Втурнаха се всички на пазар,за МАЙския си малчуган(26)

  • 10 518
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Селин, мерси мила за успокоителните думи.  bouquet
Аз принципно не вярвам на такива неща и пусто незнам защо погледнах, може би защото ми направи силно впечатление сънят.То всъщност ми паднаха и кучешките зъби и тези зад тях, а кучешките бяха ужасно големи и здрави и бели Crazy имаше малко кръв и не ме болеше, след това като реших да проверя с език колко "нови" зъба ще трябва да си слагам сега зъбите ми си бяха там и аз се учудих...доста хамав сън...мъжо и той ми се накара сега дето чета и мисля такива работи...
А иначе си мисля, че може би наистина е така както казваш, понеже имам кариес между предните 2 зъба (тъкмо започнал) и се каня да отида да го направя, а и скоро бях на зъболекар Thinking
Много се извинявам, че ви занимавам с моите черногледи истории ама малко ми стана кофти като го прочетох това  Crazy

# 271
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Селин, мерси мила за успокоителните думи.  bouquet
Аз принципно не вярвам на такива неща и пусто незнам защо погледнах, може би защото ми направи силно впечатление сънят.То всъщност ми паднаха и кучешките зъби и тези зад тях, а кучешките бяха ужасно големи и здрави и бели Crazy имаше малко кръв и не ме болеше, след това като реших да проверя с език колко "нови" зъба ще трябва да си слагам сега зъбите ми си бяха там и аз се учудих...доста хамав сън...мъжо и той ми се накара сега дето чета и мисля такива работи...
А иначе си мисля, че може би наистина е така както казваш, понеже имам кариес между предните 2 зъба (тъкмо започнал) и се каня да отида да го направя, а и скоро бях на зъболекар Thinking
Много се извинявам, че ви занимавам с моите черногледи истории ама малко ми стана кофти като го прочетох това  Crazy

Еее, това вече си е съвсем хубаво нещо! Щом са паднали и после са били там, иса били хубави и бели - все хубави неща са това! Очаквате някакво обновление, нещо много хубаво и положително! А кръвта означава, че ще научиш важни за теб истини (най-вероятно с положителен характер). Айде стига сме спамили!  Crazy

# 272
  • Мнения: 2 910
Малеее момичета, не мога да ви смогна на темпото Crazy

Joji, Честит рожден ден!!! Бъди много здрава, щастлива и обичана и скоро да гушнеш едно сладко бебенце  bouquet
Орхидее, честито, все така да ти върви в живота  bouquet
Добре дошли и на новите ни майски мами Hug
Бубче, моето първо раждане започна така. Имах егати разстройството и, ако знаех, че ми предстои раждане сигурно нямаше да смея да се напъвам в тоалетната Mr. Green

Вица, обаче за красавците мъже е супер и май точен, нямаме угодия Twisted Evil

# 273
  • София
  • Мнения: 186
Добро утро мами,
колко много сте  изписали само от вчера,
ето по кафе  от мен за събуждане

Вчера ме  нямаше,защото бях на  извънреден преглед при доки,че нещо ме  срязваше  от време  на  време,
оказа се че  не  е обезпокоително много,но при такива състояния трябва да се ходи да знаете,
Даде ми някакви  хапчета,че имам много левкоцити и това може да доведе  до спукване ан мехура,
остановихме,че бебока  е инат  и въпреки искането ми за нормално раждане няма  да стане,
защото  си е  в това седнало положение незнам вече колко време,ще раждам секцио,
защото при мен имало и риск за плода ако раждам нормално......
цяла  нощ не  съм спала нещо много съм се притеснила,
забрани ми всякакви пътувания ,повече почивки ...това е  в общи линии

# 274
  • Мнения: 37
Добро утро мамчетаааа Hug
Хайде едно капучино от мен  Peace

EEE Вики то има време бе мила то може и да се обърне нищо не се знае а за риска е там вече лекарите щом ти кажат  newsm78
лек и успешен ден момичета Flutter Flutter Flutter

# 275
  • Варна
  • Мнения: 30
Добро утро момичета!
Лек и успешен ден!
Аз като си помисля , че останаха 2 седмици  и понякога ме обхващат едни размисли и страсти. До някъде се радвам , че още ходя на работа, че се разсейвам иначе си мисля само глупости Laughing

# 276
  • София
  • Мнения: 448
Добро утро!
AIvanova , това все едно аз съм  го писала. И аз се радвам,че още работя,макар че вечер ми иде да ревна от болки и преумора. Наистина се разсейвам сред задълженията и колегите.През нощта като се събудя и се върна от тоалетната такива мисли ме завладяват......и край със заспиването. Поне през деня мозъкът ми е ангажиран с други неща.
Нормално е,че се вълнуваме-Моментът вече съвсем наближава.

