Втурнаха се всички на пазар,за МАЙския си малчуган(26)

  • 10 498
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 85
Ето ви един виц точно за нас жените колко сме любопитни.

Oтворили "Център за Продажба на Мъже", който давал възможност на жените да си избират мъж по свой вкус. Центърът заемал пет етажа и качеството на предлаганата стока, т.е. на мъжете, се повишавала в зависимост от етажа - колкото по-високо, толкова по -луксозно. До тук добре, обаче, имало едно задължително условие - ако жената се качвала на някой етаж, тя трябвало или да си купи мъж от този етаж или да си тръгне. И така, две приятелки влизат в този Център. На първия етаж те виждат табелка с надпис "Продават се мъже, които имат работа и обичат децата". Приятелките четат този надпис и го обсъждат: " Ами,да…да има работа и да обича деца е по-добре, отколкото нищо… Но какво има по-нагоре?" И те се качват на втория етаж, където виждат тази обява:"Продават се мъже -красавци, имащи високоплатена работа и обожаващи децата". "О-о-о!", - решават приятелките, - "Какво ще има тогава по-нагоре?!" И се качват на третия етаж - "Продават се мъже - красавци, имащи високоплатена работа, обожаващи децата и помагащи в домакинската работа (миене на чинии, почистване на санитарните помещения, работа с прахосмукачка)". "Стига, бе-е-е!!!", - приятелките са в екстаз, - "Какво може да бъде по-хубаво от това? Я да видим!!!" На четвъртия етаж ги посреща реклама: "Продават се много романтични и чувствени, много верни мъже-красавци, имащи високоплатена работа, обожаващи децата, помогащи в домакинството"…. "Боже, дръжте ме! А на петия етаж тогава какво има??!!" А на петия етаж ги посреща кратка обява "Този етаж е празен и се използва само като доказателство за това, че на жените не може да се угоди. Благодарим ви за посещението и ви желаем приятен ден!"


МНОГО СВЕЖ ВИЦ!  smile3521 smile3532 smile3534

# 286
  • Мнения: 389
Здравейте!

Като ви чета как всички имате едни такива родилни симптоми, та чак аз ги получавам. Според мен това се дължи на непрекъснатото очакване момента да се случи вече.

Лек ден!

И аз така мисля,че мамите вече нямаме търпение-нормално е.Само да ви успокоя,че толкова бързо няма да родите.Дори да почнат контракции,ще минат доста часове докато зачестят и стананат редовни(особено при първескините).Аз първото си дете го родих 10 дена преди термина.Много се надявах и второто да се роди по-рано,но........то реши са излезне само ден преди термина Cry,а така се надявах....Сега,разбира се пак ми се иска да родя по-рано и аз като вас,нещо като ме заболи си мисля"ето не се ли започва",обаче фалшива тревога-когато бебчо си реши,тогава ще е........и повярвайте ми,ще разберете!


Май е време за нова темичка

# 287
  • Мнения: 111
Здравейте момичета,
много от отдавна не бях влизала във форума. На мен корема ми падна още преди две седмици, но лекарката ме успокои.
Аз ще раждам секцио, заради годините ми и заради това, че ми е първа бременост. Имам определени две дати. Ще решим на коя от двете ще бъде спрямо килограмите на бебо. Ако бебчо реши да се ражда по-рано тя ме успокои, че първо бебе не се ражда бързо и ще мога да стигна до София без да родя по пътя (аз съм от Пловдив).
За разлика от вас аз още не съм почнала нищо да купувам за бебчо. На бабите и дядовците, на лелята и тоткото каква ще им е работата докато съм в болницата - да купят всичко необходимо.

# 288
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Добро утроооо

Мерси за кафетата

Не мож ви изчете човек

Вчера само се отчетох с консултацията и нямах възможност да отговарям на мамите,ама ей сега това ще правя

първо започвам с МУШМУРОЧЕ,че така смешно ми стана Simple Smile
Ритнал я кон,ами то си е кобилче,тва дето те рита.
Аз от кога казвам,че ме болят ребрата и са ми изтръпнали и като лежа на тях все едно са ми като изгнили
и вчера на ЖК,казвам на доки с УЗ да види каква част от бебето е точно там,че ме съсипа
и какво мислиш...............едно навирено ДУПЕ,краката са от другата страна и като ги изпъне иииии хайде болки в ребрата с дупето.
Колко ще го целувам и мачкам това дупе,да си му върна  Heart Eyes

АЛАБАЛА,това със сънищата са пълна глуууупост.
Аз сънувах че ми падат не 1,не 2 ,а 4-ри зъба ииииииииии толкова хубаво си изкарах,такива неочаквани неща ми се случиха и само хубави.И то 4-ри накуп

Ами аз ония ден като бутах празна количка?
Като писна бебето на приятелката и тя го гушна ииии трябва да си вървиме няма да седиме на улицата,а тя с дрехите няма 45 кг
И аз бутам и само си мисля,мили Боже дано не е на лошо
Я споко!!!

Такааа,аз позабравих снощи какво съм,чела и затова ще пиша за най-силните ми впечатления и случката от вчера в рейса
девон,добре дошла мила.
Мерси за съчувствието за свекитата

и нали знаете колко се паля за тия свекита та да ви кажа една скубла вчера какво изказване направи ииии да четат много добре Мъжките майки.

