторник на тонове и после на 23 при него и да видим какво ще правим.
аз днес съм със страшни болки в кръста ,но не било нищо обезпокояващо.ще си търпим и така.
и тъй като преди обед чистих,прах и оправях сега взимам 2 пакета семки и се паркирвам хоризонтално положение.така че гуш на всички и до по-късно Hug

# 230
  • Мнения: 207
... Установих, че цените на памперсите са горе долу едни и същи и няма смисъл човек да купува по неизвестни марки, вместо Памперс например, защото пари няма да спести.

За малките килограми разликата не е кой знае колко голяма,но за по-големите номера мисля е значителна  newsm78

# 231
  • София
  • Мнения: 6 250
И аз да ви се похваля, че вчера ми мина комисията, взех си последния изпит - държавната практика

Orchidee®, честито!


joji04, честит рожден ден!


Някой знае ли по колко бройки памперси искат В Шейново? Установих, че цените на памперсите са горе долу едни и същи и няма смисъл човек да купува по неизвестни марки, вместо Памперс например, защото пари няма да спести.

Не знам точна бройка за Шейново, но ако им свършат можеш да си сигурна, че няма да забравят да си поискат още. Също така в някои болници държат пакета да не е отварян, т.е. само фабрично опаковани. Така че първоначално можеш да им отнесеш един пакет още повече, че малките номера са по около 20-30 бр./пакет.

# 232
  • Мнения: 96
Честит Рожден Ден, joji04! Да си жива и здрава и най-голямия подарък да получиш през май - сладко и добричко бебче!

Голямите бебета наистина се гледат по-лесно. А за раждането важно е доктора, който ще изражда да е опитен и добър. Аз съм се родила 3800, а брат ми 4300 и майка ми няма нито един шев. От значение разбира се е и еластичността на кожата. И най-важното слушайте какво ви казват докторите, кога да напъвате и кога да не.

Не знам за Шейново, но в повечето болници искат 20 бройки. На Памперс най-малкия размер, най-малкия пакет е 24 бр. Мисля че ще свърши работа. Ако не стигнат няма да го оставят голичко бебето.

# 233
  • Мнения: 9
Честито на рожденничката joji04, bdbaloni
девон ,boikinova и аз ще съм в Селена / само не сме уточнили с доки кога да е секциото/, може да се засечем ! #Crazy
didolinca само така с майсторите newsm10, трябва да им даваш зор и да не ги отпускаш, иначе само може да те размотават !

# 234
  • Мнения: 389
Здравейте и от мен с днешна дата
Все още ходя на работа, въпреки , че от 28 миналия месец съм в 45 дневния болничен. Поне се раздвижвам, че вкъщи сигурно ще си седна на дупето. Майсторите ми много бързо напредват и за сега съм доволна - пу-пу..... Донесоха ми договор за изпълнение за един 90 дни. Но аз им казах, че термин ме гони и че искам до месец да са готови с грубия строеж..за после да останат довършителните работи. Няма до ми чукат на главата като се появи бебо я!!!! Ако не са готови - НЕ ПЛАЩАМ . Това им заявих. И от днес са с трима повече. До вчера идваха само трима. Могло значи.  #2gunfire
Връщам се от НОИ - ходих да си взема ПИК. Ако някой се интересува : в 106 стая, става за 1 мин.
Започнах да стягам чантата за болницата. Сега си купих ГОЛЕМИ ГАЩИ, лигнин, превръзки за родилки, джапанки за "еднократна употреба" - щото мисля после да ги хвърля. И май това. Майка ми ще ми даде нощница. Поне с това съм готова. Пък друго ако трябва - в движение ще ми го носят.

Май не се сещам друго дали щях да пиша.

П.П. Не си спомням коя мама беше писала, че ще идват да и чистят къщата. Момичета - може ли да ми предложите жена и на мен да дойде да ми помогне. Но при мен е много. Става въпрос за края на месеца. И ако ми хареса ще си остане и за постоянно.

Това е от мен
Хубав ден въпреки мрачното време   love001

Стискам ти палци със срока на ремонта.Добър ултиматум си поставила на майсторите,защото те обикновено си правят каквото искат без въобще да се интересуват какво искаш ти.Така че браво на теб.А в НОЙ имаше ли опашка за 106ст.-и аз трябва да ходя ама никак не ми се чака

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 16:39 от greta.kr

# 235
  • Мнения: 420
[color=darkredБлагодаря за пожеланията момичета!Ето и една почерпка от мен][/color]    

# 236
  • Мнения: 50
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН joji04 nbirthday! Всичко което си пожелаеш нека се сбъдне! Приятно изкарване   bigdance2 много подаръци   Gift  party023

# 237
  • Мнения: 0
joji04 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН newsm59 най-хубавото и эдраво фбебче преэ май ти желая и естестгвено по-беэпроблемно раждане

# 238
  • Габрово
  • Мнения: 12
joji04 честит рожден ден и от мен!!!!!  newsm59
Желая ти много късмет, успехи, усмивки, щастливи мигове и леко и безпроблемно раждане!!!

# 239
  • София
  • Мнения: 448
Честит Рожден Ден, joji04!

Желая ти най-вече да си здрава и много позитивна, за да износиш едно пухкаво и кротичко бебенце!

Общи условия

Активация на акаунт