Лек ден и много усмивки на всички!

# 277
  • Мнения: 256
Добро утро и от мен!
ЧЕСТИТО НА ЛАЛЕ-32!!! ДА РАСТАТ ЗДРАВИ, ВЕСЕЛИ И ЩАСТЛИВИ ГЕОРГИ И ТЕРЕЗА!!! НА МАМА - БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!  bouquet
Сега ставаме с Миша и аз си пия с вас кафенцето а тя закусва и тръгваме на разходка.Аз засега нямам проблеми с мисли и безсъние.просто сме до под кривата круша с покупките ама ми е и едно такова спокойнооооо....
С Миша нямах време да се шашна че се роди в 38 седмица а то и сега 38 седмица е след 7 дни Joy
Хайде хубав ден и от мен!

# 278
  • Мнения: 559
Добро утро момичета!
Някой може ли да ми каже каква е тая ужасна болка в ребрата?
Само от лявата страна, ама все едно ме е ритнал кон  Sad Няма спане

# 279
  • София
  • Мнения: 448
Мушмороче,не е кон,а малко сладко човече Hug

# 280
  • Мнения: 102
Добро утро момичета!
Някой може ли да ми каже каква е тая ужасна болка в ребрата?
Само от лявата страна, ама все едно ме е ритнал кон  Sad Няма спане
И аз я имах предните две нощи и даже ставах и разстривах мястото, но незнам на какво се дължи. newsm78
На Joji ЧРД на патерици и много щастливи мигове от тук насетне.
Да ви се похваля, а пък вие ме наплювайте тази нощ спах за първи път от 10дена насам.
Снощи дойде креватчето от пигис и мъжа ми го сглоби/много е хубавичко/ и днес иска да ходим до магазина да им се кара, че на това дето е изложено там вратичките на шкафа за повиване са от MDF профил, а пък наще са от обикн.ПДЧ Mr. Green, а на мен въобще не ми се разправя и така ми харесва, пък и няма време.
Сега ще събера всичките си сили да сляза от Младост4 до пазара Кирков, за да си купя плат за чаршафи и шалте, защото съм си дала срок до края на седмицата да съм приключила със всички покупки. По нататък въобще не знам дали ще имам сили за пазаруване, а и не знам дали бебо ще чака.
Вчера се мернахме с доки в поликл. и тя ми каза, че бебка била слязла по ниско долу, защото ми е второ раждане и съм по разширена съответно.Мисля, че има логика.
Момичета, така като гледам май скоро ще започне порой от раждания, защото много от вас са вече в 9мес.Стискам палци всичко да мине нормално и безпроблемно и накрая всяка от нас да гушка по едно малко,здраво съкровище.

# 281
  • Мнения: 84
Добро утроооо

Мерси за кафетата

Не мож ви изчете човек

Вчера само се отчетох с консултацията и нямах възможност да отговарям на мамите,ама ей сега това ще правя

първо започвам с МУШМУРОЧЕ,че така смешно ми стана Simple Smile
Ритнал я кон,ами то си е кобилче,тва дето те рита.
Аз от кога казвам,че ме болят ребрата и са ми изтръпнали и като лежа на тях все едно са ми като изгнили
и вчера на ЖК,казвам на доки с УЗ да види каква част от бебето е точно там,че ме съсипа
и какво мислиш...............едно навирено ДУПЕ,краката са от другата страна и като ги изпъне иииии хайде болки в ребрата с дупето.
Колко ще го целувам и мачкам това дупе,да си му върна  Heart Eyes

АЛАБАЛА,това със сънищата са пълна глуууупост.
Аз сънувах че ми падат не 1,не 2 ,а 4-ри зъба ииииииииии толкова хубаво си изкарах,такива неочаквани неща ми се случиха и само хубави.И то 4-ри накуп

Ами аз ония ден като бутах празна количка?
Като писна бебето на приятелката и тя го гушна ииии трябва да си вървиме няма да седиме на улицата,а тя с дрехите няма 45 кг
И аз бутам и само си мисля,мили Боже дано не е на лошо
Я споко!!!

Такааа,аз позабравих снощи какво съм,чела и затова ще пиша за най-силните ми впечатления и случката от вчера в рейса
девон,добре дошла мила.
Мерси за съчувствието за свекитата

и нали знаете колко се паля за тия свекита та да ви кажа една скубла вчера какво изказване направи ииии да четат много добре Мъжките майки.