Ходих до Джъмбо и от там на последната спирка на реис 204,да ама пусти рейс го нямаше 45 мин.Кръст,крака всичко ми отмаля.
Качваме се всички чакащи в рейса,то цял рейс се напулниии и на следващата спирка се качват 4-ма проверяващи.......как им се викаше че ги забравих Simple Smile
и едно момиче без бииииилет,аз я защитих и още една се обади да я защити,че за толкова чакане всички трябва да сме гратис

А една лелка.......СВАЛЕТЕ Я ,ГЛОБЕТЕ Я Shocked
АЗ КАК СЪМ С КАРТА И СЪМ РЕДОВНА,ЗАЩО ТОЛЕРИРАТЕ ТАЯ И СЕДИ ОТГОРЕ НА ВСИЧКО,АМИ НЕ Е ПРАВА ДА СЕ ВОЗИ
така спасихме ние момичето от глоба и сваляне от рейса
и започнах аз да коментирам с тая кокошка,как докатоси мълчиме и всички не сме заедно,че билета и 2 лв ще стане
В този момент се качва бременна жена,а аз съм седнала от последна спирка.
НИКОЙ НЕ СТАНА,АМА НИКОЙ,то всички явно защото бяхме отмалели на спирката
и питам аз тази крещящата
НЕ ВИЖДАТЕ ЛИ БРЕМЕННАТА,ЗАЩО НЕ СТАНЕТЕ СЕГА,КАТО СТЕ ТОЛКОВА ПРИНЦИПНА
а тя казва
ЗАЩОТО СЪМ СИ ПЛАТИЛА ЗА КАРТАТА И ИМАМ ПРАВО ДА СЕДЯ,А ТЯ ЧЕ Е БРЕМЕННА ТА КАКВО?
 #Crazy
и аз казвам
АМИ ВСЕ ЕДНО ВИЕ НЕ СТЕ БИЛА НИКОГА БРЕМЕННА И ЩЕ СЕ ВРЪЩА НА ВАЩЕ ДЕЦА
при което какъв и беше отговораааааааааа
АЗ ИМА СИНОВЕ И НЯМА ДА МИ СЕ ВРЪЩА,А ЗА СНАХИТЕ ДА СИ СЕ ОПРАВЯТ,НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА,ДА СИ ГИ МИСЛЯТ ТЕХНИТЕ МАЙКИ  #2gunfire #Cussing out #Crazy
а на мен така ми кипна,така ми идваше да я хвана за гушата и злобно я попитахКОГА ЩЕ СЛИЗАТЕ,?ЧЕ НЕ МОГА ДА ВИ ГЛЕДАМ И ПОНАСЯМ.
ДАНО СТЕ ЗДРАВА И ДА НЕ ОПИРАТЕ ДО ГЛЕДАНЕ,ЧЕ МАЙ СНАХИТЕ ТРЯБВА ДА ВИ ГЛЕДАТ

И с другата бременна седяхме на едина седалка с по една подпряна кълка,само аз и направих място иии то не че кой знае колко е тва място,ама поне да не паднеме,че тоя така караше,нали беше вече с объркано разписание

ТА КАК ДА ОБИЧАШ СВЕКИТАТА ?

кой знае какво мислят за нас и въобще не ни съчувстват,
Тя и моята на 2-3 пъти ми казва как изкарала бременостите си като КОН
smile3513 smile3513 smile3513 smile3513 smile3513 #Splat
На тази ще и се върне тъпкано за думите, които е казала. И и пожелавам искрено да падне на ръцете на снахите си и да чака за чинийка ядене, а да умира от глад. Мъжка майка била, по- зле за нея, защото като няма дъщеря кой ще се загрижи ама наистина за нея!? Защото и да си кривим душите момичета, колкото и да си харесваме свекитата, нашите майки са ни 1000 пъти по- мили и сме по- загрижени за тях!!!

# 289
  • Мнения: 389
Предложение за заглавие на нова тема

За малкото човече,МАЙ...е време да излиза вече!

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 11:47 от greta.kr

# 290
  • Мнения: 85
Предложение за заглавие на нова тема

За малкото човече,МАЙ...е време да излиза вече!


Аз мисля, че горе долу се справих  но не с това заглавие на темичката, а това
Много мина мъничко остана - МАЙ че да се гушка с мама[/b][/color][/size]
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=283302.msg7143297#msg7143297

# 291
  • Мнения: 50
Оле момичета мене кой дявол ме караше да проверявам...Преди 2 вечери сънувах, че ми падат от двете страни по 2 долни зъба, бяха големи и здрави зъбите но падаха.После си бяха пак там.Сега ей така от любопитство поглеждам в съновниците в нета и какво да видя- било, че някой ще умре  #Crazy Сега преди раждането само това ми трябва да мисля значи  Cry
Успокоите ме моля ви  Praynig
направо ми се скапа всичко  Sick
Ама съм луда и аз  Crazyа уж не съм суеверна и не вярвам на такива неща  #Cussing out
аз на съновници не вярвам.Всеки сън си е индивидуален и се тълкува различно при всеки човек-това е свързано със подсъзнанието на самия човек.Така че стига си чела тези книжки..точно сега негативни неща не ти трябват

# 292
  • Мнения: 559
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=283384.0  Oha!

Мамчета елате в тази тема, че нещо се оплетохме малко  Embarassed

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 13:38 от mu6muro4e

Общи условия

Активация на акаунт