Ходих до Джъмбо и от там на последната спирка на реис 204,да ама пусти рейс го нямаше 45 мин.Кръст,крака всичко ми отмаля.
Качваме се всички чакащи в рейса,то цял рейс се напулниии и на следващата спирка се качват 4-ма проверяващи.......как им се викаше че ги забравих Simple Smile
и едно момиче без бииииилет,аз я защитих и още една се обади да я защити,че за толкова чакане всички трябва да сме гратис

А една лелка.......СВАЛЕТЕ Я ,ГЛОБЕТЕ Я Shocked
АЗ КАК СЪМ С КАРТА И СЪМ РЕДОВНА,ЗАЩО ТОЛЕРИРАТЕ ТАЯ И СЕДИ ОТГОРЕ НА ВСИЧКО,АМИ НЕ Е ПРАВА ДА СЕ ВОЗИ
така спасихме ние момичето от глоба и сваляне от рейса
и започнах аз да коментирам с тая кокошка,как докатоси мълчиме и всички не сме заедно,че билета и 2 лв ще стане
В този момент се качва бременна жена,а аз съм седнала от последна спирка.
НИКОЙ НЕ СТАНА,АМА НИКОЙ,то всички явно защото бяхме отмалели на спирката
и питам аз тази крещящата
НЕ ВИЖДАТЕ ЛИ БРЕМЕННАТА,ЗАЩО НЕ СТАНЕТЕ СЕГА,КАТО СТЕ ТОЛКОВА ПРИНЦИПНА
а тя казва
ЗАЩОТО СЪМ СИ ПЛАТИЛА ЗА КАРТАТА И ИМАМ ПРАВО ДА СЕДЯ,А ТЯ ЧЕ Е БРЕМЕННА ТА КАКВО?
 #Crazy
и аз казвам
АМИ ВСЕ ЕДНО ВИЕ НЕ СТЕ БИЛА НИКОГА БРЕМЕННА И ЩЕ СЕ ВРЪЩА НА ВАЩЕ ДЕЦА
при което какъв и беше отговораааааааааа
АЗ ИМА СИНОВЕ И НЯМА ДА МИ СЕ ВРЪЩА,А ЗА СНАХИТЕ ДА СИ СЕ ОПРАВЯТ,НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА,ДА СИ ГИ МИСЛЯТ ТЕХНИТЕ МАЙКИ  #2gunfire #Cussing out #Crazy
а на мен така ми кипна,така ми идваше да я хвана за гушата и злобно я попитахКОГА ЩЕ СЛИЗАТЕ,?ЧЕ НЕ МОГА ДА ВИ ГЛЕДАМ И ПОНАСЯМ.
ДАНО СТЕ ЗДРАВА И ДА НЕ ОПИРАТЕ ДО ГЛЕДАНЕ,ЧЕ МАЙ СНАХИТЕ ТРЯБВА ДА ВИ ГЛЕДАТ

И с другата бременна седяхме на едина седалка с по една подпряна кълка,само аз и направих място иии то не че кой знае колко е тва място,ама поне да не паднеме,че тоя така караше,нали беше вече с объркано разписание

ТА КАК ДА ОБИЧАШ СВЕКИТАТА ?

кой знае какво мислят за нас и въобще не ни съчувстват,
Тя и моята на 2-3 пъти ми казва как изкарала бременостите си като КОН

# 282
  • Мнения: 2 910
oncheto, нямаше да ми издържат нервите и щях да я хвана за гушата тая  #2gunfire Егати и злобните и нещастни хора има на тоя свят, да й се върне 100-кратно #Cussing out
mu6muro4e, с тоя кон и мен ме разсмя Grinning На мен досега не ми се е случвало да получа такава болка, но като ви чета няма да е от приятните Simple Smile
Наистина много са вече в 9м., скоро и нашата тема ще се напълни с майски бебета Hug
За днес пратих дъщеря ми при баба си и се захващам с чистене, че бомба е паднало при нас и вече едва издържам на тази гледка. Дано ми остане време да споделя и някое кафенце с приятелка, че за това все не намирам възможност от ангажименти Confused
Сега ще кача и аз една нова снимка, на която съм в 7-мия месец и не приличам на себе си, ама...
Мноооого слънчев ден ви пожелавам  bouquet

# 283
  • Мнения: 96
Здравейте!

Днес мисля да ходя да си купя всички необходими неща за бебчо. Не мога поече да чакам. Мъжът ми вечно има работа и няма време за това. Майка ми и тя е вечно заета, нищо че е пенсионерка. Та реших ще отида сама, ще си платя всичко и ще го оставя в магазина, когато някой намери време да ходи да го вземе.

Като ви чета как всички имате едни такива родилни симптоми, та чак аз ги получавам. Според мен това се дължи на непрекъснатото очакване момента да се случи вече.

Лек ден!

# 284
  • Мнения: 529
Ончето едно време си е било едно време,кажи на твоята свеки ,те жените и по нивите са раждали ама нас това не ни интересува ние няма да се връщаме в първобитния строй.Така че права си да се нервиш и аз се нервя.

Общи условия

Активация на акаунт